Jump to content
Dogomania

Grina pojechała do domu... Trzymamy mocno kciuki! I za nią i za jej Ludzi!


Bjuta

Recommended Posts

Sama nie wiem... Grina jest już tyle czasu u Leny, że zapewne traktuję Lenę jak swoją Panią, a jej dom jak swój własny :roll: Nie wiem czy to dobre... Jasne, pies wszędzie po jakimś czasie się przystosuje, my będziemy dostawać więcej zdjęć, informacji... ale co o tym pomyślałaby sama Grina :roll: Pamiętajmy, że raz juz straciła właściciela i dom :-(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posłuchajcie, ja trzymalam w jednym z PDT sunię - tam była po prostu nieadopcyjna. OD DT miałam takie info: nie może zostawac sama w domu bo niszczy, na obcych szczeka i wiele innych - generalnie jest nieadopcyjna. Przeniosłam Ją gdzieś indziej z różnych względów i...... tam nastąpiła po prostu przemiana psa nieadopcyjnego w psa, który po bardzo krótkim czasie zaczął grzać swoją doopkę w najlepszym domu pod słońcem.

Uważam, że zmiana otoczenia i praca z psem od dnia przyjazdu może przynieść pozytywne skutki... Taka zmiana to będzie wstrząs dla Griny... ale.. czy w związku z tym Grina ma do końca życia siedzieć w hotelu a nie w swoim DS?? Uważam, że trzeba zrobić wszystko, aby GRINIE pomóc znaleźć dom...

To się wymądrzyłam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']Sama nie wiem... Grina jest już tyle czasu u Leny, że zapewne traktuję Lenę jak swoją Panią, a jej dom jak swój własny :roll: Nie wiem czy to dobre... Jasne, pies wszędzie po jakimś czasie się przystosuje, my będziemy dostawać więcej zdjęć, informacji... ale co o tym pomyślałaby sama Grina :roll: Pamiętajmy, że raz juz straciła właściciela i dom :-([/QUOTE]

Miałyśmy mało adopcyjną Bunię w hotelu u ZuziM, no i Bunia została u niej na ds :)
U Griny na to nie liczymy...
Będzie to duża zmiana dla Griny, to fakt, ale ona nie może całe życie przemieszkać w płatnym hotelu. A jak już pisałam: nie jest ani brzydka ani nieadopcyjna, powinna grzać juz tyłek w ds
Myślę, że powinnyśmy przenieść Grinę
Ile osób już nie płaci...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']Sama nie wiem... Grina jest już tyle czasu u Leny, że zapewne traktuję Lenę jak swoją Panią, a jej dom jak swój własny :roll: Nie wiem czy to dobre... Jasne, pies wszędzie po jakimś czasie się przystosuje, my będziemy dostawać więcej zdjęć, informacji... ale co o tym pomyślałaby sama Grina :roll: Pamiętajmy, że raz juz straciła właściciela i dom :-([/QUOTE]
Mysiu, ale Grina wyleci z hoteliku Lenki prędzej czy później - to jest nieuniknione, bo nie będzie deklaracji. Jak ściągnąć nowych ludzi na wątek, jak tu jest tyle wątpliwości?

Pamiętam, jak Lena fantastycznie zajmowała się Dżiną, ale wtedy miała czas na pisanie relacji, na zdjęcia, mimo, że Dżinę oddawaliśmy wiedząc, że nie będziemy jej przecież szukać domu. A Grinie dom można znaleźć. Argument, że się nie ma czasu - jest niedobry. Nikt nie ma czasu. Sama nie masz na nic czasu, ale Mikołaja przywiozłaś do schroniska i Adibu ma zdjęcia jak marzenie, z dzieckiem, ze słońcem w pięknym otoczeniu. A ze zdjęć Griny trzeba ciągle usuwać jakieś blachy albo przeszczepiać kępki trawy, żeby jakoś wyglądały do ogłoszeń. Po prostu nie mamy żadnej pomocy z hoteliku w szukaniu domu. No i ile miesięcy wisiała z informacją że nie chodzi na smyczy, aż w końcu Lena napisała, że chodzi. To była tak zniechęcająca informacja, że nic dziwnego, że nikt nie dzwonił.
A tak przy okazji, teraz Grina ma dwóch obserwatorów na allegro.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta0731']Ja czekam z wpłatą, bo starym moim zwyczajem jesli ktoś nie zbiera, to nie wpłacam
Sorry, [U]deklaracja aktualna[/U], ale ja [U]potrzebuję[/U] wiedzieć że wiem komu i za co płacę..........................................
Poczekam aż Kuba lub Lena się odezwie[/QUOTE]

Ja podobnie. Postanowiłam wstrzymać się z wpłatami do czasu wyjaśnienia sytuacji...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Bjuta napisałaś wszystko bardzo konkretnie.... ja dlatego przyszłam do Griny, bo wcześniej byłam obecna na wątku Dżiny [***]... i myslałam wtedy, że wątek będzie mniej więcej tak samo tętnił życiem jak wtedy....[/QUOTE]

ja myślę samo.

wczesniej byłam na wątku ślepego PUKO - były zdjecia widać było starania - piesek znalazł dom.

Jestem za tym żeby przenieść Grinę - tylko jak to zrobić?.

chyba należałoby:
1. znaleść księgowego - ktoś może i jest chętny.:p
2. zwołać wszystkich darczyńców z pytaniem czy wyrażają zgode na zmianę hoteliku i czy będa płacić na Grinę.

Link to comment
Share on other sites

Dziś już nie dam rady, ale jutro spróbuję do wszystkich deklarowiczów ;) wysłać PM z pytaniem o podtzrymaniu deklaracji w sytuacji przeniesienia Griny

Rozmawiałam z Lilu, jest dopiero w połowie czytania wątku, ale Grinę weźmie :) tylko jest druga w kolejce

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziak25']Ciotki ja jestem nadal chętna na wpłaty dla Griny, jeżeli uważacie że trzeba zmienić hotelik to ja nie mam nic przeciwko.[/QUOTE]

Madziak, Ciebie nie ma na liście deklaracji stałych...
???
To będzie nowa deklaracja, jak Grina pojedzie na inny hotel? Czy jak? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta0731']Madziak, Ciebie nie ma na liście deklaracji stałych...
???
To będzie nowa deklaracja, jak Grina pojedzie na inny hotel? Czy jak? :)[/QUOTE]

Z tego co wiem madziak przeniosla swoja deklaracja z Motusia.. pisala o tym wiele razy na watku, tylko Asia nie umiescila Jej na liscie. Chyba, ze ja mam zla pamiec :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Z tego co wiem madziak przeniosla swoja deklaracja z Motusia.. pisala o tym wiele razy na watku, tylko Asia nie umiescila Jej na liscie. Chyba, ze ja mam zla pamiec :)[/QUOTE]

tak jest :)

[quote name='kora78']to jestem przez siore- marta0731[/QUOTE]

Witamy! :)

Link to comment
Share on other sites

Zmobilizowałam się i wreszcie wysłałam PM z pytaniem o podtrzymaniu deklaracji, jeśli przeniesiemy Grincię do Lilu :)
Nie pisałam do Asi Klero (chyba nie ma sensu) i do Leny i jej tz też nie... Trzeba będzie w razie czego dozbierać deklaracji
A o kimś jeszcze nie wiem, kto przeniósł swoje wpłaty z Moto na Grinę?
O Madziak25 już wiem :)

[B]Witaj siostrzyczka Kora[/B]
Jak już się też zmobilizujesz i doczytasz wątek, to już widzę Twój dłuuuuuuuuuuuuugi komentarz :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']dostałam zapytanie i odpowiedziałam, napiszę też na watku

moja deklaracja pd początku była na Grinę i pozostanie - jeśli Grina pojedzie do Lilutosi[/QUOTE]

Kochana Mari:loveu:
Dziękujemy
Oby Grinę spotkało takie szczęście i pojechała do super hotelu, tak jak naszą Diankę spotkało wieeeeeeeeeelkie szczęście i wzięłaś ją na dt:lol:

No i oby obie cudne ds w końcu miały:razz::razz::razz:

Link to comment
Share on other sites

co do deklaracji Asi to nie wiem, bo Asia na swoje deklarowane psiaki płaciła deklarcje pomimo tego, że na dogo jej nie było... więc chyba nie warto skreślać tej deklaracji?
Ostatni raz 31 stycznia 2011 wpłaciła na konto Kuby deklarację 25 zł (+ 5 zł na psiaka Kubusia), a na Żabcię i Reksia ma z tego co pamietam zapłacone do kwietnia.
Zapytam ją jutro czy podtrzymuje swoją deklarację.

Link to comment
Share on other sites

Witam, oczywiscie potwierdzam deklarację zarówno na Grinę, jak i na Kubę. Do marca włącznie płaciłem za nie na poprzednie konto. Dobrze, że konto się zmieni i jeśli co jakiś w miarę rozsądny czas będą potwierdzenia wpłat, to nie widzę problemu...

Trochę dla mnie gorzej, że będę miał teraz pewnie do wpłat konta dwa (przy jednym łatwiej mi było dodać symboliczną piątkę na Kubę, gdy on był w potrzebie), ale najwyżej będę płacił na dwa za parę miesięcy awansem i na jedno wyjdzie...

To do kogo pieniążki na Grinę, a do kogo na Kubę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']A Grina ma ...3 obserwatorów. Niechby któryś zadzwonił...[/QUOTE]

WOW:crazyeye:
To może ja się niepotrzebnie wysilam i Grinka zaraz w ds będzie?:thumbs:

Z kontem do wpłat na Grine wstrzymujemy się, aż pojedzie do Lilutosi, wtedy to będzie naprawdę pewne

Mysia, to spytasz Asię? Ja nie wiedziałam, że ona nadal płaci, nie skreślam jej pod tym względem... Miło by było jakby płaciła:cool2:

Link to comment
Share on other sites

Jasne, że podtrzymuję swoją deklarację.

Przepraszam, że rzadko zaglądam, ale mam ostatnio trochę mało przyjemnych spraw na głowie. W dodatku wnusia zrobiła mi porządki w rachunkowości :angryy: Przed chwilą znalazłam fiszkę Griny i wychodzi na to, że ostatni przelew poszedł w styczniu :oops: Za luty dorzucę, jak już będzie wiadomo co i jak. Postaram się zaglądać, ale proszę o wiadomość na PW. Marteczko, skrzynka już częściowo opróżniona :lol:

Link to comment
Share on other sites

Tak jak pisałam Marcie na PW - z deklaracji na Grine kilka miesiecy temu zrezygnowałam.
Teraz mogę pozowlić sobie na deklaracje okresoa - 10zł na 5 miesięcy - od kwietnia do sierpnia.

uwazam, ze powinien ktos przejać pierwszy post, zrobic porzadki itd... Tytul caly czas ten sam, a Moto dawno temu w swoim domu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...