Jump to content
Dogomania

!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Guest estra

Recommended Posts

Wiecie co? Albo ja mam staszliwego pecha, albo ludzie jeżdżą jak debile!!!!!!!!!!!! :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
Normalnie mnie dzisiaj trafiło :pissed: przyszłam na parking, żeby użyć mojego auta w celu przemieszczenia się do znajomych. I co widzę? Jakaś menda kaprawa, Tyłek :eviltong: a nie kierowca walnął mi w przedni zderzak z lewej strony :lmaa:
to już trzecia taka stłuczka w ciągu pół roku :bad-word: poprzednio miałam rozbite oba samochodowe pośladki :placz: czy ci ludzie myślą, że nie mam na co wydawać pieniędzy.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 23.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Flaire

    3356

  • INA

    1370

  • borsaf

    1264

  • zadziorny

    1221

Top Posters In This Topic

[quote name='niedzwiedzica']Cos dla miłosników terrierów kopytnych ;)wyszperała [URL="http://www.dailymotion.com/video/xqvvn_lorenzo"]toto[/URL] w sieci moja córcia.:multi: widziałam ten pokaz "na żywo " kilka lat temu i tez baaaaardzo mi sie podobała, ale w filmiku najpiekniejsze sa dla mnie ujęcia w plenerze. Pooglądajcie, jak się może człowiek ze zwierzakami dogadywać :crazyeye:

Wojenko- to cos dla Ciebie szczególnie !!!!!!!!!![/quote]

Jesoo jakie cudne :loveu: nie mogę oglądać takivh flimów, od razu ryczę ze wzruszenia ;)

Link to comment
Share on other sites

[B]Flaire i pozostali[/B]...ZAPRASZAM...tylko w kwestii formalnej, proszę wycieczki,
lumpexy po, czy przed Katedra i Drzwiami?hihhi
[B]Coztego,[/B] dziekuję:oops:

[B]Terriermania[/B], masz prawo byc wkuta. Teraz przycisnij kolegów dzielnicowych, zeby goscia przyuważyli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='borsaf'][B]Terriermania[/B], masz prawo byc wkuta. Teraz przycisnij kolegów dzielnicowych, zeby goscia przyuważyli.[/quote]

Masz rację, ale ciężko tak stać na parkingu przez całą dobę i czatować na jakiegoś pirata parkingowego :shake: chyba, że ktoś z Was ma pomysł na montaż kamery w aucie. W końcu kaseta wideo w sądzie też dowód... :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='borsaf']To taki strzeżony parking? Dodatkowo to jeszcze trzeba by wiedziec kiedy ta d wolowa jeździ[/quote]

To niestety są rózne d... wołowe, tak wynika z moich obserwacji. Żenujące jest to, że mam prawko niecałe 3 lata i nie udało mi się do tej pory w nic trafić :diabloti: a mój samochód jest naprawdę duży, ma prawie 2 m szerokości i ok 5 m długości. Zawsze się jakaś jełopa znajdzie, co nie może wykręcić na parkingu maluchem :mad:

Link to comment
Share on other sites

Tak to już jest,[B] Terriermania[/B]... Współczuję... Ja też mam autko do klepania, wjechała mi ciężarówka w bok.

Mam wieści od [B]zach[/B] - pisze, że wetka sprawdziła paszczę i nie znalazła stanu zapalnego, dziura się goi i przeszli do następnego etapu leczenia :)

Ależ się cieszę :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ali26762']Tak to już jest,[B] Terriermania[/B]... Współczuję... Ja też mam autko do klepania, wjechała mi ciężarówka w bok.

Mam wieści od [B]zach[/B] - pisze, że wetka sprawdziła paszczę i nie znalazła stanu zapalnego, dziura się goi i przeszli do następnego etapu leczenia :)

Ależ się cieszę :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:[/quote]

To super :multi::multi::multi::multi::multi::multi: z Ludwisiem, nie z ciężarówką oczywiście................

Link to comment
Share on other sites

[B]Terriermania,[/B] gdzies na dogo czytalam o tym sędzi dyskusje, ze ma jakieś niepełne uprawnienia? na jakies rasy nie ma? Coś tu bylo, tylko nie wiem czy na erdelach, czy na wystawowym topiku. Flaire też tam pisała. Jak jesteś dobra w wyszukiwaniu to sobie znajdź, ja nie potrafię:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Terriermania'][B]Flaire[/B] w katowicach sędziuje jakiś amerykanin [FONT=Tahoma][SIZE=2]Ronald H. MENAKER (USA) - znasz tego sędziego??[/SIZE][/FONT][/quote]
Nie osobiście. To były prezez AKC. W Stanach sędziuje kilka innych ras - nie ma uprawnień na AT. Właśnie zrobił uprawnienia na pierwsze teriery i są to Amstafy. Więc w jaki sposób zdobył uprawnienia FCI na AT - nie wiem, ale podobno je ma.

Ludwisiu tak trzymać!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...