Jump to content
Dogomania

W NOWYM DOMU!!!!!! ZEUS łaciaty amstaff szuka nowego domu (Gorzów WLkp.)


Kajusza

Recommended Posts

Kaszy z reguły psy nie trawią, albo rozdyma, dlatego zaleca się jej nie podawanie lub baardzo długie gotowanie.
Najlepszy jest ryż, ewentualnie właśnie makaron.

Karma Brit jako karma z niskiej półki jest moim zdaniem całkiem ok. Ale ile karm, tyle opinii. :)

Witajcie na forum.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 271
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='wickedmarq']Zdecydowalismy sie jednak na eukanube.naszym poprzednim psom smakowala i nie bedziemy experymentowac.Kaszy podawac nie bedziemy.Zostaniemy przy ryzu.[/QUOTE]

producenci eukanuby robią okrutne eksperymenty na zwierzakach...odradzam.
kiedyś był w sieci straszny film z ukrytej kamery. koszmar!

Link to comment
Share on other sites

ja nie jestem ekspertem żywieniowym, ale .... co do kaszy - psy w schronisku często dostają ją do jedzenia a robiąc kupe, ta kasza przechodzi przez nie niestrawiona, widac ją poprostu :-( w całości, więc chyba nic z niej nie korzystają,
a co do karm - jak Doddy napisąła - ile karm, tyle opinii: moja poprzednia suczka (dożyła 17 lat, bez 4miesięcy) ostatnie kilka lat jadła Ariona senior, karma dosyc tania, i z dośc negatywna opinią na Dogo, ale mojej Kaji słuzyła, miała dobra kondycję, bujna i lsniącą sierść, nie miała problemów z załatwianiem się, no i nie miała wiekszych problemów zdrowotnych (chorowała tylko na serce, ale w tym wieku coś musialo jej dolegać :-) ), dlatego złego słowa nie powiem na taniego Ariona.
Wege karmę Acaną, bo poprostu w chwili obecnej stac mnie na nią, jakby się pogorszyło finansowo to dostanie Ariona i tez krzywdy nie będzie. A dodatkowo co jakis czas jakis suplement ewentualnie.

Dlatego uważam, że jak pies jest zdrowy i nic mu nie dolega, nie trzeba miec wyrzutów sumienia kupując troche tańszą karmę.

ufff, troche sie rozpisałam, ale co tam, raz mozna :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']Ania, co za sunię macie w schronisku? Być może będziemy mieć DT dla łagodnej suni. My nie mamy nic młodego i zdrowego.[/QUOTE]

[URL]http://www.sioz.pl/Details.aspx?BID=17&IDG=1&pageIndex=0&pageSize=60&Page=8[/URL] to ta suczka, łagodna do ludzi i chyba do psów też (Milka chyba była znią na spacerze), w czwartek kończy się jej kwarantanna i idzie do sterylizacji. Wydaje mi się, że może być troche młodsza niż 5 lat. Została złapana jak sie wałęsała z innym psem. Oba bardzo zaniedbane, ona widać, że nie raz rodziła :-( . Jak sie cos więcej dowiem to dam znać!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']Pies o nr 1174 to jakiś szwajcar, nie mieszaniec. Tylko zdjęcie kijowe.[/QUOTE]

tez tak sądze, ale nie ma chipa ani tatuu (sprawdzałam w uchu, musze jeszcze w pachwinie, ale nie miałam czasu) :-( fajny młody pies
[quote name='doddy']Piękna pitusia. Nie zdziwiłabym sie, gdyby to była jakaś zguba z pseudo...
Zakładaj wątek i spróbujemy coś pomóc.[/QUOTE]

chce załozyc, ale musze to zgłosic administratorowi, postaram sie dzisiaj to ustalić, jak nie to jutro zadzwonie!

Link to comment
Share on other sites

Tak, byłam z nią na spacerze.
Dobrze się dogadała ze szwajcarem, który na nią skakał, podgryzał, zaczepiał. Odganiała go tylko jak młodego głaskano.
W boksie siedzi z wielkim psem. Ogółem jest bardzo spokojna, do ludzi łagodna, w kółko się cieszy, dupka lata i morda rozesmiana :)
Mam fotki, ale z komórki, potem wstawię.
Wątek będzie można założyć po kwarantannie (w czwartek) i po uzgodnieniu z Kierownikiem.

Tak,ten młody to jest szwajcar.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwcia93'][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/2598/dsc01121o.jpg[/IMG][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/888/77145824.jpg[/IMG]

pisze mieszaniec bo na SIOZie jest może ze 20 ras psów (?) więc wszędzie pisze mieszaniec jakby ktoś nie zauważył ![/QUOTE]

Piękny psiak, widziałam go w schronisku.
Czekam też na nowe fotki Zeuska z domku:)

Link to comment
Share on other sites

zapraszam na wątki innych gorzowskich ttb:

Karlosa amstafa: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/194908?p=15580203#post15580203[/URL]
oraz suni pitki: [COLOR=#000000][URL]http://www.dogomania.pl/threads/194911-DONA-rednose-ka-z-Gorzowa-szuka-bezpiecznego-domu?p=15580335#post15580335[/URL][/COLOR]

[I][COLOR=#696969]na razie takie ubogie informacje, jak sie czego więcej dowiem to napiszę, i zapraszam (szczególnie) Iwcie i Milkę aby podzieliły się swoimi info o nich (i fotkami :-) ) [/COLOR][/I]

Link to comment
Share on other sites

Zeuskowi wystarczy dać 2-3 posiłki dziennie , potem zmniejszyć do 2 , rano 1/3 porcji , wieczorem 2/3 i na 100% będzie zadowolony .
Jeśli chodzi o karmy , Josera Festival bardzo smakowa ;) nie znam psa który by pogardził , z Acaną też raczej mój grubasek zjada bez gadania ;)

Link to comment
Share on other sites

Zeus ma sie swietnie.z kazdym dniem czuje sie co raz bardziej wyluzowany.bardzo lubi bawic sie w przeciaganie liny,lub szarpanie kauczukowego kolka.ma sporo energii,wiec staramy sie mu poswiecac lwia czesc wolnego czasu.w srode zostal 1 raz sam.obylo sie bez strat,z tesknoty nawet do miski nie zajrzal;)fotki umieszcze w weekend-mialem zrobic pare dni temu ale mi kompletnie z glowy wylecialo(plusem jest to ze mamy ich naprawde duzo-aga nic tylko pstryka-wiec cos wybiore)Pozdro dziewczyny

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...