Jump to content
Dogomania

Shih-tzu-juz w LUBLINIE


marmar

Recommended Posts

  • Replies 561
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE]Azyl_Zory WebAdminJa jestem za wyjazdem!! co i dlaczego ja niedosępny??hmm...
Prosze jutro do mnie pisać albo na dogo albo na gg od 11 bo wcześniej mnie nie ma na necie![/QUOTE]
Skoro tak,anillka załatwiła transport,teraz Adminie sprawa taka,o ktorej godzinie mozna go zabrac,aby Anilka mogła dogadac transport,kolejna sprawa ktos z nas musi jechac z transportem,aby nie stresowac go dodatkowo-ma pełne zaufanie do nas.Teraz te powieki zszyte ,bedzie reagował tak jak reagował wczoraj na nas.
Dorothy,do kogo i gdzie w Bielsku mozemy sie zgłosic?Bede na necie jak załatwie sprawe z Ponkiem naszym ,ok.8-9 rano.

Link to comment
Share on other sites

ok Anillko plis ustal czy dziewczyna pojedzie sama,czy ktos ma jechac od nas.
[QUOTE]Azyl_Zory WebAdminJa będę ookoło 11 w azylu a więc transport od 11stej!!
A co do zzachowań psiaka itd hmm, będzie kłapał ze strachu bo nie widzi!!
Ja spadam z kompaa bo z komóry pisze!!!!!!!!!!![/QUOTE]
oj moze nie bedzie tak zle,kłapał wczoraj na poczatku i gdy pierwsze pochody do głowy robilismy,dzis był jeszcze bardziej obolały ,ale garnał sie i domagał pieszczot

Link to comment
Share on other sites

będzie ale musimy wiedzieć gdzie, co i jak? czy z lecznicą jest wszystko dogadane? gdzie dokładnie jest ta lecznica? z psem jedzie kierowca i ja do towarzystwa - myślę że nas nie zje zresztą chcemy go zapakować do pudła żeby mu było w miarę wygodnie i żeby się po drodze nie obijał, czekam na wieści

Link to comment
Share on other sites

nie no,przed obcieciem wygladal calkiem niezle,tyle ze bylo widac kupe koltunow,ale nie przypuszczalam ze tak sie z psiakiem dzialo,pod sierscia,trzeba mu cos na juz szukac i to szybko,bo czym predzej w domu tym szybciej dojdzie do siebie.zawsze w dobrych warunkach wszystko sie fajnie goi.pomozcie mu,ej ludziska,jemu przeciez odrosnie siersc i bedzie znow pieknym psiakiem,co bedzie mogl nosic kokardki,ale z pomoca ludzi sam do siebie nie dojdzie.PLISSSSSSSSSS......blagamy o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

sorry,sorry :modla: :modla: :modla: :modla: o wybaczenie
od 6 gonitwa z psami.
Teraz wróciłam z Azylu ,przyniosłam go do Alfy i Zuzi,tam zaczeka na powrót Anillki od Wandul .Anillka otoczy go swoja wetowska opieka:loveu: :loveu: .
Pije,je,robi siusiu i koopke ,jest słaby,ale da rade-musi dac rade w koncu to Żorłak.
Dzis jest o wiele spokojniejszy niz wczoraj,zapewne mniej cierpi,duzo pracy jeszcze nad jego skudłaczona sierscia,-juz anillka sie postara o niego.
Probuje otwierac oczka -a to duzy sukces nie robił tego wczoraj,choc miejmy nadzieje ,ze szewków nie zerwie.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=10943"]Ćwieki z Figą i Bulletem[/URL] vbmenu_register("postmenu_1830266", true);
[IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/ranks/0amator.gif[/IMG]

Od: 05/2006
Postów: 11
[URL="gg:7797290"][IMG]http://www.gadu-gadu.pl/users/status.asp?id=7797290[/IMG][/URL]

[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon1.gif[/IMG]
i co jest juz ten domek dla boroczka ???
jesli tak to jak mona pomoc,moze jakos karme dostarczyc tym ludzia co bedzie na tymczasowce.
[/QUOTE]
jest w Żorach na tymczasówce,dzis pojechał ponek do domku,jego panciowie przywiezli jedzonko,miało byc przekazane do Azylu ,ale zadecydowalismy,ze jest to karma dobrej jakosci i została przeznaczona dla małego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...