Jump to content
Dogomania

4 maleńkie kociaki w taczce!Nie mają szans na przeżycie!!


Klaudus__

Recommended Posts

[quote name='Klaudus__'][I]Ja jestem.
Nie rozumię...[/I][/QUOTE]

[B]jestes, ale sie specjalnie nie spieszysz[/B]. Rozumiem, ze mozesz byc w pracy wiec pytam, czy ktos inny nie moze przewiezc kociakow. Skoro one nie jedza i nie pija ktoras tam dobe to kazda godzina i minuta przybliza je do smierci z wycienczenia !!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sherina']Wiadomość dla Klaudus !!!!
przewieź na cito kociaki do lecznicy..Marta z Jarosławia zapłaci za ich pobyt i leczenie, postara się również dołożyć do transportu do Warszawy[/QUOTE]

Dokładnie, kociaki jak najszybciej do lecznicy!!!

Napisz w tytule wątku że chodzi o Pszczynę!

Link to comment
Share on other sites

Drogie cioteczki oczywiście wiemy jak bardzo zależy Wam na uratowaniu kociaków wierzcie, albo nie nam również. Mam nadzieję, że potraficie zrozumieć to, że również mamy swoje życie, pracę itp...oprócz tego, że Klaudus_ założyła wątek kociakom opiekujemy się również innymi zwierzętami i próbujemy znaleźć im domy. Niestety w Pszczynie na chwile obecną jesteśmy tylko we dwie a chyba niełatwo ogarnąć to wszystko w tyle osób i jeszcze co chwilę odpisywać na dogo...Jesteśmy z Klaudus_ w stałym kontakcie i próbujemy zorganizować transport do lecznicy na już...To nie jest tak, że w każdej chwili możemy koty zabrać, na miejscu musi nam ktoś te kotki wydać a niestety nikt nie siedzi tam 24h/dobę. Klaudus_ próbuje teraz ustalić o której koty będą do zabrania. Ja wiem, że łatwo jest pisać i oceniać siedząc w ciepełku przed komputerem, może zechce ktoś nam pomóc, zapraszamy...

Link to comment
Share on other sites

Maluszki są tymczasowo u mnie.Byliśmy u Pani doktor,tam było słychać ,że płuca zdrowe bo darły się na całą lecznicę,wygląda,że są zdrowe ale głodne. Dostały jeść odpowiednią mieszankę z witaminkami i poszły spać. Pozostaną u mnie do czasu transportu do nowego domu tymczasowego bo niestety ale dwóm moim kotom strasznie się nie podoba ,że mamy nowych lokatorów. (Najbardziej Cezarowi) Dziewczynki cały czas by spały po jedzonku na rękach a chłopcy rozrabiają.

Link to comment
Share on other sites

Kociaki będą u anial tymczasowo - do czasu znalezienia transportu do Warszawy do Dorci.

Myślę że jest potrzebne wsparcie finansowe na odkarmianie maluszków. Czy ktoś z Was może pomóc?

Anial - czy masz czas na założenie i monitorowanie wątku o transport do Wawy?

Szkoda że wątku nie było jeszcze wcześniej, bo dzisiaj mąż koleżanki z pracy jechał do Warszawy :(

Link to comment
Share on other sites

[B]pani Marta z Jarosławia powiedziała że sfinansuje transport kociąt ,może ktoś ma czas i wsiadł by w pociąg i przywiózł maluchy ? jezeli nie to rozważam podróż pociągiem może w sobotę do Katowic a tam już mi ktos kociaki dotransportuje ,prawda?
oczywiście jeżeli znalazł by się transport bez mojego udziału było by super .

[/B]

Link to comment
Share on other sites

anial znalazłam taki dojazd . Warszawa 6.26 - Katowice 10.48
powrót 11.08 myślę że te parę minut wystarczy aby przełożyć je do transportera.
Jest jeszcze szansa że mój syn ulituje się i to on pojedzie ,pracuje nad nim.
anial podaj mi na wszelki wypadek swój tel. wyślij mi go sms mój tel na pierwszej stronie ale przypomnę
[B]511 582 448[/B]

proszę gdyby się trafił inny transport było by super ,mam ful zwierząt w domu tymczasy psie i kocie ,dość ciężko pracuje (fizycznie ) i weekend to taki oddech dla mnie.

Link to comment
Share on other sites

Kociaki już u mnie ,są bardzo chudziutkie i maleńkie ,nawet nie sądziłam że tak małe .
Najmniejszy jest biały chłopczyk ,waży 26 dkg ,rudaski są o parę dkg. cięższe 29 -30 dkg ,jeden chłopczyk przyssał się do strzykawki i nawet nie musiałam tłoka naciskac ,wtrąbił całą strzykawę convalescensa suport i chciał jeszcze ,drugi rudasek poprzestał na 10ml. najmniejszy zjadł najmniej .
Mruczą , takie delikatne kruszynki .
prosimy kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...