Jump to content
Dogomania

5,5 kg najśliczniejszego Dudusia. MA DOM w Toruniu. Dziękujemy gościnna Warszawo!!!


akucha

Recommended Posts

Kochani .. wczoraj ostatecznie podpisane w pałacyku .. 30 kwietnia 2011 godz. 13.30 .. :roll: .. popełniam to niestety po raz drugi i oby ostatni .. na obrączkach chyba każę wygrawerować "nigdy więcej" ;)

qrcze .. nie mam czasu nawet, by wstawić fotki na wątek, a skąd wziąć czas ślub!!
przyjdzie mi jeszcze w stroju z interwencji wystąpić w pałacyku ..

Ta wizyta przedadopcyjna okazała się zajefajnie owocna :cool3: MOLTO GRAZIE!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 754
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ha! Zanim otworzyłam wątek, widząc że pojawił się Twój post, coś mi mówiło, że dotyczył "surducika dla Duderki"! ;) Wieeeeelkie gratulacje! No po prostu trzeba będzie zrobić szpaler dogomaniacki :razz: A strój z interwencji może i będzie ekstrawagancją, no ale skoro Du wystąpi w surduciku... :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ilon_n']Kochani .. wczoraj ostatecznie podpisane w pałacyku .. 30 kwietnia 2011 godz. 13.30 .. :roll: .. popełniam to niestety po raz drugi i oby ostatni .. na obrączkach chyba każę wygrawerować "nigdy więcej" ;)

qrcze .. nie mam czasu nawet, by wstawić fotki na wątek, a skąd wziąć czas ślub!!
przyjdzie mi jeszcze w stroju z interwencji wystąpić w pałacyku ..

Ta wizyta przedadopcyjna okazała się zajefajnie owocna :cool3: MOLTO GRAZIE!![/QUOTE]

Congratulazioni! Vi abbraccio stretto! Ma io sono felice !!!!!!!!:cunao:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

czy ktoś z wielbicieli Dudusia zechce wspomóc zwierzaki pod opieką FZNJR?

może ktoś chce kubraczki dla jajek ? na wielkanoc?
ładne są, idealnie pasują na każde jajo ;)
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/204962-WIELKANOCNE-kubraki-na-jajca-i-motylki-do-13.04"]wielkanocne kubraki na jajka i motylki - klik[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa Marta']Ogromne gratulacje!!!!!!! To się nazywa wizyta przedadopcyjna:multi::multi::multi:
Jakie to szczęście, że akurat weszłas na wątek Duderka i "wzięłaś" tę wizytę!
Kochani, dużó szczęścia dla całej Rodzinki:loveu:[/QUOTE]
Jestem wstretna , wiem.Ale to ja poprosilam Ilo o te wizyte przedadopcyjna w Toruniu:) I bardzo sie ciesze!:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Jestem wstretna , wiem.Ale to ja poprosilam Ilo o te wizyte przedadopcyjna w Toruniu:) I bardzo sie ciesze!:)[/QUOTE]

Elluś :loveu: jesteś naszą wirtualną swatką .. a gameta, wciąż drapię się w głowę jak i skąd, wywróżyła to wszystko :razz:

wieczorkiem wrzucę różne fotki Dudasa na serwer i zapodam link

Zaczynamy go powolutku uczyć chodzenia bez smyczki .. w lesie ładnie się trzyma stada, w mieście na widok innego psa głuchnie i leci do celu, ale po załatwieniu spraw po męsku (Du ma tendencje do rozrabiania) wraca grzecznie do stadka.
Strasznie lubi jeść, zaokrąglił się na boczkach, ale na tym koniec .. nie zrobimy z niego parówy.

Dudu i Trollik są wielkimi kumplami. Nie wyobrażam sobie ich z osobna .. bawią się godzinami, śpią w jednym kojo, ba, przytulają się do siebie .. cudne widoki ..


Będzie nam (Wojtkowi i mi) ogromnie miło jak w dniu naszego ślubu pomyślicie o nas ciepło .. to, że się poznaliśmy dzięki Wam i Du jest już wystarczająco wielkim prezentem :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ilon_n']Elluś :loveu: jesteś naszą wirtualną swatką .. a gameta, wciąż drapię się w głowę jak i skąd, wywróżyła to wszystko :razz:

[/QUOTE]

Nie wywróżyła, tylko WIEDZIAŁA :p. Bo ja TAK mam i już :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Bedziemy z Wami [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]
Bedziemy bardzo cieplo i serdecznie myslami![IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]Sciskam![/QUOTE]

Dziękujemy serdecznie :)

a tu obiecany link do folderu z wybranymi fotkami Little-Du::
[URL="http://www-users.mat.umk.pl/%7Eilon/Dudu"]http://www-users.mat.umk.pl/~ilon/Dudu[/URL]

częstujcie się ;)

nadmienię tylko, że Du sam włożył sobie ów "gadżet" na głowę .. z własnego żarłoctwa .. po czym po omacku przyszedł po pomoc w zdjęciu go :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Już po ;)

Piękne dzięki za wszystkie ślubne życzenia, te wirtualne i słane pocztą tradycyjną !!

My zaś ślemy Wam wszystkim moc pozdrowień z tyciej podróży poślubnej - śmigamy po Litwie - Druskienniki, Wilno, Troki i z powrotem :)

Ściskacze,

Ilo i Wojtek .. już poślubieni ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ilon_n']Już po ;)

Piękne dzięki za wszystkie ślubne życzenia, te wirtualne i słane pocztą tradycyjną !!

My zaś ślemy Wam wszystkim moc pozdrowień z tyciej podróży poślubnej - śmigamy po Litwie - Druskienniki, Wilno, Troki i z powrotem :)

Ściskacze,

Ilo i Wojtek .. już poślubieni ;)[/QUOTE]
Wspanialej podrozy!!!!!!Sciskam serdecznie! Badzcie szczesliwi!:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...