Jump to content
Dogomania

grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!


Dudek

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

z ostatniej chwili info z FB
[URL="http://www.facebook.com/pages/EKOSTRA%C5%BB/335087058500"]EKOSTRAŻ[/URL] Są brane pod uwagę w PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI, a nie w ogóle. Oferty spoza tego terenu też będą rozpatrywane, ale - ze względów oczywistych - z większą rozwagą.
domki zgłaszajcie się:)

Link to comment
Share on other sites

Fundacja Viva z Warszawy zabiera dziś z tej hodowli psy (min 15 szt). Oni właśnie dojechali na miejsce. Mają zabrać psy w najgorszym stanie, ponieważ jeszcze zostały tam psy wymagające natychmiastowej opieki. Większość psów trafi do DT od lat współpracujących z fundacją, ale dla około 5 może zabraknąć DT. Jeżeli jest ktoś zainteresowany pomocą, to proszę o kontakt na PW.

Link to comment
Share on other sites

Do nas dzisiaj przyjechała taka sunia: w książeczce ma wpisaną rasę chiński grzywacz

[IMG]http://i44.tinypic.com/senodj.jpg[/IMG]


czy grzywacz to nie wiem, bez rodowodu więc jak już to w typie rasy, ale tak czy siak szukamy dla suni pilnie domku, jest grzeczna, wychowana w domu, nauczona czystości, pięknie spaceruje na smyczy, zaszczepiona, odrobaczona.
Jak mówicie, można ją ogłaszać jako w typie rasy?

Link to comment
Share on other sites

Viva podobno wziela tylko 15 psiakow ,a nie jak planowali ok.20 i podobno wszystkie psiaki przywiezione do wawy maja juz dt.
pisze podobno ,bo w tej sprawie nic nie jest nigdy do konca potwierdzone dlatego trzeba byc elastycznym:)
My np.bylismy dzis juz umowieni na tel.i przyjazd malca ,efekt jest taki, ze nie doczekalismy sie ani tel.ani malca.Ale nie ma co sie ciskac ,nawazniejsze ze maluszki powoli sa wydostawane z tej obory:)

Link to comment
Share on other sites

Viva i Ekostraż zajmują się psami ale radzę kontaktować się z Vivą mi Ekostraż bardzo podpadla, nie mam do nich zaufania. Viva działa lepiej, myśli co robi. Pewnie chcieli by zabrać i wszytskie ale muszą patrzyć realnie, pewnie jeszcze będa domki tymczasowe potrzebne więc zgłaszajcie się do nich. Psów zostało tam jeszcze bardzo dużo ale ile jeszcze hodowca wyda tego ostatecznie nie wiadomo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ilka21']Viva i Ekostraż zajmują się psami ale radzę kontaktować się z Vivą mi Ekostraż bardzo podpadla, nie mam do nich zaufania. Viva działa lepiej, myśli co robi. Pewnie chcieli by zabrać i wszytskie ale muszą patrzyć realnie, pewnie jeszcze będa domki tymczasowe potrzebne więc zgłaszajcie się do nich. Psów zostało tam jeszcze bardzo dużo ale ile jeszcze hodowca wyda tego ostatecznie nie wiadomo.[/QUOTE]

Do nas dzis wieczorem przyjedzie chlopiec z vivy mam nadzieje ze psiaki sie dogadaja...trzymajcie kciuki ,lece kupic malemu legowisko:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ilka21']o to super, wyprzytulaj go za wszytskie czasy :)[/QUOTE]
Nasza GRanda szaleje! maly jest totalnie zestresowany ,do ludzi stara sie być ufny,na GRandynke warczy ,ale nie martwinmy sie .JA chodze i płacze :(jak mozna tak zaniedbac zwierzaka ?WYstarczylo kazdego raz dziennie poglaskac:(
JEstem pewien ,ze szybko znajdzie domek i wyjdzie ze swojego kokonu,
jest przepiekny.
Totalny szok i smutek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Roch']Nasza GRanda szaleje! maly jest totalnie zestresowany ,do ludzi stara sie być ufny,na GRandynke warczy ,ale nie martwinmy sie .JA chodze i płacze :(jak mozna tak zaniedbac zwierzaka ?WYstarczylo kazdego raz dziennie poglaskac:(
JEstem pewien ,ze szybko znajdzie domek i wyjdzie ze swojego kokonu,
jest przepiekny.
Totalny szok i smutek[/QUOTE]

Może spróbujcie z początku izolować małego, zresztą napewno tak robicie ... wstaw fotki malucha i napisz coś więcej o nim .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewanka']Może spróbujcie z początku izolować małego, zresztą napewno tak robicie ... wstaw fotki malucha i napisz coś więcej o nim .[/QUOTE]

nie ma co izolowac szczeniaka. musi kontaktowac sie z domowym psiakiem. szczeniak nic nie zrobi, a dorosły domowy psiak nauczy szczyla dobrego zachowania, z pomoca ludzi oczywiście:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paniMysza']nie ma co izolowac szczeniaka. musi kontaktowac sie z domowym psiakiem. szczeniak nic nie zrobi, a dorosły domowy psiak nauczy szczyla dobrego zachowania, z pomoca ludzi oczywiście:)[/QUOTE]

Nie wiedziałam, że to szczeniak, chyba nigdzie to nie padło ... myślałam, że po prostu mały, zestresowany do granic możliwości, grzywek.

Link to comment
Share on other sites

Okazalo sie ze maly ma okolo 8mies.dzis mamy spory sukces Tytus powolutku zaczyna tolerować GRande ,macha juz ogonkiem ,sam przychodzi i sie tuli:)za kilka dni to bedzie najlepszy przyjaciel czlowieka.Jest taki chudziutki ze widac mu wszystkie kości:(

Kochani szukamy dt w WArszawie dla kolejnych bidulek ktore przyjada niebawem do WAwy,zglaszajcie sie do mnie na priv.
PAmietajcie prosze, ze psiaki roznia sie od naszych domowych pupili trzeba dac im troszke czasu :)
Jak tutaj wrzucic fotki ?

Link to comment
Share on other sites

Kolejna pseudo i kolejne grzywki:

[URL]http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35153,10910569,Policja_znalazla_52_psy_w_nielegalnej_hodowli.html?fb_ref=su&fb_source=home_oneline[/URL]
[URL]http://lodz.gazeta.pl/lodz/51,35153,10910569.html?i=8[/URL]
[URL="http://www.facebook.com/notes/fundacja-niechciane-i-zapomniane-sos-dla-zwierz%C4%85t/szukamy-dom%C3%B3w-tymczasowych-dla-52-ps%C3%B3w-odebranych-z-pseudohodowli/324316494256809"]http://www.facebook.com/notes/fundacja-niechciane-i-zapomniane-sos-dla-zwierz%C4%85t/szukamy-dom%C3%B3w-tymczasowych-dla-52-ps%C3%B3w-odebranych-z-pseudohodowli/324316494256809[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Wyglada na to ze Gaborek znalazl dom:)
Narazie ze wzgl.proceduralnych jest to dom tymczasowy ze wskazaniem na dom stały,ale jeśli malec dogada sie ze swoja nowa rodzinka (a wszystko na to wskazuje)po kastracji umowa zostanie zmieniona na dom staly.MOnitorujemy sprawe i trzymamy kciuki za nasze sreberko:)niedlugo go odwiedzimy:)nasza GRanda strasznie za nim teskni:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...