Jump to content
Dogomania

Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.


monika083

Recommended Posts

szukam osoby, ktora przeprowadzi wizyte przedadopcyjna w srodmiesciu na ul nowowiejskiej jutro wieczorem. koniecznie ten termin. w pon rano sunia ode mnie z dt Maja ma miec badania krwi, a wieczorem sterylke. jeslo wizyta da pomyslny wynik, sunia ma ds i bedzie ciachana juz na spokojnie w tymze domku. jesli domek zly to ja u siebie sunie cicacham, ze skladki na dogo. wiec chodzi o oszczednosc kasy dogomaniakow i o zdrowie suni, bo lepiej ją wyciachac za jakis czas, jak troche przytyje po schronie.
poniedzialkowa sterylka jest warunkiem, by jechala na docelowe dt, u mnie jest tylko awaryjnie. wiec jesli domek ebdzie ok, to sunia nie bedzie sie po dt tułać

sunia kudlata, malutka, 5kg i 5 latek.

jutro wieczor

nowowiejska

Link to comment
Share on other sites

Mieszkałam na tej ulicy i pracowałam przed wielu laty, darzę sentymentem iu znałam trochę rodzin. Ale nigdy nie byłam na wizycie PO, no i nie mieszkam teraz we Wro. Jakby nikogo nie było, to jednak ew. może mogłabym się nadać (ale to tylko bardzo awaryjnie).

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny pilnie szukam weta, takiego od trudnych i dziwnych przypadków. Może macie jakiegoś zaprzyjaźnionego?

Od roku kilku polecanych wetów z Krakowa nie potrafi zdiagnozować suni. Sunia spanielka została adoptowana rok temu, od tego czasu cały czas choruje. Została przebadana na wszystkie stony, miała badania na przeróżne robactwo, była leczona na nerki, ostatnio także na wątrobę, niedawno przeszła żółtaczkę, zaczeła robić kupki z krwią. Sunia jest już starsza, ma około 11-12 lat i być może już długo nie pożyje, ale w tym domu są jeszcze 2 młode psy, które również zaczęły dziwnie chorować i nie wiadomo na co je leczyć.

Mam dokumentację (wyniki badań i historię choroby), mogę to wszystko przesłać. Chodzi na początku o to, żeby jakiś wet to chociażby przejrzał, może wpadnie na coś, czego ktoś inny nie zauważył. Dziewczyna już nie wie co robić, nie ma kasy na leczenie i badania, które i tak nie przynoszą poprawy. Dziewczyna wypłakuje oczy, czuje się totalnie bezradna i winna, chciała uratować psa ze schroniska, a sprowadziła chorobę na swoje ukochane 2 psiaki.

W jej imieniu bardzo proszę o pomoc. :modla:


A to wiadomość od niej:
"Ponad rok temu adoptowaliśmy suczkę spanielkę ze schroniska w Ostrowie Wlkp.
Sprawę pomogła nam załatwić osoba z Dogomanii, która podsyłała nam zdjęcia pieska i informowała o jej stanie.
Mieszkamy w Krakowie, dlatego nie mieliśmy możliwości zobaczyć suni wcześniej, ale zapewniano nas o jej dobrym stanie, zrobiono nawet sterylizację, za którą zapłaciliśmy.
Wiedzieliśmy, że jest głucha i niedowidzi, ale to nie jest żadnym problemem.
Niedługo po przywiezieniu jej do Krakowa okazało się, że jest jednak bardzo chora. Miała biegunkę i ogólnie była w kiepskim stanie.
Rozpoczęliśmy więc jej leczenie, które trwa do dzisiaj. Mimo wielu kosztownych badań i leków, nie przynosi rezultatu. Tak naprawdę to wciąż nie wiadomo co jej dolega.
Jeżeli jej stan ulega poprawie to na krótką chwilę, potem znów się pogarsza.
Sytuacja nas już na tę chwilę niestety przerosła, również finansowo.
Mamy w domu jeszcze dwa inne psy i one również zaczęły chorować."

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że się znajdzie dobry wet, najlepiej chyba dr Niedzielski. Ulv ma dobre znajomości odnośnie przypadków beznadziejnych. Możesz przysłać dokumentację, Magda na pewno przy okazji wizyty ze swoimi psami skonsultuje ten przypadek ;) Co prawda nie powinnam się za nią wypowiadac, ale zapewne się nie obrazi ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']Myślę, że się znajdzie dobry wet, najlepiej chyba dr Niedzielski. Ulv ma dobre znajomości odnośnie przypadków beznadziejnych. Możesz przysłać dokumentację, Magda na pewno przy okazji wizyty ze swoimi psami skonsultuje ten przypadek ;) Co prawda nie powinnam się za nią wypowiadac, ale zapewne się nie obrazi ;)[/QUOTE]
Dzięki, myślałam właśnie o Ulv, bo ona często ma najbardziej skomplikowane przypadki i najbiedniejsze chorowitki, ale wolałam najpierw zapytać tutaj. Jutro do niej zadzwonię w tej sprawie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro']dr Niedzielski jest genialnym chirurgiem, ortopedą, można tez konsultować u niego przypadki neurologiczne.

a to wygląda na zakaźne coś...
nasza vetka fundacyjna moze na to spojrzeć i przesłać znajomej z katedry chorób zakaźnych, tylko muszę to dostać w formie elektronicznej na: [email][email protected][/email][/QUOTE]
Diuna_wro zaraz prześlę. Mam wszystko zabrane w mailu.

Bardzo wszystkim dziękuję. :Rose:

Link to comment
Share on other sites

pisałam ale nie widzę swojego postu,[COLOR=red][B] poszukuję pilnie noclegu do jutra dla skrajnie zagłodzonego psa z gm. Kąty Wrocławskie, gmina zajmie się szukaniem czegoś psu jutro, dzisiaj nie mają zamiaru go gdzieś umieścić, pani nie może go przechować, na wiosce inni też nie, jedyna opcja wypuścić go ale pewnie jutro już nikt go nie znajdzie.. :([/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Potrzebuję na piątek ok. 18 transportu samochodem, najpierw z dworca tymczasowego PKP na Pleszewską (Psie Pole), a potem z Pleszewskiej na Nowy Świat, za zwrot kosztów of course, dla dwóch osób i małego, starszego pieska (w kontenerku). Czy ktoś dałby radę pomóc?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro'][B]na czas [COLOR=red][U]od Wigilii do 2 stycznia [/U][/COLOR]poszukujemy domu tymczasowego dla amstafki Lary. Dom bez innych zwierząt. [/B]

Sunia jest łagodna, po szkoleniu, domowa, kanapowa, bardzo karna.

Oferujemy zapłatę oraz oczywiście karmę, a także wsparcie w razie "w"[/QUOTE]

Dom jest, tylko nikogo nie będzie..
Wstępnie - wigilia i 2 dzień świąt po 24 h pracuję - czyli tylko 1 dnia świat się do rodzinki uśmiechnę :) ..o ile się obudzę po 24..

Link to comment
Share on other sites

[INDENT]przepraszam za off :

jeśli komuś się spodoba to nieśmiało prosze o głosy na zdjęcie naszego charta HANA do kalendarza [INDENT][B][U]nr. 36[/U][/B]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/217513-GŁOSUJEMY-!-fotoBazar-do-kalendarza-dogo!!!-do-03.12-g-23.00/page11"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2175...g-23.00/page11[/COLOR][/URL]

[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/820/dscf2321reamkekopia.jpg/"][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/5653/dscf2321reamkekopia.jpg[/IMG][/URL]
[/INDENT][/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny mam jeszcze jedną prośbę, macie może namiary na [URL="http://www.dogomania.pl/members/40852-Reksiu21"]Reksiu21[/URL]?
Pamiętam, że kiedyś pomagała w wyadoptowaniu spanielka jak dobrze pamiętam z Wrocławia właśnie, był czarny, trochę problemowy, to było już dość dawno temu, wzięła go na tymczas do Niemiec i znalazła domek. Potrzebuję pomocy kogoś, kto mieszka w Niemczech i pomaga w adopcjach. A może znacie jeszcze kogoś innego, kto mógłby pomóc?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...