Jump to content
Dogomania

!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Guest estra

Recommended Posts

  • Replies 23.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Flaire

    3356

  • INA

    1370

  • borsaf

    1264

  • zadziorny

    1221

Top Posters In This Topic

[quote name='fjolka'][B] zadziorny [/B]no cos ty, szczurka jak najbardziej polska i w rzeczywistosci malusia jest[/quote]
Na tej pierwszej focie to co najmniej wielkości welsha jest :eviltong: :evil_lol:. U nas na Śląsku zawsze mówiono, że jak coś jest baaardzooo duże to na pewno niemieckie :cool3: :evil_lol: :eviltong:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Terriermania'] ( Flaire się podobno wścieka)[/QUOTE]
Flaire się nie wścieka, tylko czuwa nad przestrzeganiem regulaminu forum Dogomania :p
[quote name='fjolka']
czy ktos pamieta tego goscia??? [/QUOTE]
No pewnie :loveu: Ale on duży jest :crazyeye: Wydawało mi się, że ma bardziej welshowy rozmiar, a tu kawał psa :) A co to za wdzianko ma Twój szkaradek? :razz:
[quote name='Nitencja'] Probowalismy nowa karme :)[/QUOTE]
Co próbowałaś i jak smakuje? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Nie mówcie, że nie próbowaliście nigdy psiej karmy :cool1:

A my spotkałyśmy się dzisiaj na spacerku z Terriermanią i Nexią :loveu: Może będą fotki i wyjdzie na jaw chciażby to, że posiadaniem zarośniętego psa. Kompletna kompromitacja :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadziorny']Ty, ja chyba nienormalny jakiś jestem :stupid: bo nie próbowałem :shake: :diabloti:[/QUOTE]
I za to Cię lubię, [B]zadziorny[/B], bo ja też nienormalna i nie próbowałam :p
:evil_lol:

[B]Nitencja[/B], już gdzieś na żywieniu o tej bozicie czytałam, idę się rozejrzeć po necie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fjolka']a wrzuce tu pare swiezych fot szkaradka i reszty stada:p[/QUOTE]

ja sobie wypraszam, to ludwiczek jest szkardkiem, bo użytki są szkaradne :D :p :eviltong:

[quote name='fjolka']czy ktos pamieta tego goscia??? absolutnie cudowny psiak:loveu: i nie wiem tak naprawde kto mial wieksze szczescie, chojri czy rodzice, ze trafila im sie taka kochana mordka[/QUOTE]

oooo mój ulubieniec Chojrak :loveu: :loveu: :loveu:

[quote name='fjolka']czy ktos tu dzisiaj w ogole pije kawke????[/QUOTE]

ja właśnie pije kawę, bo zmarzłam na związkowym placu, dziś odbywały się tam zawody obedience..

i na przekór przeciwnością losu wystartowałam!!
i mamy na jedenaście psów - pierwsze miejsce, 99pkt na 100 i ocenę doskonałą! pokazaliśmy z ludwikiem, że nic nas nie złamie, żadna głupia choroba, żadne martwice- NIC!! nie damy się niczemu ani nikomu HOWGH!

Ludwik (Airedale Terrier) i zach (Mental Terrier) wrrrrrrr :pissed:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachraniarka']mamy na jedenaście psów - pierwsze miejsce, 99pkt na 100 i ocenę doskonałą! [/quote]
[B]Zach[/B], brawo, brawo, brawo!! :multi: :multi: :multi: A najbardziej cieszy mnie to, że humor masz lepszy, a Ludwiś pewnie lepiej się czuje! :loveu: Super! :lol:

[B]Fjolka[/B], piękny Twój szorstek i naprawdę duży! :-o Poza tym uda już ma prawie całkiem rude, a moja paskuda wciąż jeszcze dobrze czerniawa. :mad: Ale - prawdę mówiąc - zupełnie mnie to nie martwi. :p

Dzisiaj z moim psem bawiliśmy się w konia na lonży (czy na [B]lą[/B]ży?) na środku ulicy. :evil_lol: Nie muszę chyba dodawać, kto był inicjatorem tej zabawy :mad: - ja tylko obracałam się wokół własnej osi z flexi w ręku, a pies robił rundy za kotem w promieniu 5 metrów ode mnie, bo tyle ma ta smycz. :cool3: Nie wiem tylko dlaczego ten durny kot uciekał w kółko zamiast po prostej, w każdym razie do czasu. :crazyeye: Do czasu aż mój pies był już o centymetry od jego tyłka - wtedy kot dał nogę w krzaki i zabawa się skończyła. Musieliśmy fajnie wyglądać ... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Terriermania'][B]Jura[/B] - widzę, że nie jesteś wtajemniczona :evil_lol:
terrier pochodzi od łacińskiego "[U]terra[/U]" co oznacza [U]"ziemia"[/U]
no to jak ziemia - to [U]ziemniak[/U], a nastepnie [U]kartofelek[/U] :diabloti:
[/quote]

[B]Terriermania[/B], ostrożnie z tymi kartoflami... :evil_lol:

[quote name='fjolka']a wrzuce tu pare swiezych fot szkaradka i reszty stada:p

[IMG]http://img59.imageshack.us/img59/1596/20062007polska101gb3.jpg[/IMG]
[/quote]
[B]Fjolka[/B], a po co mu ten plecaczek? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anisha'][B]Zach[/B], brawo, brawo, brawo!! :multi: :multi: :multi: A najbardziej cieszy mnie to, że humor masz lepszy, a Ludwiś pewnie lepiej się czuje! :loveu: Super! :lol:[/QUOTE]

No humorek dziś mi się rzeczywiście poprawił i jakoś nabrałam nowych sił do mierzenia się z kolejnymi etapami leczenia. Ludwiś się dziś na pewno lepiej poczuł- w końcu po tygodniu dreptania na smyczy mógł wreszcie choć troszku popracować. Trochę mu nastrój popsułam po powrocie do domu, kiedy mu pół godziny płukałam paszcze :evil_lol:

[quote name='Ali26762'][B]zach[/B] - za co Wam ujedli punkta?[/QUOTE]

Tak naprawdę to nie jestem pewna. Mamy 9 pkt za przeszkodę. Ludwik przeskoczył w jedną stronę i bez komendy przez nią wrócił. Na początku byłam pewna, że to za to ten punkt, ale teraz nie jestem pewna, bo inni za to nie mieli ściąganych punktów? Może po prostu ten punkt był zdjęty w razie, gdyby po nas szedł lepszy pies i żeby skali starczyło? (my szliśmy jako nr 4 także trochę po nas psiaków było..).

Generalnie ten występ (w mojej opinii :lol:) nie był super jak na zdrowego Ludwika, choć bardzo dobry jak na chorego Ludwisia. Najgorzej choróbsko popsuło nam chodzenie, tzn. dostaliśmy pełne punkty, bo chodzenie było poprawne, precyzyjne, na 100% kontakcie wzrokowym i nawet z szybkim siadem, ale.. nie było w nim tej magicznej iskry i zgrania. Chodzenie, które jest naszą wizytówką było wyjątkowo takie nijakie. Za to przywołanie.. Ludwisiowi chyba w nawyk weszło podnoszenie mi tu ciśnienia. Ruszył i pędził jak szalony do samego końca, oczywiście dzikie oczka i na ostatnich centymetrach hamowanie z wbiciem się w ziemię. Podobało mi się. Zmiany komend też OK.

Link to comment
Share on other sites

Uffff... jestem cała i żywa. Wczoraj byłam na "baletach". Bal pożegnalny
pięciorga koleżeństwa (z dawnej mojej firmy) w związku z ich przejściem do sfery ludzi wolnego zawodu ( wstąpili do klubu emerytów). Podeszwy mam nadszarpnięte, ale bal był przedni :multi:. Dawno tak nie balowałam :loveu:.W końcu jest karnawał - no nie??? A teraz zaległości:

[B]1.[/B] :mad: Wiatr powalil mój płot lamelowy :placz:...
Jest w kawałkach :-(...

[B]2.[/B]
[quote name='Terriermania'][IMG]http://img243.imageshack.us/img243/886/dsc02010zp6.jpg[/IMG]
tutaj mina ostrzegawcza na wypadek gdyby aparat zbyt zbliżył się do dzieci...[/quote]

[quote name='Terriermania']Tak, chyba 18 maja zeszłego roku

a tu w łazience Aluzji, z tego co pamiętam zabawiałyśmy ją mydłem, żeby ładnie stała i nie gapiła się w obiektyw

[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/605/pict0230uc3.jpg[/IMG]

[/quote]

[B]Terriermania [/B]- cudo główka :loveu:!!!.

[B]3.[/B]

[quote name='fjolka']a wrzuce tu pare swiezych fot szkaradka i reszty stada

[IMG]http://img59.imageshack.us/img59/1596/20062007polska101gb3.jpg[/IMG]


[IMG]http://img412.imageshack.us/img412/738/20062007polska283jc6.jpg[/IMG]

czy ktos pamieta tego goscia??? absolutnie cudowny psiak i nie wiem tak naprawde kto mial wieksze szczescie, chojri czy rodzice, ze trafila im sie taka kochana mordka[/quote]

[B]Fjolka[/B] - fajnie razem wygladają, widać,że to duet stworzony dla siebie :loveu:. Przedstaw Chojraczka na Metamorfozach - KONIECZNIE :lol:.

[B]4.[/B]
[quote name='fjolka']a ! no i jeszcze [U]reszta [/U]

[IMG]http://img294.imageshack.us/img294/4100/20062007polska206iy7.jpg[/IMG][/quote]

[B]Fjolka [/B]- muszę Ci coś wyznać :oops:. Na pewno nie zyskam Twojej symaptii.
To było gdzieś ok. 1999 r. mieszkaliśmy w blokowisku. Któregoś razu raniutko wchodzę do łazienki. Rozebrałam się do "ewy" i już włożyłam jedną nogę do wanny żeby wziąć prysznic - raptem coś zauważyłam. W drugim końcu wanny stała plastikowa miseczka (prawie przezroczysta) z namoczonym jakimś praniem. Wokół tej miski :-o zobaczyłam jakiś owinięty dziwny cień. Pochyliłam sie nad tą miską.. :crazyeye: a tu gruby szczurowaty ogon i wielkie wypasione szczurzysko :placz:. Przeżyłam SZOK :angryy:. Szczur w wannie i o mały włos bym na niego goluteńka wlazła :roll:!!! Prawie omdlona ze strachu i obrzydzenia obudziłam TZ-a, a ten z zimną krwią :mad: walnął go jakąś deską w łeb... do utraty zycia :shake:. Potem perfidnie pozbył się jego ciała:roll:...

I tak by się skończył ten kryminał.... tylko,że ....gdzieś po dwóch miesiącach koleżanka (Lusia) mojej córki, która mieszkała piętro wyżej, powiedziala Gosi,że starsznie tęskni za swoim Niuńkiem, bo gdzieś zginął bez śladu :oops:. A my głupkowaci - nie wiedząc, że sąsiedzi mają takiego stwora, z czystym sumieniem potraktowaliśmy go jako dzikiego intruza. I wstyd mi się do tego przyznać - ale nigdy nie przyznaliśmy się sąsiadom, że Niuniek u nas w wannie zginął śmiercią tragiczną. Minęło tyle lat...Lusia chyba do dzisiaj jest przekonana, że Niuniek uciekł.... i niech tak zostanie ...Nam pozostał wyrzut sumienia :oops:.

[B]5.[/B]
[quote name='Nitencja'] (...) Probowalismy nowa karme [/quote]

[B]Nitencja [/B]- jak oceniasz? Chętnie jadły?

[B]6.[/B]
[quote name='Jura'] (...) Może będą fotki i wyjdzie na jaw chciażby to, że posiadaniem zarośniętego psa. Kompletna kompromitacja [/quote]

Nie przesadzaj...nasze zarośnięte też są piekne :loveu:.

[B]7.[/B]
[quote name='zachraniarka'] (...)
i na przekór przeciwnością losu wystartowałam!!
i mamy na jedenaście psów - pierwsze miejsce, 99pkt na 100 i ocenę doskonałą! pokazaliśmy z ludwikiem, że nic nas nie złamie, żadna głupia choroba, żadne martwice- NIC!! nie damy się niczemu ani nikomu HOWGH!

Ludwik (Airedale Terrier) i zach (Mental Terrier) wrrrrrrr :pissed:[/quote]

[B]Zach [/B]- :klacz::klacz::klacz: ,[B] Ludwiczku[/B] :laola:!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...