Jump to content
Dogomania

Tosiunia pojechała do nowego domu, trzymamy kciuki!!


wilczek007

Recommended Posts

Nie martwcie się. Jeśli Pani zdecyduje się na wizytę przedadopcyjną, to umówiłam się że zadzwoni jeszcze raz. Jeśli się na wizytę nie zgodzi to nie ma sobie czym głowy zawracać, tym bardziej że pani transportem nie dysponuje i trzeba by go zorganizować.
Przy okazji dziś rozmawiałam z panem, który adoptował Lusię. Macie serdeczne pozdrowienia. Pan pytał też co u Tosi. Lusia ma się jak księżniczka,ale na razie woli chyba panią.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przepraszam, że się wtrącę, ale sytuacja zrobiła się nieco kuriozalna ..
ogłoszenia dla Tosi zostały zrobione z konkretnymi danymi kontaktowymi i nie wypada teraz ludzi odsyłać na inny numer telefonu, by zasięgnęli informacji o Tosi.
To zniechęca.
Tak nie robi się psu, któremu chce się pomóc znaleźć dom.

żeby nie było jak w tytule wątku .. ".. bez szans na lepsze życie .. "

Bez względu na wszelkie okoliczności, tutaj liczy się przede wszystkim dobro Tosi!!
I mam nadzieję, że to dobro weźmie górę nad jakimikolwiek nieporozumieniami.

I oby Tosia szybko doczekała się tego samego szczęścia co Lusia.

Link to comment
Share on other sites

nie przepusciłam żadnej okazji, skoro co niektórzy uważaja ze wybieram ludzi nieudolnie, to niech im będzie. Podawając telefon do shjanti tylko ukróciłam droge Tosi do domu bo i tak musiałabym do niej dzwonic a osoba chcąca adoptowc psa też, po co więc w sumie miał byc ten mój nr telefonu?
Co zrobiłam Tosi? Jeszcze jej nic nie zrobiłam własnie i nie mam zamiaru! Wątku nie zostawiłam, ale że go założyłam żałuje, bo równie dobrze mogła by znalezc dom prosto ze schronu jak widac. Tylko ogłoszen brak.
I mam też wielka nadzieje ze Tosia szybciutko dom znajdzie.
Shanti bardzo dobrze potrafi gadac z ludzmi jest na miejscu na dogo też wchodzi wiec nie wiem w czym problem.
Ja tam transportem dysponuje i zanim przekierowuje na nr schroniskowy to to mówie zazwyczaj.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczek007']nie przepusciłam żadnej okazji, skoro co niektórzy uważaja ze wybieram ludzi nieudolnie, to niech im będzie. Podawając telefon do shjanti tylko ukróciłam droge Tosi do domu bo i tak musiałabym do niej dzwonic a osoba chcąca adoptowc psa też, po co więc w sumie miał byc ten mój nr telefonu?
Co zrobiłam Tosi? Jeszcze jej nic nie zrobiłam własnie i nie mam zamiaru! Wątku nie zostawiłam, ale że go założyłam żałuje, bo równie dobrze mogła by znalezc dom prosto ze schronu jak widac. Tylko ogłoszen brak.
I mam też wielka nadzieje ze Tosia szybciutko dom znajdzie.
Shanti bardzo dobrze potrafi gadac z ludzmi jest na miejscu na dogo też wchodzi wiec nie wiem w czym problem.
Ja tam transportem dysponuje i zanim przekierowuje na nr schroniskowy to to mówie zazwyczaj.[/QUOTE]

wilczek007 a skąd tyle jadu w Twoim poście??
Chodzi tylko o to, że w mailu dobrowolnie podałaś mi dane kontaktowe do ogłoszeń na siebie i z takimi danymi ogłoszenia są opublikowane.

Więc ogłoszenia już są i nie można zmienić ich zawartości.
Ja tylko oczekuję pewnej konsekwencji dopóki te ogłoszenia nie wygasną.
Następne mogą być już na shanti.

Nie mam więcej uwag :)

Link to comment
Share on other sites

No przecież niech są ogłoszenia, ja nic na ten temat nie piszę. Miałam ochote pomóc, podałam swój nr tel. bo po co jeszcze było innym głowe zawracac, ale mam dosc i wywnioskowałam ze moja pomoc kolejny raz jest niepotrzebna, inni umieją lepiej.To niech umieją, nie kazdego natura obdarza tym samym. No i wyjdzie krócej to dzwonienie. Dzis i tak do mnie nikt nie dzwonił . Żaden problem powiedziec osobie co dzwon nr do osoby odpowiedzialnej w schronie za Tosię od razu. Dlatego nie rzucam sie tez ze sa moje dane w ogloszeniach, żeby ktos nie zrozumiał zle. Teraz nie bedzie nikt mógł na mnie zwalic ze dom do du...wybrałam!
Do mnie jeszcze teraz dzwonia osoby pytając czy to schronisko, i zwyczajnie mówie ze nie i podaje nr prawidłowy.Nikt sie nie oburza.W mailu podałam swoje dane bo jeszcze nie wiedziałam ze będzie jak będzie. tez sie nikt nie oburzy jak zakocha sie w Tosi.
Nie zakładałam watku z przymusu ani na złosc.Cieszyłam sie ze moge jakos pomóc biduli i wysiadywałam klikając pw zeby uzbierac na hotel. Mało, niemało, ale robiłam to z radoscia.
A teraz szczerze mówiąc rzygac mi sie tym wszystkim chce i tyle. Moze mogłam tylko założyc wątek ogłoszeniowy a nie bawic sie w deklaracje.

Tosia znajdz ten dom, a będe najszczesliwszym człowiekiem .

Link to comment
Share on other sites

Ja na tym wątku zjawiłam się tylko dzięki wilczkowi, bo na pw prosiła o pomoc dla Tosi, a pamiętam jak rok temu współpracowałyśmy przy szukaniu domu dla siostry Misi (Mili) i wszystko szlo dobrze i Mila ma fajny domek. Wilczek bardzo dużo robi dla psów, dlatego dajcie już spokój tym kłótniom, bo wstyd tutaj zwoływać innych, dopóki się to nie uspokoi.
Przecież tu chodzi o TOSIĘ!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorota1']Ja na tym wątku zjawiłam się tylko dzięki wilczkowi, bo na pw prosiła o pomoc dla Tosi, a pamiętam jak rok temu współpracowałyśmy przy szukaniu domu dla siostry Misi (Mili) i wszystko szlo dobrze i Mila ma fajny domek. Wilczek bardzo dużo robi dla psów, dlatego dajcie już spokój tym kłótniom, bo wstyd tutaj zwoływać innych, dopóki się to nie uspokoi.
Przecież tu chodzi o TOSIĘ![/QUOTE]


Hej! Kobietki, nie sprzeczajcie się. Dziś już byłam świadkiem (czytałam) spór w ratowaniu Linconla - Bernardyna. Na każdym z tych postów są emocje. To normalne. Nie wydaje mi się, aby ktoś chciał tu źle. Każda pomoc jest cenna. Wszyscy pomagają jak moga i potrafią.
Ja trafiłam tutaj dzięki info od Wilczek007.
No i Wilczku, nie zniechęcaj się:-)

Link to comment
Share on other sites

jestem jestem;), ogłoszonka robiłam rano suni...
[URL]http://www.terazrybnik.pl/flora-i-fauna/oddam-za-darmo/rybnik-mala-bezbronna-sunia-tosia-czeka-na-dom-w-zimnym-schronisku.htm[/URL]
[URL]http://jastrzebie-zdroj.swistek.pl/mala-bezbronna-kochana-tosia-czeka-w-schronisku-na-dom_60921.html[/URL]
[URL]http://www.slaskieogloszenia.pl/ogloszenie/jastrzebie-zdroj/11496/tosia-blaga-o-cieply-dom-a-odda-ci-swe-serce.html[/URL]
[URL]http://www.rybnik.com.pl/ogloszenia,ogl7-92-1-71876.html[/URL]
[URL]http://www.nasipupile.pl/ogloszenia/zobacz/mala-suczka-tosia-czeka-wciaz-na-dom_7088.html[/URL]
[URL]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/135096-mala-tosiunia-tesknie-czeka-na-swoj-dom-w-schronisku-oferta/[/URL]

Nie chciałam zapraszac tak od razu więc dziękuje ze cos napisałyscie;)


a jak to transport za darmo?Jest ktos chetny w razie co?
To cyli robic ogoszenia na Wrocław?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...