Jump to content
Dogomania

mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!


karusiap

Recommended Posts

nie wiem czy mieli wczesniej pieniadze i nie zamierzam wnikac w ich sytuacje..ja koncze te dyskusje bo oskarzanie i "czemu czemu nie zrobili tego czy tamtego" nic nie da..jestem tu by znalesc dom suczkom a nie by oskarzac i zastanawiac sie nad ludzkim postepowaniem..wiec szukam domku dalej i koncze dyskusje o wlascicielach...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 794
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To "czemu nie zrobili tego czy tamtego" i powiekszyli ilosc BEZDOMNYCH ZWIERZAT jest bardzo istotna sprawa.Mowisz, ze jestes tutaj po to, zeby znalezc dom suczkom, a nie oskarzac ( i tym samym poniekad uswiadamiac) ich wlascicieli.Jakas ty litosciwa.Czy bedziesz w takim razie szukac domkow kolejnym miotom ?Oh, jakas ty dobra...

Sluchaj, nie mowie tego wszystkiego zlosliwie.Zalezy mi po prostu na dobru zwierzat.Nie tylko tch dwoch szczeniakow, ale takze tych, ktore byc moze pojawia sie w przyszlosci.Patrze na sprawe nieco bardziej dalekowzrocznie.

Link to comment
Share on other sites

wlasnie widze jak nie piszesz tego zlosliwie...twoje kasliwe uwagi w niczym nie pomoga bo nie odkrylas ameryki mowiac ze jest duzo bezdomnych zwierzat...
a dogryzanie mnie jest juz zupelnie nie na miejscu wiec moze poszukaj innego forum i powyzywaj sie troche a jak bedziesz chciala pomoc to zapraszamy..
odpusc sobie..i tak zebys wiedziala ze jestem dobra i kocham zwierzeta za pewno mocniej niz ty
zegnam cie

Link to comment
Share on other sites

jakies glupie docinki w stylu"jakas ty dobra.litosciwa"??o co tobie dziwczyno chodzi...ty zapewne powiedzialabys"radzcie sobie,trzeba bylo wysterylizowac suke, nie bede pomagac bo dalej bedziecie rozmnazac" super podejscie.pogratulowac i pozazdroscic..wiec wybacz ze nie jestem toba i chce pomoc i szukam domu dla nich w czym pomagaja mi ludzie z tego forum...

Link to comment
Share on other sites

Kiedy wreszcie zrozumiesz, ze w moich wypowiedziach nie chodzi o CIEBIE, tylko o kolejne pokolenia porzucanych, skrzywdzonych przez zycie zwierzat?Nie przeniase sie na inne forum, bede tutaj.Nawet w momencie, kiedy bedziesz szukac domow dla kolejnych miotow suki tych panstwa.I odbierac tym samym szanse innym zwierzetom.Lepiej zapobiegac.Dlaczego nie chcesz tego robic?

I nie odpowiedzialas na moje pytanie: czy ci ludzi planuja sterylizacje zwierzecia?

Link to comment
Share on other sites

nie nie maja na to pieniedzy...nie sadze by to zrobili...i w tym momencie odpusc sobie wiazanke na ten temat...
na razie jeszcze zaden zwierzak nie ucierpial bo jeden jest juz w kochajacym domu a i druga sunia ma na to szanse...sadze ze nie dopuszcza do kolejnych niechcianych miotow

Link to comment
Share on other sites

Wiesz,dlaczego jestem taka wsciekla i bezposrednia? Dlatego, ze juz ponad 2 lata ogladam steryty zwierzat w Schronisku, walczacych o chociazby jeden dotyk cieplej, ludzkiej dloni.Widze martwe, zagryzione psy wyciagane z boksow.W wielu Schroniskach usypia sie rowniez ZDROWE, MLODE PSY z powodu przepelnien.A wiesz dlaczego? wlasnie dlatego, ze takich bezmysnych osob jak znana tobie rodzina, sa na tym swiecie tysiace !!!

Dlaczego WARTO sterylizowac? Oto NAJBARDZIEJ wyczerpujaca odpowiedz.Pokaz im ten film: [url]http://www.brightlion.com/InHope/InHope_pl.aspx[/url]

Link to comment
Share on other sites

Nie maja pieniedzy na sterylizacje? Niech pozycza!! Tak jak juz zaznaczylam wczesniej, zwierze jest odpowiedzialnoscia.Jezeli nie maja z czego oddac,to popros o pomoc Fundusz Nadziei na Zycie, ktory funkcjonuje na tym forum.Wiesz..wiekszosc psow ze Schronisk miala kiedys domki.Jakby sie wydawalo- wspaniale.Niestety, po kilku latach wiele psow nudzi sie swoim "opiekunom".Oddaja oni do Schroniska nawet 10-letnie staruszki.Przykro mi, ze ci ludzie JESLI SIE TAK ZDAZY powolaja na swiat kolejne istoty, ktore albo zgnija pozniej w Schroniskach, albo sprawia,ze stanie sie tak z innymi psami.Coz, nie mam na to wplywu.Ide postarac sie o domy dla innych pieknych pieskow, ktore byly kiedys pieknymi, glupio rozmnozonymi szczeniaczkami, a teraz umieraja w Schroniskach.. przykro mi, ze to syzyfowa praca..

Link to comment
Share on other sites

Wiec prosze, pomoz.POMOZ naprawde, nie polowicznie.Zalatw ta sterylizacje.. jedna sunia moze doprowadzic do narodzin MILIONOW niechcianych stworzen (doliczajac potomstwo potomstwa jej potomstwa itp.).WALCZ o zwierzeta.. nie tylko o te dwie sunie.. WALCZ, bo jak sama napisalas "nie potrafisz odwrocic sie plecami od cierpienia".Spraw, zeby twoje slowa staly sie czyms wiecej, niz tylko slowami.

Link to comment
Share on other sites

dobrze ,nie moge tego zrobic teraz bo jestem za granica.juz rozmawialam z wlascicielami o sterylizacji..nie sa zdecydowani a przeciez nie dam rady ich zmusic...ale postaram sie zalatwic fundusze i transport...tylko nie wiem kto sie nia bedzie po zabiegu opiekowal bo oni pracuja...niestety wracam za ok 2 miesiace ale zrobie co bede mogla

Link to comment
Share on other sites

Karusia:klacz: jesli zalezy im rzeczywiscie na psicy to powinni o to zadbac. Roztocz przed nimi wizje jak potomkowie ich suczki zapelniaja schroniska. Logicznie wytlumacz: nie sa w stanie zapewnic, ze wszystkie coreczki nie beda nadal rozmnazane:roll: chocby nawet bardzo chcieli:shake:

Link to comment
Share on other sites

Visenno prosze nie siac fermentu w tym watku , to watek na temat domu, ktorego szukamy pozostalej suczce, sprawe sterylizacji zalatwimy tu na miejscu w Krakowie własnymi siłami, Twoje wsparcie słowne niepotrzebne. Na innych jest watek gdzie sie mozesz wyładowac. I odczep sie od Karusi!!!JAK MASZ OCHOTE , TO SIE WYBIERZ DO TYCH PAŃSTWA I POROZMAWIAJ Z NIMI.

Link to comment
Share on other sites

Therion dziekuje Ci bardzo za wsparcie bo juz zaczynalam sie zastanawiac czy ja robie cos zle...przeciez chce tylko dobrze dla psinek i ciesze sie ze sa ze mna osoby takie jak Ty, ktore chca tego samego...
widac innym latwo krytykowac a trudno zrobic samemu...
szukamy dalej..

Link to comment
Share on other sites

A szukamy domu właśnie dla takiej ślicznej dziewczynki ...




[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/4888/img6258aa6.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img456.imageshack.us/img456/2438/img6250lf2.jpg[/IMG][/URL]

[IMG]http://img55.imageshack.us/img55/4311/img6282jx9.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Do czwartku do 20 trzeba zgłaszać psy do Wyborczej. Napisz proszę pw. do camary, która to kordynuje i do Pati. Chodzi o to, by camara dostała na maila zdjecie i informację 3-4 zdania o suni. zastanów się na kogo miałyby byc telefony, skoro jesteś zagranicą. Ja nie dysponuje samochodem, więc może Patia albo camara się zgodzą? gdyby sunia była w Krakowie kontakt mógłby byc na mnie, ale w tej sytuacji nie bardzo mogę pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Jak widac ten "ferment" zaczal przynosic jakis skutek.Tych bezdomnych zwierzat jest tyle- co zreszta kazda z was zapewne doskonale wie- ze "produkcja" nastepnych jest wprost grzechem.Nie wiedzialam, ze ktokolwiek podejmuje jakies kroki w kierunku zmiany nastawienia tej rodziny do sterylizacji i rozmnazania, bo na pierwszy rzut oka wyglada to, jakbyscie mowily im "prosze sie nie martwic, my znajdziemy domek tym pieskom, tylko prosze, nie do Schroniska, nie..".. i to bardzo smutne, gdyby trzeba bylo robic to samo przy kazdym kolejnym miocie.Poza tym ja wychodze z zalozenie, ze rozmow o sterylizacji i zapobieganiu rozmnazaniu nigdy nie jest za duzo.Zreszta jakby nie bylo, kazdy post podnosi ten temat do gory... chyba lepsze takie wypowiedzi, niz ciagle "hop do gory".A moze ktos zerknie tutaj teraz na ta strone i pomysli-" faktycznie, moze maja racje.. pomysle o sterylizacji SWOJEJ suczki".Nie wzbraniajcie sie przed takimi wypowiedziami, to nie wy jestescie ich motywem przewodnim.Tylko miliony zwierzat, umierajace w Schroniskach.

Link to comment
Share on other sites

karusiap - nie trzeba innej fotki ;) wezmę z wątku tą na niebieskim posłanku, jest ok.
o której wysłałaś maila? bo albo go przeoczyłam... albo nie doszedł :cool1: ale sprawdzę dopiero po południu - niestety w tej chwili nie mam dostępu... w razie konieczności będę alarmować!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...