Jump to content
Dogomania

5,5 kg najśliczniejszego Dudusia. MA DOM w Toruniu. Dziękujemy gościnna Warszawo!!!


akucha

Recommended Posts

  • Replies 754
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Oj, kobietki :loveu:
Naturalnie, ręce mam pełne .. roboty i nie tylko .. :cool3:

Muszę strzelić jakieś video jak Du z Trollem harcują razem .. nocami :cooldevi:
spać nie idzie .. zresztą .. :evil_lol: .. kto by spał?!

Du został przedwczoraj wyprany, przy płukaniu machał fajnie łapkami w powietrzu jakby chciał popływać .. cały czas nieprzerwanie śmiesznie warczał podczas mycia .. pocieszny jest!
Du jest strasznym żarłokiem!! Po spałaszowaniu swojej porcji prędziutko, oblatuje wszystkie pozostałe miski i wylizuje do czysta :)

Muszę przyznać, że za wróżbą Gamety (big thx!) Wu wziął przykład z Du i w pełni odwzorował jego fascynację i uległość :diabloti:

Gameta, ja nie wiem jak Ty na to wpadłaś .. :roll: .. ale nie zapeszając niczego .. wszystkie znaki na ziemi i w astralu wskazują na to, że to się zakończy tym co wywróżyłaś .. :siara: .. i pewnie trzeba będzie poszukać mini-surducika dla Du .. no ale slowly, slowly ..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ilon_n']Oj, kobietki :loveu:
Naturalnie, ręce mam pełne .. roboty i nie tylko .. :cool3:

Muszę strzelić jakieś video jak Du z Trollem harcują razem .. nocami :cooldevi:
spać nie idzie .. zresztą .. :evil_lol: .. kto by spał?!

Du został przedwczoraj wyprany, przy płukaniu machał fajnie łapkami w powietrzu jakby chciał popływać .. cały czas nieprzerwanie śmiesznie warczał podczas mycia .. pocieszny jest!
Du jest strasznym żarłokiem!! Po spałaszowaniu swojej porcji prędziutko, oblatuje wszystkie pozostałe miski i wylizuje do czysta :)

Muszę przyznać, że za wróżbą Gamety (big thx!) Wu wziął przykład z Du i w pełni odwzorował jego fascynację i uległość :diabloti:

Gameta, ja nie wiem jak Ty na to wpadłaś .. :roll: .. ale nie zapeszając niczego .. wszystkie znaki na ziemi i w astralu wskazują na to, że to się zakończy tym co wywróżyłaś .. :siara: .. i pewnie trzeba będzie poszukać mini-surducika dla Du .. no ale slowly, slowly ..[/QUOTE]

no Skrzcik w surtuciku :loveu:
no no
sie dzieje ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']Dudek z obrączkami będzie zajebiaszczo wyglądał
tylko ja bym się bała że on z tą spręzynką w zadku to gdzies poleci z tymi obrączkami i szukaj wiatru w polu (znaczy obrączek na podłodze ;))[/QUOTE]

Może i Duderko jest wariatuńcio, ale swój rozumek ma i z pewnością w TAKIM DNIU stanie na wysokości zadania Drużby swoich Państwa!:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameta']Ilion, jak jest? Bo mam nadzieję, że nie piszesz, bo masz ręce czym innym zajęte ;)[/QUOTE]

Boszszsz... Gameto, jaka ty prostolinijna jesteś, no. Czerwienię się jak pensjonarka, gdy czytam twoje posty :oops:

TO CZEKAMY NA WIELKĄ IMPRĘ W TORUNIU!
Frak Doduś musi mieć obowiązkowo.

Link to comment
Share on other sites

chciałam tylko napisać, że dziś wykorzystałam 60zl ze spadku po Dudu na Jurysia
szczegóły tu
[url]http://www.dogomania.pl/threads/139129-Jury%C5%9A-ju%C5%BB-u-ronji!!!!szukamy-domu-i-prosimy-o-og%C5%81oszenia!!!?p=16226222&viewfull=1#post16226222[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Nutusia']O rety, toruńskie pierniczki prawdziwe?!?!?!!? Tak samo słodkie jak Duderko??!?!?!?!? Chyba zajadę do Eli niebawem "po drodze" :)[/QUOTE]
pewnie:)
Kaluchnemu bardzo smakowały i te w czekoladzie i bez, bo mi łobuz wykradł jedną paczkę:mad:

Link to comment
Share on other sites

Reportaż z ostatniej akcji Ilon dziś o 19-50 na TVN w Uwadze - czyli za 5 minut!

[URL]http://uwaga.onet.pl/44239,wideo,240103,od_kogo_nie_kupowac_psow,od_kogo_nie_kupowac_psow,reportaz.html[/URL]
i link do wątku dogo:

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/201148-Pseudo-pod-Toruniem!!-Potrzebne-Domy-Tymczasowe[/URL]!

Ilo_n - szacun meeeega!

Link to comment
Share on other sites

Oj, długo sobie obiecywałam zajrzeć tu i napisać choć słówko .. ale czasu mi zawsze brakło przez wspomnianą pseudohodowlę i te wszystkie psiaki, które musieliśmy wpierw wydobyć z posesji mimo odmownej decyzji wójta a potem rozlokować w DT .. ponad 50 biedaków ..

wkrótce wkleję foteczki Dudusława w nowej rodzinie :)
tak, tak, mieszkamy już wszyscy razem, tak więc mam teraz gromadkę 3 psów, kota oraz dwoje hmm .. dzieci .. Małą-Mi i Wielkiego-Wu ;)

surducik i wszelkie inne stroje niebawem będziemy szykować :) byle do maja/czerwca

Kochani dziękuję wszystkim za kibicowanie całej akcji likwidacji tej pseudo .. sporo zdrowia to kosztowało, niestety wciąż kuruję się z zapalenia krtani i płuc

Postanowiłam skierować największą siłę rażenia z tej akcji na potrzebę zmian ustawowych, temat akurat świetnie zbiega się w czasie .. moim zdaniem bardzo dobry jest reportaż w radio PiK ::

[URL]http://www.radiopik.pl/podcast/?p=episode&name=2011-02-16_polskie_radio_pik__blizej_zycia_15022011.mp3[/URL]

i materiał z akcji w TVP.INFO z samego dnia akcji czyli 11 lutego ..niestety nie mam linku ..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameta']Ilon_n, ale datę i miejsce podasz, co? Może się wproszę ;) No i wiesz, może jakiś fajny singiel będzie na imprezie dla mnie ? ;)[/QUOTE]

gameta, może ronija szuka kogoś do przedadopcyjnej nad morzem ;)

Ilon_n - to się nazywa kontrola poadopcyjna - szacun ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...