Jump to content
Dogomania

!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Guest estra

Recommended Posts

  • Replies 23.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Flaire

    3356

  • INA

    1370

  • borsaf

    1264

  • zadziorny

    1221

Top Posters In This Topic

[quote name='coztego']Gorąco polecam :loveu:
Nie sądziłam, że kot moze mi tak zawrócić w głowie :loveu: W dodatku Malizna jest prawdziwym kocim terierem, jest takim kotem, jakiego chciałabym, gdybym kiedyś marzyła o kocie ;) Chodzi własnymi drogami, ma własne zdanie na każdy temat, nie łasi się do wszystkich kolan. Tylko wielkość nie ta, ale niedobór ciała nadrabia wielkością ducha :evil_lol:[/QUOTE]

Ja kiedyś nie przepadałam za kotami, do czasu jak moja siostra sprawiła sobie dwa i straciłam dla nich głowę :loveu:
Niestety moja familia w życiu się na kota nie zgodzi to raz, a dwa mam poważne obawy, że Ludwik by się w kota nie zapatrzył tylko by przeprowadził błyskawiczny plan likwidacji.. Nie mniej jak będę na swoim to zrobię wszystko by wejść w posiadanie kitki. Marzy mi się wieeeelki, gruby kocur, puchaty choć krótkowłosy- rudy albo biały albo kremowy albo.. nie ważne jaki kolor tylko żeby był wielki, leniwy i głośno mruczał :D

Link to comment
Share on other sites

Nie iwem jak w kocim swiecie sie takie umaszczenie nazywa.Wedlug mnie Tosia jest morengo z bialym.Genetycznie jest wiec pregowana.To prawda kocur tej odmiany bylby rudy pregowany a tylko kotki sa trikolory.
Kazdemu zycze tak madrego kota jak moja Tosieczka .I z psami sie zgadza..jak trzeba przylozy ,,wie kto niepewny wiec sie nie zbliza.Rano nas molestuje "mru mru mru" i w przeciwienstwie do terrierow ma takie boskie futerko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='INA']
[B]Antania[/B] - Bosze wkleiłam sobie Brightona do moich fotek w moim osobistym folderze, wyglada imponująco ale nie uwierze jak nie dotknę;) ;) dla mnie 35 wydawało się dużo :eviltong: o tu tak przebitka
Moze przyjedziesz z nim i cioteczkami na nasz zlot:loveu: w sierpniu
czytaj o tym na topicu o zlocie.
To kołeczko do zabawy fakt super świeci w nocy był jeszcze sznureczek do ciągnięcia ale Vigo szybko zepsuł:angryy:[/quote]

Nie ma żadnych kwestii! Jednak, krewni za Vigusu:loveu: . Dla mnie nawet 30 kg te są bardzo wielemój .Moja malenkaja AT-Marvellous Bell 56 cm i 19 kg.:lol:
Znowu powtarzają w jaki miesiąc zlot i jaki miasto?My będziemy obmyślać:multi:

Link to comment
Share on other sites

witka

patrzcie jak moje cudo schab surowy wcina:diabloti:


[IMG]http://images14.fotosik.pl/48/756abb2d72143bae.jpg[/IMG]


i jeszcze kości z boczku za 2 zyle kilo uwielbia jeść, a ostatnio chyba na suchą karmę się obraziła
a czym wy karmicie swoje piesiolki? pytam tak dla orientacji

Link to comment
Share on other sites

gonpak....czy Ty wiesz co
robisz?

po pierwsze kosci a szcegolnie od schabu szczeniakowi podajesz?>>>
a co gorsza surowa wieprzowina.Nie podaje sie psom wieprzowiny a juz kategorycznie surowej.
Szkoda zmarnowac dzieciaczka.
Jak juz bardzo chcesz mu dawac surowe mieso to wolowina,jagniecina ,cielecina.Bron boze swinszczyzna.
Tak samo nie powinno sie podawac kaszy jeczmiennej.
Airedale lubia byc alergiczne/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aluzja']gonpak....czy Ty wiesz co
robisz?

po pierwsze kosci a szcegolnie od schabu szczeniakowi podajesz?>>>
a co gorsza surowa wieprzowina.Nie podaje sie psom wieprzowiny a juz kategorycznie surowej.
Szkoda zmarnowac dzieciaczka.
Jak juz bardzo chcesz mu dawac surowe mieso to wolowina,jagniecina ,cielecina.Bron boze swinszczyzna.
Tak samo nie powinno sie podawac kaszy jeczmiennej.
Airedale lubia byc alergiczne/[/quote]

aleś mnie Aluzja nastraszyła, a co jest w kościach ze schabu?:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonpak']aleś mnie Aluzja nastraszyła, a co jest w kościach ze schabu?:oops:[/quote]
[B]gonpak[/B] mysle,ze Aluzji chodziło o to ,ze jest to wieprzowina.Jak Parysek był takim szczeniorem,to ja dawałam mu kurczka,ryz i marchewke,zreszta do dzisiaj tak jest.Ewentualnie sparzona wołowina z kluskami.Ja generalnie nie jestem fanka suchej karmy,poza tym Parysek ma problemy z trzustka wiec to koniecznosc.Musisz sie zdecydowac,albo mu bedziesz gotowała,albo sucha karma dostosowana do wieku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Raider`s Antania']Znowu powtarzają w jaki miesiąc zlot i jaki miasto?My będziemy obmyślać:multi:[/QUOTE]

Jeżeli chodzi o nasz zlot miłośników Airedale to odbędzie się w sierpniu po wystawie CACIB w Sopocie w najpiekniejszym mieście na świecie ;) - w Gdańsku :D
Serdecznie zapraszamy!

[quote name='gonpak']a czym wy karmicie swoje piesiolki? pytam tak dla orientacji[/QUOTE]

Moje psy tylko na suchej, bo mi najwygodniej, a i powodów do narzekań nie mam. Zazwyczaj jesteśmy na Eukanubie Large Adult, chyba że idą czasy wytężonej pracy to przechodzimy na Royal Canin High Active..

A propos..
Mam coś dla miłośników Airedale. Kolega kupił cyfrową kamerkę i uwiecznił dziś trening ratowniczy mojego teriera. Filmik niestety jest spory (40 Mb), ale można w pełni zobaczyć AT przy pracy. To jest coś czym się zajmujemy na poważnie:
[URL="http://michaeln.net/ftp_szalc/Ludwik-Blaszanka.avi"]Ludwik- pies na katastrofy[/URL] :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='INA']
chciałby się zaprzyjażnić tylko tamten Feluś- znajda strasznie nieufny...hmm myśle trochę to może być ryzykowne ale ciekawe hmm...[/QUOTE]
Ciekawe będzie napewno :evil_lol: [B]INA[/B], nic się nie bój, psa można wszystkiego nauczyć ;) Pamiętasz jak pisałam, że Kreska wariatka, Maliznę prędzej zabije niż się z nią zaprzyjaźni... A tu widzisz, kilka miesięcy pracy z psem i żyją sobie razem w spokoju :loveu:

[quote name='zachraniarka']
Niestety moja familia w życiu się na kota nie zgodzi to raz[/QUOTE]
Moja też w życiu by się nie zgodziła, więc nie pytałam nikogo o zdanie :evil_lol: A teraz mama zwariowała na punkcie koty, a tata stwierdził, że to nawet lepsze niż pies, bo nie skacze na niego przy powitaniu :lol:
[QUOTE]a dwa mam poważne obawy, że Ludwik by się w kota nie zapatrzył tylko by przeprowadził błyskawiczny plan likwidacji.. [/QUOTE]
Skoro taki laik jak ja, nauczył takiego postrzelonego psa jak Kreska, że kota się kocha, to i Ty dasz radę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachraniarka']Jeżeli chodzi o nasz zlot miłośników Airedale to odbędzie się w sierpniu po wystawie CACIB w Sopocie w najpiekniejszym mieście na świecie ;) - w Gdańsku :D
Serdecznie zapraszamy!



Moje psy tylko na suchej, bo mi najwygodniej, a i powodów do narzekań nie mam. Zazwyczaj jesteśmy na Eukanubie Large Adult, chyba że idą czasy wytężonej pracy to przechodzimy na Royal Canin High Active..

A propos..
Mam coś dla miłośników Airedale. Kolega kupił cyfrową kamerkę i uwiecznił dziś trening ratowniczy mojego teriera. Filmik niestety jest spory (40 Mb), ale można w pełni zobaczyć AT przy pracy. To jest coś czym się zajmujemy na poważnie:
[URL="http://michaeln.net/ftp_szalc/Ludwik-Blaszanka.avi"]Ludwik- pies na katastrofy[/URL] :cool3:[/quote]
SUPER!:lol:
Zlot w lecie? My dumaem.My hoteli odwiedzają wystawy w Polsce.

Link to comment
Share on other sites

[B]gonpak[/B], nie dziw się, że żabcia wybrzydza nad suchym, jak może liczyć na surowe mięcho. :evil_lol:
Moja Fredzia je Nutrę Nuget. ja tam wolę iść z nią na spacer niż siedzieć przy garach. Penie jakby j zapytać to też wolałaby jedzonko domowe, ale ja tam wolę iść z nią na spacer niż siedzieć przy garach. Zresztą jak ona może doznawać rozkoszy podniebienia, jak pochłania jedzenie z ponadźwiekową szybkością.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachraniarka']
A propos..
Mam coś dla miłośników Airedale. Kolega kupił cyfrową kamerkę i uwiecznił dziś trening ratowniczy mojego teriera. Filmik niestety jest spory (40 Mb), ale można w pełni zobaczyć AT przy pracy. To jest coś czym się zajmujemy na poważnie:
[URL="http://michaeln.net/ftp_szalc/Ludwik-Blaszanka.avi"]Ludwik- pies na katastrofy[/URL] :cool3:[/quote]

Filmik super, a Ludwik jaki dzielny :loveu: I jak na początku trzeba było mu dupinę na górę wepchnąć :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='D0minika']I jak na początku trzeba było mu dupinę na górę wepchnąć :evil_lol:[/QUOTE]

No troszkę nie wcelował i dupsko zawisło, nie miałam sumienia patrzeć na to jak tymi pazurkami po ścianie drapie i pomogłam nieborakowi. Mam nadzieje, że z wiekiem terier nauczy się trochę ostrożności, bo póki co troszkę za bardzo szaleje. No ale zwalam to na karby młodości :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachraniarka']No troszkę nie wcelował i dupsko zawisło, nie miałam sumienia patrzeć na to jak tymi pazurkami po ścianie drapie i pomogłam nieborakowi. Mam nadzieje, że z wiekiem terier nauczy się trochę ostrożności, bo póki co troszkę za bardzo szaleje. No ale zwalam to na karby młodości :roll:[/quote]

No chwilami wyglądało to niebezpiecznie :roll: Szczególnie jak na te blachy właził u góry...
A on tak do trzymającego kamerę poleciał się przywitać czy co? Jak znikł z kadru :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...