Jump to content
Dogomania

Żwirek w małym ciele wielki duch- już w domu stałym


ciapuś

Recommended Posts

  • Replies 389
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='E-S']Kurna tak jakby na jajcu - na 20 zł stałej deklaracji, wątpliwym miejscu dla niego za minimum 250 zł, kurduplu poważnie pogryzionym i zagrożonym zagryzieniem :([/QUOTE]
to nie jest rozowo ...ja strasznie jestem zadeklarowana ,wiec finansowo leze ...ale moze uda mi sie cos wyskrobac w przyszlym miesiacu ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IVV']to nie jest rozowo ...ja strasznie jestem zadeklarowana ,wiec finansowo leze ...ale moze uda mi sie cos wyskrobac w przyszlym miesiacu ...[/QUOTE]

Iwoniu, przynajmniej bądź skoro tak się finansowo zarżnęłaś. Jak większość zresztą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ingrid44']Czy jest Hotelik dla Zwirka i ile by kosztowal ? Pytam bo moze bym mogla zaplacic za pierwszy miesiac. Najwazniejsze zeby go wyciagnac ze Schronu jak najszybciej.[/QUOTE]

Trzeba szukać. Jest jakiś DT za 250-300 zł, ale to Ciapuś ma namiary.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mantis']Wcale nie... oddaję swoje ukochane psy, a że do cudnych domków... hmm, pociesza mnie to tylko trochę :eviltong:[/QUOTE]

Oj tam, ja też szastam tymi psami na prawo i lewo, oby ludzie tylko dobrzy byli ;) Wyłam tylko za Negrą.

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki i Wujkowie jesteście wielcy
Bardzo dziękuje wszystkim za to że jesteście.
Zaraz porozmawiam z DT kiedy Żwirek będzie mógł przyjechać.
Mam też wielką nadzieję że Żwirkowi wystarczy miesiąc na znalezienie domu i nie trzeba się będzie martwić o dalsze deklaracje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...