Jump to content
Dogomania

Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z


funia

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

podajcie mi konto na ktore mam przelac pieniazki za bazar dla Huntera, co prawda nie mam jeszcze jednej wplaty (15zł) ale najwyzej dosle po prostu drugi raz...
uzbierało sie 145zł
w wolnej chwili (nie wiem kiedy bo ostatnio po prostu momentami zapominam jak sie nazywam) wystawie te rzeczy które sie nie sprzedały plus drugi bazar (dostałam całą siatke książek od zadry głównie to takie małe książeczki o poszczegolnych rasach psów) więc coś tam się tez napewno nazbiera

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sacred PIRANHA']podajcie mi konto na ktore mam przelac pieniazki za bazar dla Huntera, co prawda nie mam jeszcze jednej wplaty (15zł) ale najwyzej dosle po prostu drugi raz...
uzbierało sie 145zł
w wolnej chwili (nie wiem kiedy bo ostatnio po prostu momentami zapominam jak sie nazywam) wystawie te rzeczy które sie nie sprzedały plus drugi bazar (dostałam całą siatke książek od zadry głównie to takie małe książeczki o poszczegolnych rasach psów) więc coś tam się tez napewno nazbiera[/QUOTE]
Pieniądz przekaz Zadrze bo tam bedą dokonywane zakupy .Bedzie prosciej i wtedy po prostu nie bedę musiała zakłądac z własnych .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadra']To na karme i enzymy juz jest.[/QUOTE]

Nie do końca ....Karma 116 zł (cena w promocji ) i 2 razy po 24 zł enzym to kwota 164 zł .Jęśli karma bedzie w drozszej cenie to zabraknie .Te zebrane bedą przeznaczone na zakup kolejnego worka karmy i dwóch opakowań enzymów .
No i dalej bedzie dla mnie do zwrotu 164 zł .za poprzedni miesiac .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...