Jump to content
Dogomania

Shih-tzu-juz w LUBLINIE


marmar

Recommended Posts

  • Replies 561
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='TinaTigra']A w jakim mieście jest piesek?[/quote]
Piesek jest w Żorach(woj.Śląskie 40km od Katowic w kierunku Wisły)
Zdjęć jakie psiak miał robale itd nie mam ale i tak bym ich nie umieszczał bo to było okropne!!
A oto główka już po obcięciu:)
[IMG]http://img91.imageshack.us/img91/9148/imag00105oc.jpg[/IMG][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/5281/imag00112ky.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Kochani ,rany oczyszczone ,jest po zabiegu ,wiec jest opuchniety -NIE POZWOLMY MU ABY RANA ZOSTAŁA JESZCZE RAZ ZAINFEKOWANA,obecnie jest w kojcu ,PLIS,PLIS ,TYMCZASOWKA NA JUZ,gdyby sie ktos zdecydował dawajcie zaraz znac,on nas juz potrzebuje

Link to comment
Share on other sites

I tutaj się kłaniają pseudohodowle:(.Psiak był pewnie kupiony jak był szczeniakiem.Sierść podrossła pies z mokrego wchodził na tapczanik no to nieee to karygodne !!I sruuuuuu go w szeroki świat:|Nie rozumie tego że nie da się polikwidować tych pseudaków.Nie widzą tego że nabijając portwele kaleczą pieski świat??W życiu nie widziałem takiego czegoś jak dziś!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

TYmi dyskusjami mu nie pomożemy. Żeby nam temat nie uciekł. Kto w okolicy weźmie go choc na tydzień. Popytajcie. On musi byc tam gdzie lecznica. A w lecznicach nie ma szpitalika. Złozymy sie i opłacimy pobyt.
Chyba że ktoś się zlituje nad nim i mu pomoże. On w kojcu nie może być w takim stanie.
Błagam - pytajcie wszędzie - tylko choć tydzień, do podleczenia. Możemy zapłacic za przetrzymanie ten tydzień.

Link to comment
Share on other sites

Ja bym wzięła małą Mi, ale mieszkam w Poznaniu i choruje moja córka - więc nie dam rady jechać na cały dzień poza dom.
Jeśli ktoś po trasie jedzie, moge odebrać w razie czego.
Chyba że ktos na miejscu się znajdzie do opieki nad malutka szczeniorką - kroi sie dobra opieka dla kudłatka u Anilli - a my czasu nie mamy. Kudłatek potrzebuje domu.

Link to comment
Share on other sites

jesli ktos zawiozlby go do Bielska Bialej (to nie koniec swiata od Zor niedaleko) to moge obgadac ze znajomymi wetami leczenie i pobyt w lecznicowym szpitaliku. Opieka jest wspaniala, maja wiele serca, osobiscie znam wszystkich prawie co tam pracuja, lecze tam moje wszystkie psy. Nie wiem ile co kosztuje, ale jak uznacie ze dobry pomysl i bedzie mial go kto zawiezc - to ja zadzwonie i pogadam.

ps bede wtedy w stalym kontakcie telefonicznym z lecznica i meldowalabym co i jak.

Link to comment
Share on other sites

niestety nie mam namiarow na marmar ktora pewnie juz poza netem :-(

moge tez sprobowac zalatwic kogos, kto psiaka do Bielska Bialej zaiwezie, juz pytalam.
Tylko pytanie czy pomozecie potem finansowo. Bo ja wiecie, mam pare psow, koniow, dzieciow i niedlugo przeprowadzka .... moge nie wydolic.

Link to comment
Share on other sites

Ciocia sie wypowie, to nic nie kosztuje :evil_lol: . Skoro juz mi napisano że dorabiam sie na psach - to dołożę do psiaka. Mam słabość do Żorłackich bestyjek.
Córke mam bardzo chorą, więc nie mogę podróżować, ale postaram sie kasę przelać.
Jakby co marmar będzie pewnie w necie, a sprawa pilna. Mam jej komórke, gdyby była potrzebna to mnie chyba nie zabije, jak dam na priv.
Dorothy, to chyba niezły pomysł, ale decyzja należy do Admina, marmar, Alfy .

Link to comment
Share on other sites

ok. Ja narazie musze do koni, ale jesli bedzie decyzja to bede wieczorem zalatwiac transport malucha do BB.
Jak masz komorke moze dobrze byloby marmarkowi smsa poslac.
Admina i reszty namiarow nie mam, ale mysle ze zajrza skoro pilna sprawa.
Niech corcia zdrowieje!!! Jeszcze Ci tego trzeba ciotka, chore dziecko...:shake:


Jak to, zaraz zaraz, ciotka TY sie dorabiasz na psach????:-o
Ja tam Twojej ksiegowosci nie prowadze ale z zawodowego przyzwyczajenia odnowtowuje kwoty ktore tu padaja a ktore wydajesz na rozne biedy i mi wypada ze masz chyba drukarke w piwnicy, no wiesz, do produkcji banknotow.
A dorabiasz sie chyba garba nerwicy i nadmiaru obowiazkow....:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...