Jump to content
Dogomania

Szczeniak TRÓJŁAPEK ma juz DOM staly. Zamieszkal w Kielcach dzieki FB:)


divia_gg

Recommended Posts

  • Replies 186
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Fakt, niektórzy ludzie są beznadziejni.:-x U mnie Fuksik ma aktywne ogłoszenia, ale w okolicach połowy października będę miała więcej czasu , to jak będzie potrzeba (czyt. jak nie znajdzie domku) to wykasuję stare i powstawiam nowe. A tymczasem może ktoś jeszcze mógłby go poogłaszac...?:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='savahna']Ewelinka!Słyszałas ty młodziezy o samospelniajacej się przepowiedni..?:eviltong:
Ma chłopaczyna szczęście,tylko jeszcze go nie do końca znalazło.:evil_lol:[/QUOTE]
Dobre, dobre. Fuksik proszę znaleźć koniec swojego szczęścia:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='savahna']A ja mu w przyszłym tygodniu pokasuję ogłoszenia i zacznę nowe pisać na 2 tyg.:razz:tylko na jaki rejon w takim razie? Wiem,ze na świętokrzyskie ponoć nie warto?:roll:[/QUOTE]

małopolski:) śląski...może znajdzie się jakiś dobry człowiek, któremu 3-łapki nie będą przeszkadzać...

Link to comment
Share on other sites

Z moich wiadomości wynika, że Fuksikowi się udało :multi: Chciałam tylko, żeby ewab potwierdziła.

dostałam takie pw na facebooku

[QUOTE][URL="http://www.facebook.com/n/?profile.php&id=100001256237891&mid=3182004G5af37243a166G66d91G0&n_m=agnieszka.84%40op.pl"]Ola G [/URL][COLOR=#888888]8 październik 2010 o 06:43[/COLOR]

Hej, Fuks już jest u mnie :) jestem w szoku ile on ma w sobie radości :) W lecznicy dali mu na imię Łapek :) i pewnie zanim wymyślę coś innego, to tak już zostanie...
Dzięki za namiary i życzę powodzenia przy innych adopcjach i walkach o dobro zwierząt.
Pozdrawiam!
[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...