Jump to content
Dogomania

2,5kg maleństwo w typie chihuahua ZNALAZŁA SIĘ mała LUSIEŃKA!!! Ma dom


bullterrierka

Recommended Posts

[quote name='E-S']Do wymagań bowiem oprócz tego, że tylko Warszawa doszło jeszcze i to, że właściciel ma nie pracować i cały dzień z chomiczkiem Lusią w domu siedzieć i trzymać ją na kolankach i rączkach, cóż to w sumie niewiele ;)[/QUOTE]
To w końcu podstawowe powinności wobec psa, prawda :evil_lol:???

Prawdę mówiąc, to się nie dziwię, ja takiego Chomika to nikomu bym nie oddała :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 474
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=Red]TRAGEDIA !!![/COLOR]

Lusia zniknęła ! Nagle, stała przy nodze Magdy i się rozpłynęła po prostu, oplakatowane bloki, obejrzane nagrania z kamer przemysłowych - nic ! oplakatowany gabinet dr Garncarza, sklepy, całe osiedle na Bluszczańskiej, Madallena błaga, zasypcie internet ogłoszeniami i zdjęciami Lusi !!!
Jest zimno, ona była bez sweterka, ma padaczkę :placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']cholera jasna, jeszcze tego brakowało! Trzeba sie drzeć na cały głos, ta malizn pozna Magdę po glosie i wróci![/QUOTE]

Magda z połową osiedla zdziera gardło obchodząc okolicę... Mam nadzieję, że ktoś ją zabral ... Przynajmniej nie marznie...:(
Luśka, gdzieś Ty się kurna schowala????:-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']Kurka wodna, kto dowodzi akcją? Potrzeba czegoś? Jak się do jutra nie znajdzie, to pojadę, jeśli trzeba. Tylko kontakt do dowództwa potrzebny.[/QUOTE]
Dowództwo to Madallena - 501 226 939, ale mam nadzieję, że ona się znajdzie... MUSI!!! :(

Link to comment
Share on other sites

Ona zaczepia nawet obcych ludzi jak jej zimno, staje na 2 łapkach i prosi "na rączki", sądzę, że ktoś ją wziął ... to przylepa okropna do wszystkich, polazła do kogoś i zabrał ! Tak myślę, jezu, szkoda, że ja tak daleko ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Andzike']Moim zdaniem też ją ktoś wziął... Nie widzę innej możliwości, a nie wierzę, po prostu nie wierzę, żeby chomikowi moglo się przytrafić coś zlego :([/QUOTE]

Chomik był bardzo stanowczy w kwestii komfortu własnego i jak było jej zimno/nudno/mokro w łapki albo coś to dawała dyla na najbliższą osobę i wdrapywała się na człowieka jak kot, żeby na ręce pójść, obawiam się, że ktoś ją buchnął.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']Plakat do rozsyłania mi potrzebny i garść info - miała obróżkę, adresówkę? O której godzinie zaginęła i dokładnie gdzie? Ludzie sie pytają.[/QUOTE]

Miała obróżkę i adresówkę, zniknęła ... pod blokiem nr 76 ul. Bluszczańska, Mokotów, około 18.30.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']Plakat do rozsyłania mi potrzebny i garść info - miała obróżkę, adresówkę? O której godzinie zaginęła i dokładnie gdzie? Ludzie sie pytają.[/QUOTE]

Miała obróżkę z adresówką. Zaginęla ok. 18.30 w okolicy ulic Bluszczańska/Bartycka - to jest Dolny Mokotów, obok Trasy Siekierkowskiej ...
Malibo wyślij mi na pw adres mailowy - jak będzie plakat to prześlę.

Link to comment
Share on other sites

Kurcze... Nie wiem, jak pomóc. Okolice Bartyckiej... Jeśli sunia jest ufna, to będzie garnąć się do ludzi. Może już ją ktoś przygarnął. Jedyne wyjście to chyba porozwieszać w tamtej okolicy bardzo, bardzo dużo plakatów - również w najbliższych lecznicach i czekać na odzew...

Link to comment
Share on other sites

Będzie dobrze, musi!

Myślę, ze jak taka ufna, to może ktoś się zlitował i wziął do siebie, znajdzie jakieś ogłoszenie i będzie wszystko ok

Zrobiłam na razie tutaj ogłoszenia:

[url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierza...AdIdZ238764869[/url]

[url]http://warszawa.szerlok.pl/oferta/na...ie-ID3GVR.html[/url]

[url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/zaginal-zwierzak/psy/Najmniejsza-mikrosunia-LUSKA-zaginela-w-Warszawie-na-Mokotowie,25064[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...