Jump to content
Dogomania

!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Guest estra

Recommended Posts

  • Replies 23.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Flaire

    3356

  • INA

    1370

  • borsaf

    1264

  • zadziorny

    1221

Top Posters In This Topic

[quote name='niedzwiedzica'] airedogs-balszoje spasibo nie znaju, poczemu ja tych fot sama nie naszła- a iskała, szczenki , a u twojej diewuszki gołowa oczeń krasiwaja [/quote]
Dziękuje. Twoje pieski też są śliczniutkie :)

[quote name='Anisha'] [B]Niedzwiedzico[/B], oglądaj te foty, oglądaj... Coś czuję, że jeszcze trochę, a od patrzenia na te piękności wymiękniesz do końca i Hesiaczek znowu będzie miał dużo obowiązków... :cool3: :loveu: Ale w końcu od czego ma się hodowlę??:multi: [/quote]
Proszę bardzo, zawsze jestem gotowa pomóc zdecydować. Denik jest super, i "obowiązki" :cool3: od niego też niezłe otrzymują się

Widzę że forum stał się dość internacjonalnym. Trzeba jeszcze kogoś z krajów bałtyckich tutaj zaciągnąć, dla kompletu :)

[B]Raider's[/B]
[url=http://www.zkwp.pl/zg/index.php?n=wys_lis2007]Выставки в Польше в 2007-м году[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Raider`s Antania']A razmer foto jak zmenic na menshee?:razz:
TAK?[IMG]http://img440.imageshack.us/img440/7402/53so7.jpg[/IMG][/quote]
Rozmiar zmienisz w każdym programie graficznym poprzez "resize". Ta fotka powyżej trochę za mała jest (213x320 pikseli). Mogłaby mieć 332x500 pikseli :cool3:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Raider`s Antania']SPASIBO! Nie tol`ko International Dog-Show;-) U was bardzo pieknie AIREDALE!;)Żeby widzieć na pokazie dog-show.[/quote]


:-)
niet prabliema -prijezdzaj sdelajem internationalnych krasawcew:-)):-)
Toze jesli chotite na wystawki zdes prijechat Wy u mienia gostiej.Tka normalna kak Slowianie;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aluzja']:-)
niet prabliema -prijezdzaj sdelajem internationalnych krasawcew:-)):-)
Toze jesli chotite na wystawki zdes prijechat Wy u mienia gostiej.Tka normalna kak Slowianie;-)[/quote]
Spasibo boi`shoe za predlojenie! Budem druzit kak bratja-Slowiane i wlasciceli AIREDALEK;) A wi kogda k nam? U nas na wystawe uwidzec airedale iz Poland -bedze cudo. Mnogo drugih ras priezjayut,a airedae niet:shake: A co za airedalki seichas u Was w hodowle?

Link to comment
Share on other sites

Suka wróciła z podwórka - :crazyeye: futro całe zsypane wielkimi kulkami gradu.
Przyszła jakaś kolejna nawałnica - burza śnieżno- gardowo-deszczowa + wichura. Jeszcze mamy prąd - ale przy takim powiewie, nie wiadmomo na jak długo...
A co w dalszej części kraju słychać?

Link to comment
Share on other sites

tak się zAStanawiam nad wystawami czy przewodnik psa ma duży wpływ na openę psa, a konkretnie chodzi o wygląd zewnetrzny przewodnika, mam w związku z tym pytanie: skoro airedale mają na nogach długą sierść czesaną pod włos, to czy ja jako przewodnik mojego psa na wystawie też mam mieć nieogolone nogi zaczesane pod włos, oczywiście biorąc pod uwagę opcję że będe miała na sobie krótką spódnicę, proszę tylko o poważne i fachowe porady, zaznaczam że debiut na wysatwie za jakieś 4 miesiące:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kardusia'][B]gonpak [/B]- dla sukcesu - przy debiucie - zdecydowanie nogi do całkowitego wytrymowania :p:evil_lol:;).[/quote]
I bez znieczulenia-trymerem:evil_lol:;):evil_lol: [B]Kardusia[/B] u mnie na terenie zakładu wyrwało wielgachna jodłe z korzeniami,dobrze,ze w nocy kiedy nikogo nie było.Najsmiesniejsze jest to,ze jeszcze ubrana była w kolorowe zarowki:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonpak']...czy ja jako przewodnik mojego psa na wystawie też mam mieć nieogolone nogi zaczesane pod włos, oczywiście biorąc pod uwagę opcję że będe miała na sobie krótką spódnicę...[/QUOTE]
Bardzo konceptualne pytanie :thumbs: Do tego trzeba pomyśleć, jak zapuścić brodę i wyrościć ogon :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonpak']... pytanie: skoro airedale mają na nogach długą sierść czesaną pod włos, to czy ja jako przewodnik mojego psa na wystawie też mam mieć nieogolone nogi zaczesane pod włos...[/quote]
Chciałbym to zobaczyć :cool3: :evil_lol: :eviltong: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] Ania ty uzywasz programu do tlumaczenia na j.polski ?? Pisz po rusku , mlodym bedzie trzeba tlumaczyc ale Tobie bedzie latwiej
[/QUOTE]
Niestety nie jestem biegła w językach ze wschodu :-( … szczerze mówiąc to znam dosłownie dwa słowa po rosyjsku ;) więc proszę o drobne podpowiedzi :) ( bo na pisanie in English chyba nie mam co liczyć z racji znaczącej przewagi rusycystów ;) :p )

Dominika, Flaire – może warto zrobić topik o szkoleniu terierów ( tak żeby to mieć w jednym miejscu) , też mam kilka pytań, a i poczytałabym chętnie coś więcej o nauczaniu ATpotworów :) :razz:

Flaire – zamówiłam w końcu te książki ‘szkoleniowe’o które pytałam już dość dawno temu :) :multi: mają przysłać do 15 lutego, nie mogę się doczekać :lol:

Piszecie szybciej niż mogę czytać – żeby przeczytać następną stronę muszę za każdym razem wyłączyć i włączyć neostradę :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60'][quote name='zadziorny'][quote name='gonpak']...pytanie: skoro airedale mają na nogach długą sierść czesaną pod włos, to czy ja jako przewodnik mojego psa na wystawie też mam mieć nieogolone nogi zaczesane pod włos, oczywiście biorąc pod uwagę opcję że będe miała na sobie krótką spódnicę...[/quote]Chciałbym to zobaczyć :cool3: :evil_lol: :eviltong: :multi:[/quote]Ale ty chyba jestes za wrazliwy na takie widoki:evil_lol:[/quote]
Myślisz? :hmmmm: :niewiem: ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martini***']Niestety nie jestem biegła w językach ze wschodu :-( … szczerze mówiąc to znam dosłownie dwa słowa po rosyjsku ;) więc proszę o drobne podpowiedzi :) ( bo na pisanie in English chyba nie mam co liczyć z racji znaczącej przewagi rusycystów ;) :p )

:([/quote]
;)
To jest dobre! My będziemy łączyć po polsku!Ja także nie bardzo dobrze piszę w Języku polskim ,ale rozumiem dobrze.:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='airedogs']Bardzo konceptualne pytanie :thumbs: Do tego trzeba pomyśleć, jak zapuścić brodę i wyrościć ogon :diabloti:[/quote]

to może męża posłać włos na nogach fachowy broda trzy dni i jest tylko z ogonem problem, chociaż...:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martini***']gonpak - a co z brodą ??? nie można pominąć tak ważnego elementu :razz: ;)[/quote]

może poślę męża na ring ale on mówi że po ringu to ja bede latać z suką a on co najwyżej bedzie fotki strzelał:-o

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...