Jump to content
Dogomania

!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Guest estra

Recommended Posts

Witaj Terry!
[quote name='Terry']Czy moge prosic jeszcze raz o te wymiary?[/QUOTE]
Coś słabo się starałeś z tymi poszukiwaniami ;)
[quote name='Flaire']Misia miała klatkę robioną na zamówienie: 88cm x 66cm x 56 cm.

Api ma klatkę drucianą, kupioną w Polsce, chyba tę. Jej wymiar to 99 x 65 X 61.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 23.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Flaire

    3356

  • INA

    1370

  • borsaf

    1264

  • zadziorny

    1221

Top Posters In This Topic

Coztego dziekuje , za pomoc.Cos widac robilam nie tak , ale mysle ze dojde do wprawy w szukaniu tematow.

Bogula witaj! No wreszcie po tylu latach bedzie znowu suncia. Odbierac ja bede 19lipca. Juz sie nie moge doczekac.:lol:
pozdrowka

Link to comment
Share on other sites

Pamiętacie mnie???
Pisałam o piesku mojej cioci-TY.
Muszę się Wam tu czymś pochwalić!
No więc ,niedawno dostałam wize i lece do NJ do cioci i TY.:loveu:
Już napewno dowiem się jakie imie ma w rodowodzie no i ogólnie poznam
jego zachowanie!Może okaże się ,że znajdziemy na dogmani jakieś TY (czyt.Tajowe)rodzeństwo?!Także już nie moge się doczekać,niestety musze jeszcze pomęczyć się do sierpnia:cool1:

Ps.Sorki,że tak nie na temat...;)

Link to comment
Share on other sites

Witaj, Terry :p Fajnie,że już wkrótce będziesz właścicielką kudłatego potworka, który przewróci ci zycie do góry nogami i zajmie cały wolny ( i nie tylko) czas :loveu::multi: :evil_lol:


Dzisiejszy spacer zamieniłysmy na wycieczke nad jezioro-na 2 godziny tylko,ale później było zbyt gorąco.:angryy: paskudy chlapały się upojnie :p

po aport
[IMG]http://img54.imageshack.us/img54/6997/poaport3fo.jpg[/IMG]

może babcia da sobie zabrać ???:diabloti:
[IMG]http://img56.imageshack.us/img56/3095/oddaj0rt.jpg[/IMG]

po wyjściu z wody paskudy wyglądaja prześmiesznie :diabloti::evil_lol:
[IMG]http://img485.imageshack.us/img485/3420/trzepanko7ln.jpg[/IMG]

Koka trzepie się tak intensywnie,że mi cała fotke zachlapała a uszy fruwaja jej dookoła głowy ;)

[IMG]http://img133.imageshack.us/img133/7731/makowapanienka8mu.jpg[/IMG]
makowa panienka :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Uf jak goraco......... Pierwszy dzien urlopu, miałam pracowity. Byłam z TZ -em na zakupach, planuje mały remoncik po urlopie. Musze naprawic szkody, jakie zmajstrował moj erdel. Ale przechytrze drania, zniszczył dwie wykładziny w przedpokoju, to ja załoze terakote:evil_lol::evil_lol::evil_lol:.mam do wymiany panele no i moje drzwi wyjsciowe wygladaja jakby niedzwiedz ostrzył pazury. To efekt jego przywitania po naszym powrocie z pracy. Czy wasze erdele tez sa takie spontaniczne ? :loveu: Całe szczescie ,ze juz mu sie znudziła rola Psa-Demolki:lol: [B]Borsaf - [/B]ty to masz dobrze, kapiele w jeziorze itp.U mnie w miescie jest duzo wody ale w kranie:shake::shake::shake:Oczywiscie zbuntuj sie i jedz, ja 3 lata nigdzie nie byłam ,poza działka. Powiedziałam, dosc i jade do Karwii, juz sie nie moge doczekac. Ja mysle, ze Parys ma taki sam stosunek do wody jak Regon [B]Niedzwiedzica[/B]- płakac mi sie chce jak patrze na te rozległe wody i zazdroszcze' foty ekstra, szczegolnie te z trzepankiem. Ale sie rozpisałam, chyba szok termiczny:angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

[B]Niedzwiedzica[/B] nie będe sie powtarzać, foty super!. Masz oko!

[B]Ana&Dalma[/B] witamy, ciesze sie, że już niedługo poznamy TY. [SIZE=1]Jak sie robi apostrof w angielskich słowach? [SIZE=2]Mam nadzieje, ze foty zrobisz i nas tu uraczysz. Zapamietaj hasło na dogo to prosto z NJ bedziemy mieli relacje.
[B]
Rita[/B] na mapie to jezior wokół Gniezna sporo. W samym mieście mamy trzy ale... no, własnie to małe ale...nie nadaja sie do kąpieli. Tylko jedno - Winiary, najmniejsze ma jedna plażę małą i to wszystko. Basen buduja już 10 lat i nie wiem czy dożyję otwarcia bo znowu nic tam się nie dzieje.
Ochłodziło się, wiatr sie zerwał i moze burza się skończy. Oby przyszła jak najprędzej bo dzisiaj Regon chodzi smętny jak nigdy, a trudno mi sie wybrac z nim na spacer jak po niebie aniołki kręgle toczą.

Jestem ciekawa co tam w Warszawie słychać? Skwar byl straszny, psiaki cierpiały na ringach i pewnie oceny i lokaty zaskakujące będa
[/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[B]Borsaf[/B], teriery bedą jutro.
Ale ja zamiast do kina, klimatyzowanego,wybrałam się na wystawę :roll: popatrzeć na jamniki (krótkowłose standardowe) i przetestowałam, że od sędziowania AT do WT wytrzymam. Psy chyba lepiej trzymać na stołach, bo u góry jest jakikolwiek przewiew.
Odbywały sie tez zawody agility. Nad torem powieszono siatkę, więc nie odbywały się na patelni. Oczywiście nie mogło zabraknąć Mokki z Monią. Nasze mistrzynie w pierszym przebiegu były pierwsze. (Drugi był bardzo efektowny;), a o trzecim nic nie wiem).
Apostrof robi się tak ' :evil_lol:. Na mojej klawiaturze to jest ten sam klawisz, co cudzysłów, tylko nie trzeba wciskać Shift

Link to comment
Share on other sites

[B]Jura[/B] dzieki za podpowiedź. Ja patrzyłam jak sroka w gnat na ta klawiaturęi sie nie mogłam domyślić, ale ja kompowa blondynka jestem:evil_lol:

Biedne te psiaki jak nie popada. U nas niestety burza bokiem przeszła ale chociaz sie troche chłodniej zrobiło. Susza w ogrodzie jak na Saharze, maliny zeschniete na gałązkach wiszą, aż żal patrzeć.

Link to comment
Share on other sites

A nam na agility o 18:00 udało się trafić na deszczyk. :loveu: Zresztą burza dziś pół dnia krążyła, a my tylko od okna do okna, bo mamy remont dachu i nowe dachówki kładzione - dwie poleciały, na szczęście burza się nie rozhulała...

Teraz z każdą minutą robi się coraz chłodniej! :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

Niedzwiedzica - foty super. Zakochałam się w makowej panience... :multi:
Wstałam dziś z samego rana (no... chwilkę po 9:00), patrzę na termometr... upsss.. 26 stopni.
Czworonogi zrobily szybkiego toi-toi na dworze i skok do auta - pojechaliśmy nad Zalew Zegrzyński.
Rollo podczas pływania wyglądem przypomina szczura wodnego ;)
Pomoczyliśmy się z godzinkę i wracamy. W naszą stronę luzik, ale w przeciwną :shake: ... chyba połowa Warszawy stwierdziła, że 11:00 to swietna godzina na kąpiel w Zalewie.. Ci ludzie to chyba piętrowo leżeli na tej plaży :crazyeye: albo jak śledziki i na trzyyy...czteeryyy przekręcali się na boczki.. :cool3:
Ciekawe jak jutro na wystawie...

Link to comment
Share on other sites

[B]Terry[/B] Samby nie widziałam, ale babcie i prababcie szczyków znam - piekne glowy! Zresztą zobacz foty Niedźwiedzicy i jej Kokę - to prababcia. Na stronie sa także foty nieodżałowanej Teklusi czyli babci Tequli. To byl cudny charakter choć i Koci nie mozna nic zarzucić.

Link to comment
Share on other sites

[B]Terry[/B]-tak sobie myslałam,że prawnuczkę Koki i wnuczkę Tequili będziesz miała :multi: :multi:choć pewna na 100 % nie byłam . Termin odbioru tak mi pasował ;) no i fakt,że ostatnio airedelowych miotów w Poslce w sumie niewiele a suczek jeszcze mniej :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Kurczę, grzmiało u nas, błyskało, ale ani kropla deszczu nie spadła:angryy: przeszło wszystko bokiem ...dla ochłody zostało mi tylko ogladanie dzisiejszych zdjęć.;)
własnie znalazłam fotke z polowania Hexy na drób wodny :diabloti:

[IMG]http://img523.imageshack.us/img523/6128/polowanie2nq.jpg[/IMG]

poniewaz polowanie było nieudane, paszczurzyca zadowoliła sie patyczkiem ;)
[IMG]http://img523.imageshack.us/img523/7946/hesia1gg.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

No tak cisza, wszyscy ugotowani na ....... twardo. :angryy::angryy::angryy:Człowiek chciał sobie pogadac, bo nie długo wyjezdza, nie bedzie sie widział z nimi ponad tydzien a tu nic. No coz takie jest zycie, ide na poobiednia sjeste.:nono::nono::nono:

Link to comment
Share on other sites

[B]Rita[/B] siadłam do kompa w ramach własnie poobiedniej sjesty. Dobrze, ze nie ma kamer bo jestem ugotowana na twordo i w niezłym negliżu. Człowiek najchętniej by skórę z siebie zdjął. Regona juz zlałam wężem i sobie spi w cieniu w ogrodzie. Nawet zazdraszczam mu tych kudłów bo dłużej schną; ja wyszłam spod prysznica i ulgi bylo na 10 min:placz:

Dobrze, że Niedźwiedzica wkleiła foty Hesi. Jak sobie człowiek popatrzy na psi grzbiet zanurzony w wodzie zaraz sie chlodniej robi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...