Jump to content
Dogomania

Grina pojechała do domu... Trzymamy mocno kciuki! I za nią i za jej Ludzi!


Bjuta

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ALMA2']
LENKO - jak wejdziesz na wątek to napisz czy masz kontakt z Kubą, czy pieniążki za Luty wpłyneły:p[/QUOTE]

Ja czekam z wpłatą, bo starym moim zwyczajem jesli ktoś nie zbiera, to nie wpłacam
Sorry, [U]deklaracja aktualna[/U], ale ja [U]potrzebuję[/U] wiedzieć że wiem komu i za co płacę..........................................
Poczekam aż Kuba lub Lena się odezwie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta0731']Ja czekam z wpłatą, bo starym moim zwyczajem jesli ktoś nie zbiera, to nie wpłacam
Sorry, [U]deklaracja aktualna[/U], ale ja [U]potrzebuję[/U] wiedzieć że wiem komu i za co płacę..........................................
Poczekam aż Kuba lub Lena się odezwie[/QUOTE]

i wcale się Tobie nie dziwię, ah, może Lena ma telefon do Kuby.

Link to comment
Share on other sites

Albo boom i co chwilę nowe wieści, albo cisza kompletna............... :(
My (a może po prostu ja, taka namolna jestem) nie wymagamy zbyt wiele, od czasu do czasu jakieś informacje czy fotki... nie potrzebujemy codziennie, ale raz na jakiś czas byłoby wskazane...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta0731']Albo boom i co chwilę nowe wieści, albo cisza kompletna............... :(
My (a może po prostu ja, taka namolna jestem) nie wymagamy zbyt wiele, od czasu do czasu jakieś informacje czy fotki... nie potrzebujemy codziennie, ale raz na jakiś czas byłoby wskazane...[/QUOTE]

Byłoby wskazane. Trochę przykro, że tak trzeba się upominać. Kuba milczy, Lena milczy - chyba o wiele nie prosimy , tylko o kilka słów.:shake:

Link to comment
Share on other sites

Zadzwońcie do Leny,weźcie numer od Kuby... i pogadajcie,umówcie się,że np.co 2 tygodnie będzie nowe rozliczenie czy nowe wiadomości,bo tak to na tym wątku nigdy nie bedzie ładu...:shake: Albo niech ktoś inny zajmie się zbieraniem deklaracji,jest tu parę osób co często bywają na wątku i byłoby ok. :roll::roll: Wiadomo,że nie zawsze ma się czas żeby wejść na dogo,ale jeśli już się ktoś tego podejmuje to raz na jakiś czas by wypadało,tak samo z wiadomościami od Griny :roll:

Ostatnie rozliczenie w styczniu,a jest marzec.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beatkaa']Wiadomo,że nie zawsze ma się czas żeby wejść na dogo,ale jeśli już się ktoś tego podejmuje to raz na jakiś czas by wypadało,tak samo z wiadomościami od Griny :roll:

Ostatnie rozliczenie w styczniu,a jest marzec.[/QUOTE]

No właśnie... jak ktoś się podejmuje...:roll:
Ja zbieram na 4psy, nie wiem ile mam swojej kasy na koncie, nie dam rady więcej...:shake:

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą próbowałam, ale nie odbierała... O ile mam dobry nr...

Grina jest już bardzo długo w hotelu... Jak się zalogowałam, to był pierwszy psiak na którego dałam deklarację, dwa lata temu...
Jest stanowczo za długo, to nie jest dzikus ani brzydota, powinna już naprawdę być w domu, swoim dt

[B]Czy ktoś kiedyś pomyślał, by dać Grinę do innego hotelu?[/B]

Link to comment
Share on other sites

Napisałam Pw do Mysi, która zna Asię z prośbą o pomoc w kontakcie z Kubą w sprawie rozliczenia.

telefonu do Kuby nie mam, ale jest adres - więc jutro wyślę do niego list polecony.

W sprawie zmiany hoteliku - sprawa nie jest łatwa bo musiałaby się zgłosić osoba, która fizycznie byłaby na miejscu i zbadała sprawie hotelu u Leny - ale to jest tylko moje zdanie.

Przykro mi, ale do czasu rozliczenia i w obecnej sytuacji - ja nie będę wpłacać na Grinę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta0731']Przed chwilą próbowałam, ale nie odbierała... O ile mam dobry nr...

Grina jest już bardzo długo w hotelu... Jak się zalogowałam, to był pierwszy psiak na którego dałam deklarację, dwa lata temu...
Jest stanowczo za długo, to nie jest dzikus ani brzydota, powinna już naprawdę być w domu, swoim dt

[B]Czy ktoś kiedyś pomyślał, by dać Grinę do innego hotelu?[/B][/QUOTE]

Tak już z czystej ciekawości... Lena ma jeszcze jakichś tymczasowiczów i gdzie znajduje się hotelik? Może ktoś będzie miał jakieś informacje od niej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lena13']Witam dziewczyny . Mój numer gg 629999 telefon 691 718 038 najlepiej jest dzwonić późnym wieczorem wtedy najłatwiej porozmawiać.
.[/QUOTE]
telefon do Leny, który podała.

[B]W sprawie adres to prosiła ze względów bezpieczeństwa o nie podawanie go do publicznej wiadomości. - ochrona danych osobowych.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ALMA2']Napisałam Pw do Mysi, która zna Asię z prośbą o pomoc w kontakcie z Kubą w sprawie rozliczenia.

telefonu do Kuby nie mam, ale jest adres - więc jutro wyślę do niego list polecony.

W sprawie zmiany hoteliku - sprawa nie jest łatwa bo musiałaby się zgłosić osoba, która fizycznie byłaby na miejscu i zbadała sprawie hotelu u Leny - ale to jest tylko moje zdanie.

Przykro mi, ale do czasu rozliczenia i w obecnej sytuacji - ja nie będę wpłacać na Grinę[/QUOTE]


Powiem CI że też mam ochotę to zrobić...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Powiem CI że też mam ochotę to zrobić...[/QUOTE]

bo nie wiadomo co robić. Ludzie wpłacają pieniądze, Ty robisz ogłoszenia, a założyciele wątku znikają pozostawiając psa na pastwę losu. - wcale nie chciałam tego pisać - ale od miesiąca proszę o kontakt. miłość miłością - ale zakładając wątek wysyłając psa do czegoś się zobowiązali - mogli się oboje wycofac - maja do tego prawo - różnie w życiu się układa, ale uważam , ze najpierw to oni powinni wskazać chętną osobę i przekazać całą sprawę Griny czyli:
Rozliczyć watek
Ustalić z Leną przekazanie adresu gdzie przebywa Grina.

Link to comment
Share on other sites

w przypadku zarejestrowanego hotelu i działalności z tym związanej, nie ma żadnej ochrony danych osobowych akurat przy adresie, to powinno być jawne. Z tego co wcześniej ustaliliśmy przy Moto to okolice Prudnika, wieś Prężynka (Prężynki?).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Mnie najbardziej boli, że nie ma dobrych zdjęć. Muszą być foty szczęśliwego psa na kanapie. Dobry portret ze słońcem i tyle.[/QUOTE]

mam watpliwości, czy Grina przebywa w domu w części tak zwanej mieszkalnej. Tu na watku chyba nie było zdjęcia takiego domowego ( np w kuchni , w pokoju) - tylko z wybiegu.

Lena chyba pisała kiedyś, ze pieski mają przeznaczony jeden pokój, ale może cos pokreciłam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...