Jump to content
Dogomania

Żwirek w małym ciele wielki duch- już w domu stałym


ciapuś

Recommended Posts

  • Replies 389
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='E-S']a banerek ? Daje lepsze efekty niż wkurzające PW ...[/QUOTE]

Nie jestem pewna. Z moich banerków prawie nikt nie wchodzi, a i ja wchodzę przypadkowo - jak mi któryś w oko wpadnie. A tu jeszcze ilość banerków ograniczono do dwóch. PW mnie nie wkurza - przy tym regulaminie to jedyna szansa, żeby coś osiągnąć. Jako osoba dobrze wychowana, zawsze odpowiadam - tak albo nie. Sama nie raz, nie dwa wysyałam - to działa. Na 100 wysłanych PW 10 deklaracji uważam za sukces.

ciapuś, wiem, że zrobisz śliczny banerek. I ja go natychmiast wstawię go do podpisu - tylko który mam wywalić - Kamyka czy staruszkę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ciapuś']Czemu tak mało osób obchodzi los tego maleńkiego ,przerażonego psiaczka,który tak bardzo potrzebuje bliskości człowieka.
Czy trzeba jakiejś tragedii aby wzbudzić zainteresowanie :placz:[/QUOTE]


Chyba tak niestety .... teraz Kielce absorbują uwagę .... Ciapusiu, możesz mu zrobić piękny banerek ? Psiaki z moich banerków znalazły już domu, to chętnie Żwirka na tych szczęśliwych miejscach umieszczę.

A on się kwalifikuje na mikropieski ? Ile waży, ze 6 kg ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Caragh']Ja sie nawet na takie hmm bardziej rozpropagowane watki nie pcham, tam i tak pelno Ciotek i Wujkow :)

A tutaj taki slodki, maly, mlody psiaczek, a takie male zainteresowanie...


[size=1]Ze spytam glupio: Kielce, czemu? [/size][/QUOTE]

Bo tam jest tragedia .... jeśli jesteś zarejestrowana na facebook to poczytaj w pigułce, bo rozumiem, że przez 300 stron wątku ciężko się przewalić:

[url]http://www.facebook.com/profile.php?id=100001475792931#!/album.php?aid=39021&id=100000604226186&fbid=154825264547613&ref=mf[/url]

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki Żwirek musi szybciutko znaleźć domek, bo wczoraj szukałyśmy go w boksach hotelu i okazało się, że został przeniesiony do innego boksu, bo niestety został pogryziony na uszach i łapce. Nie radzi sobie w schronisku. To malutki piesek i potrzebujący dlatego dom tymczasowy jest bardzo potrzebny.Teraz czekamy na zdjęcia :) wczoraj po małych problemach technicznych z aparatem, zdjęcia musiały być zrobione jeszcze raz. Nasz słodziutki jamniś szorstkowłosy-Żwirek :) na smyczy chodzi cudownie, jest bardzo towarzyski i uwielbia drapanko za uszkiem :) Jak tylko ciocia zaczęła smyranko, przewrócił się na plecy i dawał brzuszek do głaskania :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='minia7']Cioteczki Żwirek musi szybciutko znaleźć domek, bo wczoraj szukałyśmy go w boksach hotelu i okazało się, że został przeniesiony do innego boksu, bo [b]niestety został pogryziony na uszach i łapce. Nie radzi sobie w schronisku.[/b] (...)[/QUOTE]
Biedny maly :( Ze az tak zle, to nie myslalam :(
Zwireczku, trzymaj sie! I za zdrowko :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='minia7']Cioteczki Żwirek musi szybciutko znaleźć domek, bo wczoraj szukałyśmy go w boksach hotelu i okazało się, że został przeniesiony do innego boksu, bo niestety został pogryziony na uszach i łapce. Nie radzi sobie w schronisku. To malutki piesek i potrzebujący dlatego dom tymczasowy jest bardzo potrzebny.Teraz czekamy na zdjęcia :) wczoraj po małych problemach technicznych z aparatem, zdjęcia musiały być zrobione jeszcze raz. Nasz słodziutki jamniś szorstkowłosy-Żwirek :) na smyczy chodzi cudownie, jest bardzo towarzyski i uwielbia drapanko za uszkiem :) Jak tylko ciocia zaczęła smyranko, przewrócił się na plecy i dawał brzuszek do głaskania :)[/QUOTE]

Oż cho..lera ... zaczynam więc spamować ... jasny gwint no. Niech to szlag. Biedny mały.

Link to comment
Share on other sites

Wrzuciłam go tutaj:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/121853-TERIERY-Nasze-jedyne-marzenie-to-kochajace-domy.?p=15427839#post15427839[/url]

Piszę na swoich subskrypcjach - ale na tych, gdzie nie ma tragedii z psem, bo na wątkach, gdzie sytuacja jest analogiczna jak jego albo gorsza - po prostu nie wypada i można osiągnąć skutek odwrotny od zamierzonego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wisełka']Boszzz ale on jest prześliczny i to jamnicze spojrzenie kochane..... i przytulaski do dłoni :placz:
Czemu ten DT taki drogi ma być??[/QUOTE]

No cudny jest, jak słodko uszeczka tuli do człowieka, potwornie, strasznie mi go szkoda ....
A co do ceny DT ... jako BDT nie będę się szpetnie wypowiadać bo mogłabym tylko tak. To hotelik u Funi z full serwisem tańszy.
Sacreble, że zacytuję Rumcajsa ... może nie wykropkuje (?)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...