Jump to content
Dogomania

Delikatna ,wrażliwa Sarenka [*]....Odeszła...


jostel5

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='obraczus87']Uprzejmie donoszę :cool3: iż smycze, obróżka, adresówka, miseczki oraz karma - zakupione :) :loveu:

Wszyscy z niecierpliwością czekaja na środę :loveu:[/QUOTE]

Poza mną ;) Mnie tam się nie śpieszy do środy... wcale, a wcale ... :cool3:

A tak serio, to cały czas Sareńce powtarzam, ze już niedługo pójdzie do swojego kochającego domku. Wiecie jak ona ufnie patrzy? :(

Tylko pewność, że będzie tam przeszczęśliwa ułatwia mi jej oddanie :) Każdy pies zasługuje na taki dom, ale Sara w szczególności !!!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

oh jakie fajne wieści tu są :)
kilka dni człowiek opuści dogo i proszę, ile zmian ale za to jakich fajnych :)

bardzo się cieszę, że Sara do nowego domku pójdzie :)
Andzike, Ty to masz na prawdę ręke do tymczasowiczów :)
Przewijają się przez Twój dom z prędkością wiatru.
A u mnie tymczasowicz zawsze siedzi długo... nie licząc tych, co się w międzyczasie przewijają dodatkowo, nadplanowo...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostel5']A ja bym chciała,żeby to już była na przykład ...sobota!:) I żeby Sarenia była już "po wszystkim" i zaczynała dobrze się czuć w [B]swoim domku[/B]...:)

Andzike,Ty ją zawieziesz czy Pańciostwo przyjadą po swoją suczynkę?[/QUOTE]

Ja też już bym chciała, ale póki co cieszę się, że mamy wtorek i suczyna leży do mnie przytulona ;)

Zawiozę ją i zostawię ... I od razu pójdę do Madalleny na kieliszek mocnej herbatki ...:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']

Dzisiaj miałam ogromną przyjemnośc poznac Sarę :loveu: na zdjęciach wygląda na dużo większą niż w rzeczywistości :)

Jest piękna i taka kochana :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

Prawda? Cieszę się,że i Ty to potwierdzasz...:loveu:

Nie wiem dlaczego tak się dzieje,ale obiektyw dodał suni jakoś dużo kilogramów i centymetrów!
Najbardziej jest do siebie podobna na zdjęciach z nowego,właściwie jej pierwszego,stałego domku! Pierwszego-bo przecież ona nigdy wcześniej domu nie miała,od szczeniora była w schronie.

A w domku prezentuje sie PIĘKNIE!:) Jakby od zawsze był jej!:)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR="#8b0000"][CENTER][B]Przepraszam za offa ale pragnę zaprosić na bazarek z bardzo fajnymi rzeczami ( między innymi: biżuteria, akcesoria dla zwierząt, portfele, zegarek nowy i wiele wiele innych).
[url]http://www.dogomania.pl/threads/205962-Biżu-rzeczy-dla-zwierząt-portfele-zegarek-i-inne.Na-Romę-i-Sokoła.-Do-25.04-22-00?p=16685446#post16685446[/url][/B][/CENTER][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

:multi:Andzike jakie super wieści:multi:
nie wiem, które lepsze- czy fakt, że Sara ma kochającą rodzinę, czy to że kolejną psina zostanie przez Ciebie Mała-Wielka Kobieto uratowana:)
Lecę przyczaić się u Zorki:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...