Jump to content
Dogomania

Mała Joy, ok. 5miesięczna sunia mix pinczer miniaturowy - już ma domek stały!


LadyS

Recommended Posts

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='MaDi']Jaka maleńka , jak myszka. Lady mówiłaś wetowi o kleszczu?[/QUOTE]

Oczywiście. Powiedział, że jeśli nie był opity i został wyciągnięty w całości, to raczej nie ma znaczenia.

Sucz jest mocno latająca, dopiero była u nas evl z TŻtem - najpierw latała za jedzeniem (a nuż ktoś coś ;) ). A potem położyła się evl w bluzie i spała. Jest bardzo żywa, energiczna, biega, bawi się. Pije normalnie, umiera jak czuje jedzenie. Sika. Kupy nie było. Temperatury nie ma.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MaDi']Ona mogła też zareagować na zmianę jedzenia i stad ta biegunka,masa schroniskowych psów ma takie problemy. Dostaje glukozę i wodę więc z głodu nie umrze;)[/QUOTE]

Wiem, wiem ;) Tylko szkoda mi jej, bo jak czuje jedzenie, to skacze jak pchła i piszczy. Bąki dalej puszcza, ale dotąd koopy nie było.

Link to comment
Share on other sites

Mała jest obłędna :) Aż szkoda oddawać :evil_lol: Gdybym tylko miała pewność, że Zu jej nie pożre to nawet moja matka by się nie oparła jej wdziękowi ;)

Wczoraj podczas naszej wizyty czuła się dobrze, dokazywała, biegała, skakała, sikała, znowu skakała aż w końcu jak uznała, że nic ciekawego się nie dzieje i nikt nie karmi niuni to poszła spać :evil_lol: Oj, bedzie ktoś miał z niej pociechę ;)

Link to comment
Share on other sites

Byliśmy u weta. Narobiła wstydu, pogryzła wszystkich, którzy trzymali ją do zastrzyku, nie dała sobie podać kroplówki dożylnie. Dostała kilkanaście zastrzyków, w tym elektrolity itd. podskórnie, antybiotyk, lek przeciwzapalny i No-spe domięśniowo. Chyba jej lepiej, bo nasrała w taksówce tak, że myślałam, że spalę się ze wstydu. Na miękko, ale bez biegunki, ładnie ukształtowana kupa ;) A w niej zboże (?), kasza i... robale. Servet Cetin, mój TŻ się znaczy, wyciągnął jej z tyłka długiego, nieżywego robaka. Czyli że ją ruszyło. W końcu - chyba jej ulżyło, bo od razu zaczęła biegać i była radośniejsza. No-spa chyba pomogła. Brzuszek mniejszy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MaDi']Tak mi ta mała bestia wymęczyła weta,że jak zapytałam o bardzo fajną pacjentkę z dzisiejszego dnia określił ją jednym słowem "trudna".[/QUOTE]

Nooo, jak ją dziś zobaczył, to ją od razu pamiętał :evil_lol: I to nie z dobrej strony :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='as_ko']Jak tam się maluszek czuje wieczorem? Jadła coś dzisiaj już?[/QUOTE]

Nie, nadal ma zakaz. Czuje się dobrze, obecnie śpi obrażona, bo dostała wg zaleceń kolejną dawkę No-spy. Prócz tego - bez temperatury, biega, skacze, cieszy się, kombinuje. Sika normalnie. Kupy więcej nie było, takoż robaków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MaDi']Jak wizyta? Wszyscy cali?[/QUOTE]

Pan doktor się zakuł :evil_lol: Poza tym Joy pogryzła wszystkich, którzy byli dookoła w chwili kłucia :evil_lol: I darła się wniebogłosy.. Pan doktor się na nasz widok tylko uśmiecha, no bo co ma robić ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MaDi']Dzisiaj drugi raz? Dobrze mu tak:evil_lol: Mój pies wczoraj zasną w czasie badania:crazyeye: i spadł ze stołu, ciężko było łapać bezwładnego dużego psa.[/QUOTE]

Wow! Musi być mega spokojny. Dziś drugi raz, ale dziś mu krew cały czas leciała i przyznał, że nie dziwi się psu, bo rzeczywiście to boli. Ale Joy robi cyrk zapobiegawczo - jeszcze przed ukłuciem. :evil_lol: Dziś pierwszy raz dostanie jedzenie - siemię lniane z - uwaga - dwoma chrupkami :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...