Jump to content
Dogomania

Shih-tzu-juz w LUBLINIE


marmar

Recommended Posts

  • Replies 561
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='marmar']jest to wspaniały piesio,[SIZE=4][COLOR=red]Żory okolice trymer potrzebny,pies bardzo cierpi:-( :-( [/COLOR][/SIZE][/quote]
Nożyczki wystarczą i zobaczcie jak można wyskubać psiaka
[IMG]http://img23.imageshack.us/img23/6248/wszystkietrzy12xb.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

wiec tak,z obcinaniem kłaków to masakra ,najgorsze oczka o nos,na jedno oko prawie widzi,na tyle ile mogłam to mu dzis usunełam,drugie jest masakryczne łacznie z nosem,gdy tylko udało sie cosik przy jednym oczku zrobic,pieso miał oko zamkniete,sam był zdziwiony ze powieki sie otworzyły.boje sie jutrzejszego dnia,ciecie jest bardzo trudne ze wzgledu na jego bezpieczenstwo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marmar']wiec tak,z obcinaniem kłaków to masakra ,najgorsze oczka o nos,na jedno oko prawie widzi,na tyle ile mogłam to mu dzis usunełam,drugie jest masakryczne łacznie z nosem,gdy tylko udało sie cosik przy jednym oczku zrobic,pieso miał oko zamkniete,sam był zdziwiony ze powieki sie otworzyły.boje sie jutrzejszego dnia,ciecie jest bardzo trudne ze wzgledu na jego bezpieczenstwo[/quote]

Boże jaki piękny pies-widzę to oczami wyobraźni on jest pięny-sprawdź gościa by mocno dbał o tego psa-to wymagająca rasa jeśli chodzi o dbałość szaty-co 3 miesiące do fryzjera-częste czesanie z pomocą odżywek i tak dalej-powiedz to bo niektórych to bawi "o jaki fajny sierściuch" i tak potem to wygląda za przeproszeniem z gwnem na pysku-nie ma nic śmiesznego-to salonowe psy-nie żadne sierściuchy-pracochłonne zabiegi, ogólna toaleta-a w słotę i jesień to nie jest wesoło-jaki trymer-ten Shih potrzebuje regenerującej kąpieli, potem ogolenia-wymodelowanie uszu, łapek i mordusi-Boże ciekawe w jakim stanie ma oczy-skoro są "zrośnięte" zakładać trzeba wizytę u okulisty-jak dla mnie piękna sprawa-trzeba kochać czesanie psa-wkurza mnie jak ktoś ma Pudla czy Bouviera a potem doprowadza go do stanu szczoty do podłogi podając argument "bo czesać nie lubię" to człeku Jamnika czy Dobermana trzeba było wziąć-osobiście kocham czesanie jak pies ma pięknie utrzymaną sierść-wspaniała praca dla doświadczonej fryzjerki z cichą oczywiście golarką-czyli najdroższa i najlepiej jakby to zrobiła nieodpłatnie:roll: , pazurki też zapuszczone na pewno-tak to jest jak ktoś traktuje psa jak zabawkę a potem jak trzeba koło "tej zabawki" chodzić i troszczyć się to out:mad: to małe dzieci:-( uff-rozpisałam się ale taka prawda

Link to comment
Share on other sites

Masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Psiak w kłakach między oczkiem a noskiem miał gnizdo larw:placz::placz:Po rozcięciu powyłaziło ich mase a w środku oczywiście pełno ropy(i smrodu!!).
Psiak został teraz na lecznicy i jest doprowadzany do ładu.
Szukanie mięśnia tylniej łapy trwało chyba z 10 minut.
Po rozcięciu tylnego kołtuna totalna masakra..robale powyłaziły na cały stół :angryy:
Co będzie z nim dalej oczywiście za jakiś czas będzie wiadomo.
O właścicielu text pomijam[[COLOR=Red]ERROR[/COLOR]]
Dodam na koniec że jest to dzielny psiak po mega sporych przejściach.
Trzymamy mocno za jego zdrowie.

Link to comment
Share on other sites

pSIAK OK.1.5 ROKU,błagam o tymczasówke Żory-z uwagi na dalsze leczenie w naszej lecznicy.
Wyglada zupełnie lepiej ,juz po zabiegu ,niż przed .
[SIZE=5][COLOR=red]BŁAGAM TYMCZASÓWKA,PLIS PLIS[/COLOR][/SIZE]
[COLOR=red]WARUNKI W aZYLU NIE BEDA SPRZYJAŁY ODPOWIEDNIEJ REKONWALENSTENCJI I DALSZEMU LECZENIU,KTO MU PODARUJE TYDZIEN TYMCZASÓWKI?[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...