Jump to content
Dogomania

Po dwóch latach adopcji chcą uspić Irme!!!!!!!!!!!!!!


efra

Recommended Posts

  • Replies 809
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Podnosimy Murzynkę.Nie możemy pozwolić aby zbierała "razy" od swojego właściciela....:((Potrzebne są bardzo deklaracje aby umieścić sunię w hoteliku.A może szczęście dopisze i ktoś dysponuje kojcem chociaż dla sunieczki i chce ją przygarnąć?....

Link to comment
Share on other sites

Wojtuś!ciesze sie że jesteś!! narazie zbieramy deklaracje bo jest małopieniążków, chcielibyśmy za tydzień ją zabrać ztamtąd.Myśleliśmy o sterylce , ale nie ma jej gdzie zostawić zaraz po zabiegu. Wojtuś , masz pomysła??????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Aga_']efra - uzupełnij w pierwszym poście deklaracje.. i może w tytule dodaj, ile brakuje?

Musimy uzbierać chyba 350 zł?

Mamy Twoje 50 zł, Triszy 50 zł i 20 zł dorota1..

Czyli brakuje 230 zł..[/QUOTE]

Zapomnieliście o moich 10 zł - skromnie, ale mam zawsze dużo zwierzaków w domu:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Zapomnieliście o moich 10 zł - skromnie, ale mam zawsze dużo zwierzaków w domu:oops:[/QUOTE]

[quote name='tisane']Ja postaram sie cos dorzucic ,ale w polowie kwietnia dopiero ..[/QUOTE]
Dziękujemy :Rose:
Każdy grosz na miarę złota!!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Zapomnieliście o moich 10 zł - skromnie, ale mam zawsze dużo zwierzaków w domu:oops:[/QUOTE]
nie nie zapomniałyśmy, tylko wpisałam na jednorazową deklaracje.a to ma byc stała?przepraszam za pomyłke.odpisz

Link to comment
Share on other sites

[quote name='edek']Dawno tutaj nie zaglądałam bardzo się cieszę, że szczeniaki są bezpieczne. Szkoda suni. Daje 20zł stałej. Czy konto to samo co na Biszkopta i Homera ???[/QUOTE]
Konto to samo :) Dziękuję :Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rabarbar']Mondralala czy to Dusieńka na stronie Fundacji?

[URL]http://szukamdomu.weebly.com/domki-tymczasowe.html[/URL][/QUOTE]

Tak, jest u mnie na tymczasie, ale zgłosił się potencjalny dom stały, jednak po operacji Dusieńkowego kolanka, która będzie niedługo.

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś nie znalazł by kawałka miejsca na swoim podwórku dla budy i suni :-( , za karmę i opiekę weterynaryjną ???. Ją trzeba zabrać jak najszybciej, zebranie deklaracji na hotelik trochę potrwa, a sunia nadal będzie cierpieć :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='as_animali']Dziękuję edek za zaproszenie.
Ale biedna ta sunia :( Coraz ciężej zrozumieć mi "ludzi"... Tak zagłodzić psa i jeszcze ten łańcuch :( Ale mentalność wiejska chyba już się nie zmieni....[/QUOTE]

Witaj as_animali :) Mam nadzieję, że mentalność ludzi się zmieni :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='edek']Czy ktoś nie znalazł by kawałka miejsca na swoim podwórku dla budy i suni :-( , za karmę i opiekę weterynaryjną ???. Ją trzeba zabrać jak najszybciej, zebranie deklaracji na hotelik trochę potrwa, a sunia nadal będzie cierpieć :placz:[/QUOTE]

Zapytam na krakowskim wątku i wkleję link, może ktoś się zgłosi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...