Jump to content
Dogomania

Interchampionat


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

[quote name='Iwa-R']Czyli wychodzi na to, że oni mnie w balona robią!! :angryy:[/quote]
Nie rozumiem...

Ja pisałam maila do naszego ZG i teraz otrzymałam tylko [B]pismo informujące [/B]o przyznaniu tego tytułu, nie certyfikat, który przychodzi parę dni później w spoecjalnej tubie. Taki FCi wprowadziło zwyczaj.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:sweetCyb:Dzisiaj otrzymałam pocztą pisemko z FCI o przyznaniu tytułu Interchampiona dla [SIZE=4][COLOR=Red]
EN-CHOU von Mien-Shan[/COLOR][/SIZE] :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
Jesteśmy więc już bliżej jak dalej :D Czekamy już teraz tylko za tubą, a później :drink1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Hahaha, Iwa, to chyba nawet niedługo okazja bedzie na wspólne oblewanie!:lol:
Pzdr.[/quote]
Tylko mój problem polega prawie zawsze na tym, że to ja jestem główna (a czasem jedyna) kierująca :D
Ale przyjdzie kiedyś taki dzień...... oj przyjdzie.... :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Uh... będę wypatrywała tego pięknisia na wystawach...

BTW - nie masz jakichs nowych fotek do wstawienia? Mogą byc dozie, moga być PBGV...
pzdr.[/quote]
Fotek brak
ale za 10 dni będzie klubówka bassetów i tam obiecuje, będę robić fotki

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie.

Mojej suce brakuje jednego CACIB'a do Intera. Mam też drugą sukę, która mogłaby go rozpocząć, ale tutaj pojawia mi się pytanie.

Załóżmy taką sytuację.

Zgłaszam Halszkę (tej której brakuje ostatniego CACIB'a) na wystawę np. do klasy Championów. Zgłaszam też Franię (to ta, która mogłaby zacząć Intera) np. do klasy pośredniej.

Na tej samej wystawie Halszka zdobywa ostatniego CACIBa, a Frania jest zaraz za nią zdobywając res.CACIB'a.

Czy ten res.CACIB automatycznie staje się CACIBem dla Frani? Skoro CACIB trafił do Halszki, która momentalnie stała się Interem?

Bo nie wiem czy jest sens zgłaszać dwie suki :roll: gdyby okazało się, że moje rozumowanie jest błędne ;)

Link to comment
Share on other sites

Jak dla mnie druga sunia nie zdobędzie pierwszego Caciba, bo res cacib zamienia sie w caciba dopiero jak pies ktory ma caciba ma zatwierdzonego intera... a starsza kończąc tym cacibem intera sama go zabiera i nie moze przekazac dla res caciba... takie jest moje rozumiemie tego przechodzenia :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...