Jump to content
Dogomania

Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)


Saththa

Recommended Posts

Wasiu nie ma ludzi bo mieszkamy na samym koncu miejscowości i turyści w sumie się tutaj nie zapedzają a ludzi jest w sumie trochę, na plazy też było ale no nie widac ich  ;) Ten deptak też mało uczęszczany bo prowadzi na sam koniec i to jeszcze dookoła :) Do centrum mamy jakies 40 minut piechotą dość żwawą. No i teraz jest luty jest ciepło ale to nie sezon jeszcze taki głęboki mimo, ze troche turystów i tak jest ;)

znając nie to ja bym się tam zapędziła ;)
nie cierpię dzikich tłumów 
Grem po wizycie w Wenecji (z zaplanowanych 3 dni wyszły dwa)
pierwszy dzień - niedziela - dzikie tłumy na placu św. Marka 
drugi dzień - pon - ten po beatyfikacji Jana Pawła II - jeszcze większe dzikie tłumy głównie Polaków wracających z beatyfikacji 
trzeci dzień - w Caorle bo nie dało się go siłą wyciągnąc do Wenecji ;(
kurde a ja bym się poświęciła i gdzieś na skraj Wenecji wypierdzieliła albo nawet na tą wysepkę gdzie jest cmentarz 
ale się nie dało 

ps. 
na ten urlop to jedzcie jak tam u was jest zimno ;)
bo upałów też nie cierpię

a słońce mnie boli 

Link to comment
Share on other sites

Co za groźna paszczęka. :)

 

Aligatorowa :D

 

 

ania0112

Napisany Dzisiaj, 21:52

Saththa, w 21 Lut 2015 - 1:23 PM, powiedział:snapback.png

. Kawałka nie odgryzą memlalam sobie. To twarde jak nie wiem co jest ☺

i smakowało Ci? :)

 

 

Pieprzona autokorekta w tablecie...

 

 

3 x

Napisany Dzisiaj, 22:09

Saththa, w 13 Lut 2015 - 5:10 PM, powiedział:snapback.png

Kanary :P Karaiby dalej :P

Sandra, jakby trzeba wam było mieszkania popilnować jak pojedziecie na urlop - to ja chętnie :)

 

 

Dzięki, będę pamiętać :D

 

U nas zasadniczo nie ejst zimno... w ciagu dnia 19/20 stopni w ieczorem noca najzimniej było 14... hm

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

Dzięki, będę pamiętać :D

 

U nas zasadniczo nie ejst zimno... w ciagu dnia 19/20 stopni w ieczorem noca najzimniej było 14... hm

i to jest właśnie ten moment kiedy chętnie ci popiluję mieszkania ;)
a jakbyś jednak na urlop wybierała się latem to myślę, że ktoś inny znajdzie się chętny ;)

Link to comment
Share on other sites

i to jest właśnie ten moment kiedy chętnie ci popiluję mieszkania ;)
a jakbyś jednak na urlop wybierała się latem to myślę, że ktoś inny znajdzie się chętny ;)

 

Hyhy i tak się o palisz ☺
 

ja ja! niema problemu jak na urlop bedziesz jechac to popilnuje mieszkania :) Ba nawet tych 2 gamoni popilnuje :D


No inaczej bez gamoni nie da rady
Link to comment
Share on other sites

a dzisiaj w tvn był "co za tydzień" i janiak prowadził go z...... tej Sandry wyspy na F co nawet nazwy się nie chcę nauczyć 
było też o polakach mieszkających na wyspie 
ale tak lookałam piąte przez dzieśiąte i tylko jakiegos kolesia w kapaluszu widziałam
Sandry i piesów niet 

i się dowiedziałam, że chociaż nei jest to największa wyspa to ma najdłuższą piaszczystą linię brzegową 
i jest na niej ok 150 piknych plaż
także Sandra na bank coś znajdziesz dla siebie i wodnego potwora Tazzia ;)
dodatkowo jeszcze było, ze do Afryki mają niespełna 100 km, także uważaj, żeby Tazzio się w tej wodzie zbytnio nie oddalał ;)

edit.

oczywiście jak już bęę jechać pilnować mieszkania to sie nauczę tej nazwy ;)

Link to comment
Share on other sites

Ania mnie ubiegla :lol: Kurcze, chcialabym, zeby i do mnie sie tak wyrywali z pilnowaniem psow ;)


rwijcie się nie znacie tych Mend moich eh nie za darmo są mendy ????

Ale rzeczywiście od kiedy zmieniłam miejsce zamieszkania to i jakoś dużo chętnych się znalazło. .. ????

Zerduszko może też zmieńcie miejsce ☺

3x wypatrywać mnie nie ma co bo ja od kamer to jak najdalej... a najlepiej to jakby takowych nie było tak normalnie publicznie.

Ja myślałam że Ty nie możesz się nauczyć a nie ze nie chcesz... ????


Z Afryki przywiewa nam wiatr piasek z Sahary. Mamy park narodowy z sA mych wydm. Jak tam dotrę to pokaże tj zasadniczo przechodziłam obok... ale zdjęć chyba nie mam... chyba ze TZ zrobił hmm. Diuny się to nazywa. Pewnie w googlach wyskocza jak się wpisze ☺
Link to comment
Share on other sites

Oj no nie smutaj się przecież :)

 

Moze tutaj będzie:

 

http://player.pl/programy-online/co-za-tydzien-odcinki,1199/

 

ja niestety nie mogę sprawdzić bo:

 

 

Przepraszamy, ze względu na ograniczenia licencyjne nie możemy wyświetlić tego wideo w Twoim kraju. Obecnie ten film jest dostępny tylko na terenie Polski.

 

Mendy Jedne no!

Link to comment
Share on other sites

Z Afryki przywiewa nam wiatr piasek z Sahary. Mamy park narodowy z sA mych wydm. Jak tam dotrę to pokaże tj zasadniczo przechodziłam obok... ale zdjęć chyba nie mam... chyba ze TZ zrobił hmm. Diuny się to nazywa. Pewnie w googlach wyskocza jak się wpisze ☺

 

 

ach normalnie teraz to już całkiem mega zazdroszczę :D pokazuj foty!!! 

Link to comment
Share on other sites

Nie mam fot boTZ robil zdjecia owszem ale swoim aparatem lustrzynym... a on ma na klisze jeszcze... ????


Karę to ja mam inną. Za płotem sąsiedzi mają psam, jakiegos takiego spanielowatego mixa. Jak bylismy tutaj w kwietniu i w listopadzie to ten psiak siedzial przypietysmyczą do budy... smycz jakies 70 cm na oko... budę mial ale spał na jakiś dzinsach i koszulce...

Ale wtedy myślałam, że przypinają go jak ichnie ma w domu bo na ogródku różne materiałybudowlane,coby sobie krzywdy nie zrobil. O swięta moja naiwności. Jak tylko przyjechaliśmy już tak ostatecznie to od razu wyszło szydło, że on tak cały czas siedzi :( ja durna na taras wychodzić nie mogę bo zarazna niegopatrze i normalnie az mnieściska a ten chyba wyczuł boipatrzył na mnie od razujak sie pojawiłam, podnosił głowę i merdał ogonem... ehh

Jakies 3 tygodnie po naszym wprowadzeniusię... spuścili go z tej smyczy... oh jakzesie cieszylam... dofryzjera zawieźli... legowisko kupili zolte piękne takie... a on w tym legowisku to jak ten szkrabWasi sie wałkonił... poraz kolejny się zryczałam tym raze m z radości bo może tak ichnatkneliśmy myitemendy moje dwie... z ktorymi sie tulilam zawsze jak patrzyli...

Ah dodomu go wzieli sluchajcie...

siedzial na dworzu ale luzem jak nikogo w domu nie bylo... ale jak wracali to go zabierali dodomu, na spacery jak szaleni wychodzili z nim. Kupili mu takimateracyk bo jak ichnie byloto lezal na wycieraczce ahhh, mowie Wam zryczalamsie jak bóbr... bo ja taka nienormalna jestem rhh



A dzis go wlasnie wywalili z materacykiem,z legowiskiem... czlowiek to zamiast sie ieszyc ze nie pprzypieli go dotej budy pieprzonej znowu to siedze i lamentuje bo przeciez juz mu pokazali jak moze byc... ze 2 tygodnie w domu siedzial... a teraz znowu.

Ja pierdo le...

:(


łaze patrze co chwile ze moze go zabiora serce mi sie kraje...

Ehh

Link to comment
Share on other sites

W domu uff ale to ze go już w ogole nie ma tez przezywałam... :splat: palnąc się w łeb tylko.

 

Miejscowi. Polaków tutaj nie ma dużo. My znamy jedno małżeństwo.

 

 

A psy traktują jak no cóż... psy nie jak rodzinę tj nie wszyscy oczywiście... wczoraj jak się przeszłam po osiedlu to jeszcze dwie budy widziałam... psiaka nie widziałam ale już nie zaglądałam, ze tak powiem przez płot bo już się nie chcę denerwowac... ze kolejny na 70 cm smyczy przypięty na stałe będzie ehh

 

Na osiedlu są 92 numery ale jak widzę to dośc sporo ludzi się kręci z psami... Ale ogólnie to trochę chyba jak u nas... jeden traktuje tak drugi śmak :(

 

Bo niech już maja te budy no trudno zdarza się ale niech na miłość boską nie przypinają tych psów bo ja normalnie sił nie mam :eek2:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...