Jump to content
Dogomania

Grina pojechała do domu... Trzymamy mocno kciuki! I za nią i za jej Ludzi!


Bjuta

Recommended Posts

Mam dostać zdjęcia Griny na maila, jeśli chodzi o to czy Grina ma oplacony hotelik to niestety nie wiem, bo Lena ma zablokowane konto (przez złe wpisanie hasła), jak odblokuje to sprawdzi... Tylko, że i tak nie będziemy wiedzieć nic na temat tego ile pieniążków ma Grina i od kogo skoro Kuba się tu nie odzywa :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ALMA2']
W sprawie zmiany hoteliku - sprawa nie jest łatwa bo musiałaby się zgłosić osoba, która fizycznie byłaby na miejscu i zbadała sprawie hotelu u Leny - ale to jest tylko moje zdanie.
[/QUOTE]

Myślę, że tu nie chodzi o badanie sprawy hotelu u Leny
Grina w nim jest już naprawdę długo:roll:
Tak jak pisałam... ona po takim czasie i z jej urodą - powinna być już w ds:mad:
A tu ani kontaktu, ani zdjęć, ani osoby, która się naprawdę chętnie zajmie wyadoptowaniem Griny...
No i brak rozliczeń... Ja tez nie płacę, bo komu................??? I Lena nie pisze że nie dostaje opłaty za hotel???
To wszystko jest nie tak jak powinno:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam dziś z Leną :)
Lena nie ma dostępu do konta, więc nie wie czy wszystkie wpłaty docierają, i czy na czas... W sumie nie wie, czy przypadkiem nie została "instytucją charytatywną"
Zdjęcia wyśle mi na maila, teraz nie ma aparatu, i mało czasu, ja wstawię w sobotę jak mi przyśle
Lenie bardzo zależy na tym, by Grina znalazła ds

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta0731']Rozmawiałam dziś z Leną :)
Lena nie ma dostępu do konta, więc nie wie czy wszystkie wpłaty docierają, i czy na czas... W sumie nie wie, czy przypadkiem nie została "instytucją charytatywną"
Zdjęcia wyśle mi na maila, teraz nie ma aparatu, i mało czasu, ja wstawię w sobotę jak mi przyśle
Lenie bardzo zależy na tym, by Grina znalazła ds[/QUOTE]

[B]Ale Kuba pisał tu , ze za styczeń zapłacił Lenie. więc pozostaje do rozliczenia Luty[/B]. Lenia w styczniu nic nie pisała o tym , ze nie otrzymuje wpłat.

ja swoja wpłatę przelałam za II na konto Kuby.

Link to comment
Share on other sites

To może niech Lenka sprawdzi SWÓJ stan konta zamiast się zastanawiać czy nie jest instytucją charytatywną. Tak bardzo nie pomaga w szukaniu domu Grinie - że na jej miejscu nie miałabym odwagi zgłaszać jakiekolwiek pretensji. Niestety od dwóch lat nie ma czasu na zrobienie Grinie dobrych zdjęć. Jest zaledwie parę przyzwoitych - naprawdę dobrych wcale nie ma.

Link to comment
Share on other sites

No nie jednak domu jej szukamy - ja jej wielokrotnie zamawiałam komplety ogłoszeń na bazarkach - ostatni miała w styczniu, i za chwilę będzie nowy - a allegro ma non stop wznawiane, więc domu się jednak szuka. Tyle że dopiero od jakiegoś czasu daję kontakt wyłącznie na Mysię.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Leną i jest to naprawdę miła osoba. Nie chcę tu o niej źle pisać, ale myślę naprawdę że może powinniśmy przenieść Grinę do innego hotelu?
Rozmawiałam o tym też wczoraj z Lilutosi, podeślę jej wątek, niech zajrzy, może ją weźmie pod skrzydła ;)
Prudnik - Strzelin nie jest daleko, jakieś 80km

Link to comment
Share on other sites

No tak, najgorsze jest to, że nie ma tu takiej wspólpracy jak na innych wątach :roll: Cisza ze strony hoteliku, cisza ze strony "księgowego" i cisza ze strony założyciela wątku... Tym sposobem zostały tu tylko osoby dopingujące Grinie i przekazujące na nią swoją comiesięczną deklaracje.

A Lilutosi to nie jest kojcowy hotelik?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']A Lilutosi to nie jest kojcowy hotelik?[/QUOTE]

Mieszany, i kojce i w domu, choć chyba Lilu szkoda i wszystkie siedzą w domu ;)

Możecie zajrzeć do Tobiego, jakie ma foty u Lilu :D

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/200901-Uwolniony-z-1-metrowego-łańcucha-Tobi-vel-Niuniuś.-PROSI-o-OGŁOSZENIA-!!!?p=16376776&viewfull=1#post16376776[/URL]

Link to comment
Share on other sites

ja nie chcę nic złego pisać o Lenie, może jest miła osobą i dobrze opiekuj się psami -
zastanawiam się tylko czy za dużo nie wzięła na swoje barki - stąd ten brak czasu.


Ja chciałoby się zobaczyć np. gdzie Grina śpi, jak odpoczywa, jak wygląda jej dzień.
czy rozrabia, czy nie i takie tam jak no, wiecie - nie wiem jak to napisać i wyrazić.

Bo ma wrażenie, że przy braku czasu Grina jest pozostawiona sama sobie - czyli oczywiście dostaje jeść, pić , ale jest wypuszczana na spacer i wieczorkiem wpuszczana do spania - może się mylę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta0731']Mieszany, i kojce i w domu, choć chyba Lilu szkoda i wszystkie siedzą w domu ;)

Możecie zajrzeć do Tobiego, jakie ma foty u Lilu :D

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/200901-Uwolniony-z-1-metrowego-łańcucha-Tobi-vel-Niuniuś.-PROSI-o-OGŁOSZENIA-!!!?p=16376776&viewfull=1#post16376776[/URL][/QUOTE]

Zajrzałam - własnie o takie opisy mi chodzi tam Tobi istnieje i żyje. (bo zrobił to, bo zrobił tamto)

Oczywiście nie twierdze, ze Lena ma też spać w łózka jak Tobi - bo przypuszczam, że jakby wszystkie tymczasy miały spać w łózkach to miejsca by zabrakło.:p

Link to comment
Share on other sites

Zobaczymy co Lilu na to, a nawet jest szansa, że w niedzielę ją odwiedzę :) Lilu ma z naszego schronu 3 psiaki, 4 niedługo jedzie. Może ściągnęłoby się ciotki z tamtych wątków... coś się będzie działo u Griny ;)
[B]
Pytanie: co reszta na to by Grinę wyekspediować do innego hotelu?[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ALMA2']Zajrzałam - własnie o takie opisy mi chodzi tam Tobi istnieje i żyje. (bo zrobił to, bo zrobił tamto)

Oczywiście nie twierdze, ze [B]Lena ma też spać w łózka jak Tobi[/B] - bo przypuszczam, że jakby wszystkie tymczasy miały spać w łózkach to miejsca by zabrakło.:p[/QUOTE]

Chyba mialas na mysli GRINE :) Bo Lena raczej spi w łóżku :D ;)

Ja juz od dawna wiedzialam o tym, że Grine trzeba przenieśc... postanowiłam sie nie udzielac, bo juz nie wpłacam deklaracji dla Grinki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Obejrzałam dużo relacji z hoteliku u Lilutosi. Uważam, że z takim portfolio miałaby o niebo większe szanse na dom! Ten hotelik jest droższy o koszt karmy - ale z pewnością tego warty![/QUOTE]

Co do ceny za hotel Lilu musiałaby się określić
Z tego co wiem, dziś ma kilka wyjazdów psiaków z hotelu więc pewnie nie ma czasu
Ale najprawdopodobniej jutro z ciocią Korą78 odwiedzimy hotelik, to porozmawiam o Grinie :)
Grina ma deklaracji 372zł, z czego kwota 95zł to Asia, Lena i jej tz... tych chyba nie będziemy liczyć...?
Trzeba będzie dozbierać
Nie wiem jak inni płacą, jak już bedzie wiadomo czy Lilu weźmie Grinę, trzeba będzie potwierdzić u wszystkich deklaracje

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, czy zabieranie psa, z miejsca i od ludzi, których zna, to dobra decyzja.Może by jakoś zmobilizować Lenę...nie wiem.Przychylę się do tego co zrobicie i jestem za.Ja Kubie płacić nie będę.Będę, jak finanse przejmie ktoś inny.Kilka osób nie płaci już.Pewnie zmiana księgowego, by je zachęciła.Ewentualnie mogę płacić bezpośrednio na konto hoteliku, tak jak Lenie i wtedy ok.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...