Jump to content
Dogomania

śliczna Lady w typie foksterierka za TM[*]


kinga_kinga7

Recommended Posts

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nasze wspaniałe dziewczyny od ogłoszeń, takie oto stworzyły:
[url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1250781592[/url]
[url]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=66043[/url]
i jeszcze na kupsprzedaj

dane są na mnie jeśli ktoś się odezwie dam namiary na was, albo wam numery chętnych będę przekazywać :)
tylko dziewczynki do kogo jakby coś uderzać? do Kingi czy do Jostel?

Link to comment
Share on other sites

[B]Edytalbn[/B]-dziękujemy! :)Tobie i "niezrównanym dziewczynom " ,które zrobiły ogłoszenia.Jeśli zaś chodzi o kontakt-uderzaj do kogo chcesz,byleby tylko jakiś fajny domek ją dojrzał ! Kinga założyła malutkiej wątek,ale ja ją znam "na żywo",wiem ,jaka jest,jak reaguje...Może być do mnie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostel5']W sobotę Lady - o ile nie będzie komplikacji-zostanie zoperowana...Będzie ją operowało dwóch wetów i ...trzymajcie kciuki,żeby ten guz nadawał się do ciachnięcia! Mam stresik jak licho!:razz:[/QUOTE]
Trzymamy mocno :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Trzymajcie mocno za Lady,ale pomóżcie też uratować naszą schroniskową Kreskę...
Sunia ma od soboty dt-bezpłatny,ale musimy jej finansować karmę i ew.weta...Suńka jest wielkopsem,może sobie zjeść:),zatem może pomożecie z finansami na żarełko...? Kreska jest śliczna i na pewno niebawem pójdzie do ds,jednak na 2 może 3 miesiące trzeba ją zabezpieczyć...[url]http://www.dogomania.pl/threads/193664-Bia%C5%82a-Podlaska.Kreska-ma-bezp%C5%82atny-dt!-Potrzebne-pieni%C4%85dze-na-karm%C4%99!Ratujcie!/page2?p=15463841#post15463841[/url]

Link to comment
Share on other sites

No to jeszcze te kciuki potrzymamy,bo Lady będzie operowana dopiero w środę. Dzisiaj w schronie były trzy sterylki ( w tym-jedna z małymi komplikacjami) i czasu wetom zabrakło... Szczerze mówiąc Lady została wypchnięta z kolejki przez Kreskę,która w przyszłym tygodniu ma jechać do dt w W-ie. Kreskę trzeba było ciachnąć,bo w W-wie drogo...

Lady ciachana będzie później,na razie zostanie wycięty guz[B] (oby tylko był operacyjny!!!)[/B]

Link to comment
Share on other sites

Dowiedziałam się dzisiaj,że nasza Lady tak naprawdę ma na imię [B]DASZA[/B] i pięknie na to imię reaguje...:) Ładnie,prawda?

Lady Dasza...:) Hmmmm...jak angielsko-rosyjska arystokratka! :)

Jutro będę w schronie,wymiziam i wyspaceruję śliczną,porozmawiam też z wetem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...