Jump to content
Dogomania

mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!


karusiap

Recommended Posts

  • Replies 794
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Opowiedziałam pani Madzie cała historię , pani Magda od razu spytała czy nie dałoby sie wysterylizować mamy suczek , wiecie jak sie ucieszyłam , bo do sterylizacji często ciężko przekonać , pani Magda zawsze miała psy , ma też dwa koty , mieszka w domu z ogrodem ale suczka będzie tez u jej rodziców czasem w mieszkaniu , blisko pięknych terenów spacerowych , mówiłam , ze sunie nie mieszkają w domu , ustaliłysmy , ze przez pierwsze dni sunka będzie na zewnątrz i cały czas będą otwrte drzwi do domu , sunka wejdzie kiedy bedzie gotowa.
A zresztą zaraz wysyłam pani Magdzie link do naszego wątku , to wszystkiego się dowiecie.
Karusia rezerwuj suczkę !

Link to comment
Share on other sites

magda s witamy serdecznie na dogo!!! Patia jesteś przekochana!!! wreszczie cos się ruszyło, jak sądzę dzięki pieknym zdjęciaom, które zrobiłaś:loveu::loveu::loveu::loveu:,

Link to comment
Share on other sites

hi hi tylko mnie nie zjedzcie bo ze wzgledu na tryb pracy jestem kociara ale jak bede mogła to i psiaki i kociaki
a ta pieknośc to dla siostry i rodziców, i u mnie tez bedzie
bardzo czesto!!!
Uspakajajac wszystkich dodam ze, w krakowie czyli u mnie psiak bedzie mieszkał w małym domku z mikroskopijnym ogródkiem 3x4m, ale zato tyż przy bagrach i bonarca , a tam jest przepieknie.
A u rodziców w mieście sosnowcu co prawda w bloku ale
zagwarantowane spacery i co najmniej jeden 2 godzinny.
Trzymajcie kciuki mam nadzieje ze nam sie z suńka uda:lol:

Link to comment
Share on other sites

Najważniejsze , ze początkowo będzie u Ciebie , choc ogródek mały dla suńki ważne , żeby był , bo ona początkowa będzie pewnie czuła się niepewnie w domu.
Na ogrodzonym terenie łatwiej też będzie nauczyć ją chodzić na smyczy.
Magda , uczulam Cię bardzo na sprawę adresówki , najlepiej weź ze sobą od razu , taką plastikową najzyklejszą, jaką się czasem do kluczy przypina , napisz tam swój adres i telefon , już wielu psiakom taka adresówka uratowała dupkę.

Link to comment
Share on other sites

adresownik juz jest! Myśle ze bedzie miała lepiej niz ja...
nasza buba spała w łózku i takie tam wstyd sie przyzna...
trzecia i jabardziej ukochana córeczka moich rodziców to była... wiec nie martwcie sie a od czasu do czsu jakies zdjecia zainteresowanym prześle. A i moze spodka sie bedzie możan gdzieś z czworonogami.

Link to comment
Share on other sites

magda s mam nadzieje ze rodzzice zdaja sobie sprawe ze piesek nie chodzi na smyczy i nie potrafi tego bedzie sie musiala dlugo przyzwyczajac...i niech bron Boze ne spuszczaja jej na spacerze bo na pewno nie bedzie na poczatku sluchala...co do charakteru psinek to sa wesole i lagodne..nawet gdy jedna bolala lapke to tylko pisnela a nie bylo mowy o pokazaniu zebow...

Link to comment
Share on other sites

karusiap mysle ze sobie poradzimy narazie mamy zamiar kupic 10m tasmy i na tym ja wyprowadzac, w koncu psiaki to madre stworzenia i jakos to bedzie! a czy one maja juz imiona? co do weterynarza to nie ma problemu pan na wawrzyńca jest bardzo ok.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...