Jump to content
Dogomania

!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Guest estra

Recommended Posts

ech! to miałaś sporo roboty, aby psy znowu wyglądały na księciuniów...

a ja raniutko najadłam sie strachu, bo dopadły nas 2 duze mieszance---wyskoczyły z terenu, którego ponoc pilnują :evil: ; Fafol to zaczepiacz i zresztą zawsze koło ogrodzenia są awanturki, więc mój bulgotał, pomrukiwał i burzył się, a te duze jakoś na szczęście nie zdecydowały się na atak---reagowały na "nie wolno" przekazywane moim zdenerwowanym głosem do 'wszystkich'...udało się 8)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 23.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Flaire

    3356

  • INA

    1370

  • borsaf

    1264

  • zadziorny

    1221

Top Posters In This Topic

eeeeeeeee bez przesady, wyplukalam bloto i to tak z grubsza, bo jak wyschly to jeszcze sie z nich sypalo :lol: Tak na bostwa to robie je srednio raz w miesiacu lub przed wystawa. Na co dzien jak sie nieco upapraja to nie robie z tego tragedii, a nawet powiem, ze po wykopaniu swiezego dolka wygladaja uroczo z resztkami ziemi na nosie :lol:

Link to comment
Share on other sites

Braciszek Niunka kuruje sie po stracie klejnotow. Niestety nie jestem w stanie stwierdzic ile trafilo do jego wlascicieli i mam nadzieje,ze nic zlego mu sie nie przytrafi.........

Byl u mnie przed kastracja na zabiegach pielegnacyjnych i jak zostal ze mna sam to byl to na prawde grzeczny pies. Zdjelam mu kaganiec i robilam mu bardzo dziwne rzeczy, jak np. czyszczenie uszu czy golenie jajek i nawet na mnie nie mruknal!!!

Wiem wiec, ze jego agresja nie tkwi w jego naturze - nie jest ani nadpobudliwy, ani lekliwy.

Problemem sa tylko jego wlasciciele i bardzo bym chciala, zeby ze mna wspolpracowali.

Link to comment
Share on other sites

a tych ludzi to chyba się boi (?) albo brak sympatii(?)

Jak znam teriery, to wręcz przeciwnie, bardzo ich kocha, tyle że ich lekceważy, traktuje jak kumpli, bo nie ustanowili hierarchii.

a oni chyba też nie umieją postępować z psem z charrrrrakTERIEREM :wink:
dokładnie tak. Terier będzie próbował rządzić i trzeba mu konsekwentnie przypominać, że to nie on jest przewodnikiem stada.
Link to comment
Share on other sites

Misina brodka to male piwo w porownaniu z dlugimi, jedwabnymi brodami moich potworow. A jeszcze one, jak przystalo na prawdziwe odkurzacze zbieraja wszystkie smieci. A rzepy jak swietnie sie wplatuja w takie wlochy, albo galezie jerzyn.....i wogole fajnie miec takie pamiatki na pozniej :D

Link to comment
Share on other sites

Najlepsza jest guma do żucia -- taka dobrze przeżuta, oczywiście. Smoła też jest niezła. O g... to nawet nie warto pisać, bo to na porządku dziennym (chociaż muszę powiedzieć, że Misia jest w tym zakresie bardziej wybredna, niż inne moje psy, bo lubi właściwie tylko końskie g.) A i forsę mi się zdarzyło znaleźć (wlepioną w ww. gumę).

Link to comment
Share on other sites

A Niunio od wczoraj calkiem oficjalnie moze robic dzieci - ciekawa jestem czy mu sie kiedys jakas dziolcha trafi i czy on bedzie wiedzial co z tym fantem poczac :lol:

I pewnie przy sobocie zrobie mu golenie i juz nie bedzie taki sliczny(przez jakis czas). Mam nadzieje, ze wydobedzie sie jego kolor blue, bo na moj gust powinien byc nieco jasniejszy. Tylko moja mama bedzie na mnie krzyczec, ze biednemu psu jesc nie daje, bo zrobi sie nagle taki chudziutki biedulek :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...