Jump to content
Dogomania

Po dwóch latach adopcji chcą uspić Irme!!!!!!!!!!!!!!


efra

Recommended Posts

  • Replies 809
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='efra']Wojtuś!ciesze sie że jesteś!! narazie zbieramy deklaracje bo jest małopieniążków, chcielibyśmy za tydzień ją zabrać ztamtąd.Myśleliśmy o sterylce , ale nie ma jej gdzie zostawić zaraz po zabiegu. Wojtuś , masz pomysła??????[/QUOTE]
Tak tak bo Murzynka nie daje mi spokoju:)
W Krakowie jest sprawdzony DT domowy u p. Sylwi, która ma doświadczenie w opiece Psiaków po zabiegach,
w tamtym roku mielismy tam sunie Sarę zabraną z pola, wzieliśmy ją prosto na sterylke i do p.Sylwi.
Dzwoniłem ale na razie p.Sylwia ma 2 Psiaki i kota, gdyby któryś znalazł domek byłoby miejsce.
Wtedy zająłbym sie Murzynką - sterylką i dogladaniem Suni u p.Sylwi.

Obecnie to pozostaje na razie nam hotelik w Przebieczanach,
Zadzwonie jutro czy hotelik ma możliwość zajęcia się sterylką i jak z opieką po zabiegu.
Po odkarmieniu Suni w Przebieczanach moge też zając się sterylką Murzynki i odwieś do Przebieczan lub p.Sylwi (gdyby było juz miejsce), u p.Sylwi koszt to 10zł/doba bez karmy, p.Sylwia gotuje też dla Psiaków.

jutro wyrównam swoje deklaracje i podliczę jak stoję, czy i dla Murzynki choć coś małego bym nie znalazł
Pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

[B]deklaracje stałe:[/B]
efra 50zł ????
Trisza 30zł
dorota1 20zł
mondrala 30zł
edek 20zł

[B]deklaracje jednorazowe:[/B]
mestudio 10zł

wg moich obliczeń deklaracji stałych jest 150zł, więc [B]brakuje 200 zł[/B]

Link to comment
Share on other sites

Strasznie nas tutaj mało, czy któraś z Cioteczek wysyłała zaproszenia na pw do innych osób ???? Inaczej nie zbierzemy deklaracji :( a sunia będzie nadal bita ten koszmar trwa już tak długo :( a pomoc jest organizowana od 2010 roku :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Trisza']Edku Ty jesteś mistrzynią w zapraszaniu:).Mobilizujemy siły i zbieramy!!!Myslę,ze propozycja Wojtusia jest jak najbardziej okej!Co Ty na to Efruś???[/QUOTE]

Już zaczęłam zapraszać, ale samej to trwa i trwa a psinka cierpi, ktoś jeszcze pomoże ?????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Plicha']To ile suńce jeszcze brakuje? Właściciel zgodził się ją oddać? Jest już hotelik zarezerwowany?[/QUOTE]
Brakuje jeszcze 200zł, właściciel się zgodził, hotelik też będzie. na sterylke tez jest.gdyby nie te pieniadze to mozna by było już ją zabrać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Trisza']Edku Ty jesteś mistrzynią w zapraszaniu:).Mobilizujemy siły i zbieramy!!!Myslę,ze propozycja Wojtusia jest jak najbardziej okej!Co Ty na to Efruś???[/QUOTE]

Zgadzam się z Wojtusiem w 100%

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Oczka_']Bardzo dziekuje za zaproszenie na wątek, niestety nie mogę pomóc finansowo w chwili obecnej, może jak opłacę szkołę, będę pamiętać o wątku i podnosić go :)[/QUOTE]

Witam serdecznie i zapraszamy do odwiedzin :)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za zaproszenie. Suczka czarna jak moja tymczaska, niestety ciemne pieski , zwłaszcza duże szybko nie znajdują domów:( Stałych deklaracji nie mogę składać, ale postaram się choć 50 zł wpłacić jednorazowo w najbliższym czasie, tzn. do świat. Poproszę o dane do przelewu na PW!

Link to comment
Share on other sites

o rany...jak pomyślę o tym zakapiorze właścicielu...skopałabym mu ten jego wiejski zadek...też mieszkam na wsi..ale jest istotna różnica między mieszkańcami wsi a zwykłymi wieśniakami....
moja deklaracja to robić co miesiąc bazarki dla Czarki..(tak ją sobie nazywam bo Murzynka mnie odstrasza)
jeśli nie uzbieram miesięcznie 50 zł z bazarków to wykładam z własnej kieszeni różnicę...a jak nazbiera się więcej to daje wszystko i w następnym miesiącu liczę od nowa.. czyli moja deklaracja 50 zł miesięcznie... w piątek zrobię bazarek trwający do 30 kwietnia więc juz od maja prosze mnie liczyc 50 zł stałej...
oczywiście jeśli się zgadza grupa trzymająca władzę:)????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...