Jump to content
Dogomania

Żwirek w małym ciele wielki duch- już w domu stałym


ciapuś

Recommended Posts

  • Replies 389
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zuzka jest troszkę odcięta od internetu więc ja przekazuję wieści.
Ranka po kastracji goi się pięknie
Żwirek zaczyna odżywać.Widać że był u kogoś w mieszkaniu bo umie zachować czystość i ładnie zostaje sam w domu.
Do ludzi jest super ale do psów jak na razie tak sobie.Próbuje swoich sił,a że Groszek i Mały to ciapy więc zaczyna rządzić.Jednym słowem w małym ciele wielki duch.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzka']Wpłyneło dla Żwirka od Ingrid44 - 270 zł

Bardzo dziękuje w imieniu Żwirka :loveu:[/QUOTE]

Napisalam do ciapus na PW ze 250 zl jest doa Zwirka a przy okazji wysylam 20 zl dla Henia za pazdziernik. Nie doszlam jeszcze do tego kto to jest Krystyna :oops: i dlatego napisalm do ciapus.:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ingrid44']Napisalam do ciapus na PW ze 250 zl jest doa Zwirka a przy okazji wysylam 20 zl dla Henia za pazdziernik. Nie doszlam jeszcze do tego kto to jest Krystyna :oops: i dlatego napisalm do ciapus.:lol::lol::lol:[/QUOTE]

Krystyna to ja .Więc dla Żwirka zostaje się 250 zł a 20 zł przerzucam na Henia.

Link to comment
Share on other sites

Żwirekpo o kastracji pewnie już zapomniał ,ładnie się ranka wygoiła.
Żwirek tak jak wcześniej Ciapuś napisała ładnie umie utrzymać w domu czystość nie niszczy i nie hałasuje .Jest psiakiem zazdrośnikiem,pod względem innych psiaków.Do człowieka jest przyjacielski i najszczęsliwszy jest w tedy gdy jest na kolankach .
Fotki dopiero będą w poniedziałek ,jak wrócimy do domu , no chyba że prześle którejś Cioteczce na telefon mój nr 606 593 506

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...