Jump to content
Dogomania

Malutka wspaniała Sabcia MA REWELACYJNY DOM!!!


Paula95

Recommended Posts

Niewiem czy jest na FB ale ja jak tutaj pisze to mam możliwość publikacji na FB, bo mam połączone konta dogo i FB, wtedy na FB jest na mojej tablicy link do wątku na dogo. Tak samo sobie u Rico i na innych wątkach. Zawsze to coś. Wydarzenia nie zrobię bo z komórki mogę tylko na 3 godziny.

Link to comment
Share on other sites

Ja jak zwykle proponuje, ze zrobie event, ale potrzebuje cos w rodzaju metryczki, moze paula mogla by to wstawic na 1. post? To sie tez przyda na ogloszenia
Rasa - kundelek
Plec - suczka
Sterylizacja - ?
Wiek -
Gdzie przebywa - schronisko? /miasto (jesli chcecie podac)
choroby?
Stosunek do dzieci, innych psow, innych zwierzat (kotow)
Ile czasu jest w schonisku etc. - same zdecydujcie prosze co moze byc wazne
Konto do wplat
Osoba kontaktowa - email, telefon, imie i nazwisko lub tylko imie wg zyczenia
Zdjecie pieska!

Dzieki z gory. Jak zrobie event to podam link, bede potem uzupelniac, to sa podstawowe pytania, ktor padaja, jak ludzie nawet maja link do naszych watkow, to nie chce im sie czytac, dlatego wazne zeby bylo to na pierwszym watku, ok?
Kochane, ktos musi monitorowac ten event, bo ja juz mam tyle rzeczy ze sie gubie, a skoro ja robie ten event to do mnie ludzie czasem pisza.

Link to comment
Share on other sites

Rasa - kundelek
Plec - suczka
Sterylizacja - tak
Wiek - 10
Gdzie przebywa - schronisko w Gostyniu(woj.wielkopolskie)
choroby- ma chorą łapkę
Stosunek do dzieci, innych psow, innych zwierzat (kotow)- do dzieci nie sprawdzono, ale myślę, że nie będzie najmniejszego problemu, z psami ok, nie akceptuje niektórych suczek
Ile czasu jest w schonisku - nie pamiętam kiedy dokładnie Sabcia do schroniska przyjechała, ale jest już z nami długo. :(
Konto do wplat - konto będę wysyłać na PW
Osoba kontaktowa - Paulina - 607350567- po 16.00, [email][email protected][/email]

Wstawiam zaraz na 1

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...