Jump to content
Dogomania

mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!


karusiap

Recommended Posts

  • Replies 794
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kurcze niestety z tymi zdjeciami moze byc maly problem gdyz wyjezdzam za granice..oczywiscie caly czas bede szukac domku dla pieskow i odwiedzac forum..w akcje zaangazowani sa moi rodzice, ktorzy beda czekac na tel i zajma sie przekazaniem pieskow..beda tez w kontakcie z wlascicielami....no wiec nic sie nie zmienia..szukamy domku

Link to comment
Share on other sites

bardzo by sie przydały jeszcze fotki , może uda mi się podjechać , Karusiu , wytłumaczysz mi dokładnie gdzie to jest ? Jak zawiadomić właścicieli , że ewentualnie przyjadę?czy suczki są odrobaczone , odpchlone , czy mają obróżki ?gdybym jechała mogłabym zabrać tabletki itd . przy okazji poznam szkarby i będę mogła cos o nich więcej opowiedzieć dzwoniącym.

Link to comment
Share on other sites

Patia jestes przekochana :loveu::loveu::loveu::loveu:, ja teraz kurczę nie mam jak pomóc..:oops::oops::oops: żeby był wrzesień już i "Kundel bury" to zaraz bysmy do programu wzięły te sierotki, a tak nic i nic....holerka jasna...

Link to comment
Share on other sites

Patia ...dziekuje..wszystko Ci wytlumacze po poludniu bo mnie musi wytlumaczyc tata,zawsze z nim tam jechalam i nie bardzo sama z nam droge..nie sadze by psinki byly odpchlone lub odrobaczone a obrozek nie maja...nie chce Ci robic klopotu ale jesli ja nie zdaze tam pojechac to byloby super..a jesli chodzi o kontakt to jest maly problem bo nie ma osttanio nawet jak do wlascicieli zadzwonic ale czasem oni dzwonia do nas to bysmy ich powiadomili a jak nie to z zaskoczenia:)

Link to comment
Share on other sites

Skała jest za Zielonkami w strone Wolbromia, nie tak daleko, moze Karusia dokładniej wytłumaczy.Przydałyby sie lepsze zdjecia , mozna by jeszcze w internecie poogłaszać, narazie panstwo dostali 18 kg jedzenia ,wiec na miesiac powinno wystarczyc ,mam nadzieje,ze do tego czasu choc jedna znajdzie dom.

Link to comment
Share on other sites

Juz wiem jak dojechać.Myślę , ze ode mnie to będzie ok. 40 min jazdy , chcę sie wybrać jutro.
Zaopatrzyłam się w tabletki na robale , środek pchłobójczy , preparat przeciw kleszczom, jutro kupię obroże , przydałoby się żeby ktos juz uczył dziewczynki chodzić na smyczy.
Karusiu wyślij państwu maila żeby nie byli zaskoczeni moimi odwiedzinami.

Link to comment
Share on other sites

Karusiu pieniażki nie są potrzebne , jeszcze mam do Ciebie pytanie , czy jest tam gdzieś weterynarz ? W jakich godzinach przyjmuje? Proszę Cię dowiedz sie, jeśli możesz , bo jeśli jedna z tych suczek ma faktycznie problemy z łapką trzeba będzie to zbadać.

Link to comment
Share on other sites

kurcze zywcem nie mam jak sie skontaktowac..tel wylaczony a na maila nie ma odzewu...zazwyczaj oni dzwonia gdy maja okazje lub po prostu tam jedziemy...ostatnio sama pytalam o nozke ale powiedziano mi ze jest ok ze juz jej nic nie dolega ....nie wiem co moge zrobic w tym wypadku z tym weterynarzem...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...