Jump to content
Dogomania

RZUĆ GROSIKA DLA KOPCIKA. Wystraszony psiak chce znów ufac człowiekowi!


Pinesk@

Recommended Posts

  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agata51']Jestem na zaproszenie Pinesk@. 10 stałej ode mnie.[/QUOTE]

Dziękuję pięknie! :multi:Juz dopisuję do pierwszego postu.

[quote name='kagome19']OK, robię bazarek cegiełkowy^^ nr konta dam ten co mi podasz. Pokazać go czy wysyłać nr konta na pw?[/QUOTE]

To juz bez znaczenia, konto Ci zaraz podam tylko sie troszeczkę ogarnę, dopiero co wróciłam.

[quote name='kagome19']Co o tym sądzicie?

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/198687-Cegie%C5%82kowy-tworzy-si%C4%99-prosz%C4%99-nie-pisa%C4%87[/URL]

Proszę o sugestie co do poprawek^^[/QUOTE]

jest bardzo, bardzo ok! :loveu: Podziękuj bratu za cegiełki! :)

Link to comment
Share on other sites

jestem na zaproszenie Pineski

stalej nie dam rady, ale jednorazowo cos wysle jak podacie mi konto, ale scigajcie mnie na pw/gg (Pinesk@ mnie zna), bo nie nadazam z czytaniem watkow i moge zniknac

a jaki bazar mu robicie?

PS. przyznajcie sie, ktora z Was dziewczyny jest z Kopcikiem na zdjeciach! jest nabor do Hollywood!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='viola005']jestem na zaproszenie Pineski

stalej nie dam rady, ale jednorazowo cos wysle jak podacie mi konto, ale scigajcie mnie na pw/gg (Pinesk@ mnie zna), bo nie nadazam z czytaniem watkow i moge zniknac

a jaki bazar mu robicie?

PS. przyznajcie sie, ktora z Was dziewczyny jest z Kopcikiem na zdjeciach! jest nabor do Hollywood![/QUOTE]

Dziękuję bardzo za pojawienie się na watku i za jednorazową deklarację, konto podeślę dzisiaj. :)

bazarek na razie cegiełkowy od kagome 19, potem ogłoszeniowy od pliny.

Na zdjęciach jest moja siostra i ja hehehe ;)

Link to comment
Share on other sites

:eviltong:[quote name='Pinesk@']Dziękuję bardzo za pojawienie się na watku i za jednorazową deklarację, konto podeślę dzisiaj. :)

bazarek na razie cegiełkowy od kagome 19, potem ogłoszeniowy od pliny.

Na zdjęciach jest moja siostra i ja hehehe ;)[/QUOTE]
Na razie adopcja naszego dziadka Rambusia, to jeszcze niewiadoma.Jeszcze czekamy.Na ogłoszeniowym od kochanej pliny na pewno będę.Dajcie tylko znać tutaj, a zadzieram kiecę i lecę :evil_lol:Robi super ogłoszonka, tylko, żeby jej nie palma nie odwaliła ;):evil_lol::eviltong: i za droga nie była:mad::evil_lol:
Co do siostruniek to tak: Pierwsza podoba mi się bardzo za sylwetkę i ogólny wygląd.Druga za twarz... te usta, warte grzechu i bez botoksu, no i nosek.Zawsze mówię i piszę, co myślę i nie jestem les...Po prostu młode i śliczne dziewczyny.Widoczne ta uroda, to rodzinne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pinesk@']Plina droga nie będzie, mam nadzieję :diabloti: W święta bazarek chyba ruszy ;)

Ojojoj Syla nie słodź nam tutaj :oops: :evil_lol:

To ja zmykam a Wy rządźcie na wateczku, do usłyszenia za 4 godzinki :diabloti:[/QUOTE]

Za 4 godzinki i tak nie zmienię zdania, to nie w moim stylu, poza tym i tak nie wiem, która jest która.Rządzić, owszem mogę.Porozsyłam wątek, na "moich wątkach"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...