Jump to content
Dogomania

POKER nie zyje - nie doczekal goracych letnich dni


iwna5702

Recommended Posts

[quote name='megii1']Allegro Pokera:) Moje konto robione przez kochana Idę:)
[URL]http://moda.allegro.pl/poker-blagam-daj-mu-dom-to-jego-ostatnie-chwile-i1933811127.html[/URL][/QUOTE]
poczytałam i az popłakałam się , ale piękny tekst :evil_lol:


Meggi, wydrukowałam już wyniki badań, napisz, proszę, na pw, jak do Ciebie,dojechać, adres i telefon, mogą się przydać :lol:

Przed usg Poker może odrobinkę zjesć rano, dobrze, zeby miał pełny pęcherz, aleb czy wytrzyma w podrózy ?

Mam nadzieję, że nie zapomnę wziąć Twoich rzeczy z bazarku

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 437
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Beat2010']poczytałam i az popłakałam się , ale piękny tekst :evil_lol:


Meggi, wydrukowałam już wyniki badań, napisz, proszę, na pw, jak do Ciebie,dojechać, adres i telefon, mogą się przydać :lol:

Przed usg Poker może odrobinkę zjesć rano, dobrze, zeby miał pełny pęcherz, aleb czy wytrzyma w podrózy ?



Mam nadzieję, że nie zapomnę wziąć Twoich rzeczy z bazarku[/QUOTE]
Super ze wydrukowałaś:) Wieczorem napisze pw:)

Link to comment
Share on other sites

Mam już rozliczony bazarek z ciuszkami dla Elji i Pokerka: zysk 25,15zł :)+zakupy moje 25zł, czyli 50zł ,jeszcze mam do przesłania 17zł z pigwowego (bylo wliczane do sumy ) i jeszcze 5zł od Ciebie za apaszkę-razem 72zł, jutro pojdzie przelew na 50zł, 22zł gotówką w sobotę




Iwonko, sprawdz rozliczenie, jeżeli sa wpisane wszystkie wydatki, to razem z opłata za listopad za Elje i za pierwszą dawkę trocoxilu, mamy dziś na plusie 80zł ( z tego 17zł u mnie z bazarku pigwowego)- z bazarku pigwowego było odjęte jeszcze 7zł za ogłoszenie Amanta i policzone i zopstało te 191zł wpisanych
Po podliczeniu wydatkow na karmę Elji ( zjada za więcej niż Pokerek lub wodolaz mojego kolegi :) ), 100zł co miesiąc na lekarstwo Pokerka i brakujących deklaracji musimy mieć co miesiąc dodatkowe [COLOR=red]160+100+30+10=300zł[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Pokerek wczoraj u lekarza, na usg. Wyniki badania potwierdziły przednie - to nie rak!!!! tylko powiekszone naczynia krwionośne ( od poprzedniego badania sa zmniejszone o 1mm). Reszta organów w porządku, jedynie leeki stan zapalny pęcherzyka żółciowego, nerek, pęcherza moczowego, ale może to wynikać z wieku. Pewnie dr u Megii zadecyduje co robić z tym stanem zapalnym.

Zalecono powtórne badanie za pół roku.

Poker bardzo umęczył się w podrózy,w końcu to dla niego długa wycieczka, razem 100km w samochodzie , nie miał jak wygodnie polozyc sie ( nie chciał na tylnim fotelu i leżal na podłodze między przednimi i tylnimi fotelami) i ledwie wysiadal z samochodu.
POdczas jazdy albo trzymał głowę na ręcznym hamulcu ( podłożyłam mu moje poncho, żeby miał wygodnie ) i patrzył co się dzieje, caly czas głaskałam go po łepetynie :) albo trzymal głowe z tyłu i wtedy Żanetka go głaskała :multi:.
Super psiak :loveu:

[IMG]http://img256.imageshack.us/edit_preview.php?l=img256/9189/poker21611.jpg&action=rotate[/IMG]
[IMG]http://img26.imageshack.us/edit_preview.php?l=img26/8036/poker11611.jpg&action=rotate[/IMG]
[IMG]http://img685.imageshack.us/edit_preview.php?l=img685/8981/poker61611.jpg&action=rotate[/IMG]
[IMG]http://img856.imageshack.us/edit_preview.php?l=img856/8305/poker71611.jpg&action=rotate[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Wklejam opis badania Pokera - niestety nie umiem zrobić zdjęcia w jednej linii bo wychodzi mi nieostre:( Jutro podajemy kolejną tablete na stawy, kolejne 100 zł...

[IMG]http://images50.fotosik.pl/1223/e83f48f2ec64ca82med.jpg[/IMG][IMG]http://images40.fotosik.pl/1205/278eba3d1a792c1fmed.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beat2010']Mam już rozliczony bazarek z ciuszkami dla Elji i Pokerka: zysk 25,15zł :)+zakupy moje 25zł, czyli 50zł ,jeszcze mam do przesłania 17zł z pigwowego (bylo wliczane do sumy ) i jeszcze 5zł od Ciebie za apaszkę-razem 72zł, jutro pojdzie przelew na 50zł, 22zł gotówką w sobotę




Iwonko, sprawdz rozliczenie, jeżeli sa wpisane wszystkie wydatki, to razem z opłata za listopad za Elje i za pierwszą dawkę trocoxilu, mamy dziś na plusie 80zł ( z tego 17zł u mnie z bazarku pigwowego)- z bazarku pigwowego było odjęte jeszcze 7zł za ogłoszenie Amanta i policzone i zopstało te 191zł wpisanych
Po podliczeniu wydatkow na karmę Elji ( zjada za więcej niż Pokerek lub wodolaz mojego kolegi :) ), 100zł co miesiąc na lekarstwo Pokerka i brakujących deklaracji musimy mieć co miesiąc dodatkowe [COLOR=red]160+100+30+10=300zł[/COLOR][/QUOTE]


ok - to ja bede wpisywala do rozliczen juz calkowite kwoty

Link to comment
Share on other sites

Chciałam poinformować, że Pokrek po lekach normalnie biega:) Może nie mega szybko ale kustykając biega, pełno go na podwórku, ciągle macha ogonkiem - jednym słowem leki bardzo mu pomagają. Następna tabletka 18 grudnia.
I jeszcze gwiazdkowo niespodzianka od cioci Vutz - dostaliśmy od niej parę kilo karmy dla psiaków w związku z tym z tej okazji proszę zmniejszyć grudniowy przelew za Pokera o 60 zł - za grudzień będzie w związku z tym 300 zł - chyba , że wolicie zmniejszyć opłątę za listopad?
A i jeszcze jedno - od połowy stycznia Poki będzie miał swój osobisty, ocieplany 7 metrowy pokoik:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='megii1']Chciałam poinformować, że Pokrek po lekach normalnie biega:) Może nie mega szybko ale kustykając biega, pełno go na podwórku, ciągle macha ogonkiem - jednym słowem leki bardzo mu pomagają. Następna tabletka 18 grudnia.
I jeszcze gwiazdkowo niespodzianka od cioci Vutz - dostaliśmy od niej parę kilo karmy dla psiaków w związku z tym z tej okazji proszę zmniejszyć grudniowy przelew za Pokera o 60 zł - za grudzień będzie w związku z tym 300 zł - chyba , że wolicie zmniejszyć opłątę za listopad?
A i jeszcze jedno - od połowy stycznia Poki będzie miał swój osobisty, ocieplany 7 metrowy pokoik:)[/QUOTE]

O Matko, same wspaniałe wiadomości :multi::multi::multi:


Megii, a Twoje pierniczki mam wysyłac pocztą czy czekamy az ktoś będzie jechał, jeszcze szykuje bazarek z ozdobnymi ( np domek z piernika z okienkami z roztopionych landrynek, jak się postawi w srodku świeczkę jest rewelacyjnie :), wożek z kinokami i choinka przestrzenna, może się skusisz :lol: , kruche będa) , bazarek będzie w kolejnym tygodniu, za bazarek też odejmujemy 20zł z opłaty czy przeslesz pocztą ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beat2010']O Matko, same wspaniałe wiadomości :multi::multi::multi:


Megii, a Twoje pierniczki mam wysyłac pocztą czy czekamy az ktoś będzie jechał, jeszcze szykuje bazarek z ozdobnymi, kolorowymi piernikami ( np domek z piernika z okienkami z roztopionych landrynek, jak się postawi w srodku świeczkę jest rewelacyjnie :), wózek z konikami i choinka przestrzenna,i normalna o tam takie różne, może się skusisz :lol: , kruche będa) , bazarek będzie w kolejnym tygodniu, za bazarek też odejmujemy 20zł z opłaty czy przeslesz pocztą ?..................

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny, poznałam POKERA bezpośrednio u megii1.
dzięki niej przejrzałam wątek - nie załapałam tylko jaką tabletkę raz na miesiąc poker dostaje ?
czy ona jest lekiem przeciwbólowym/przeciwzapalnym a może tylko wspomagającym wydzielanie mazi stawowej?

moja suka ow. niem. którą nosiłam już na rękach i wyciągnąc ją z tego miałam szanse bliskie zeru... miała 3 razy niedowład zadu - cignęła go za sobą.
byłam z nią u dr wiśniewskiego (ortopedy) na gagarina. zrobiłam rtg bioder i kręgosłupa.
suka dostała steryd o nazwie dexafort 2ml, do tego 10 zastrzyków z witamin grupy B, czyli milgamma, cocarboxylasum, nivalin.
do tego dostaje lek wspomagający wydzielanie mazi stawowej - CORTAVET HA (kapsułki) firmy Cortaflex.
Oczywiście może to być cortaflex w płynie, albo arthoflex (innej firmy) w płynie. tego rodzaju preparat podaje się przez kilka miesięcy
z rzędu i potem 1-2 miesiąc przerwy. a potem znów podajemy. czasem pies może mieć rozwolnienie, wtedy odstawiamy.
mojej suce pomogło, chodzi do dziś a ta sytuacja była rok temu - w marcu minie dwa lata.
oczywiście w/w leki dostaje:
steryd co kilka miesięcy - ok 30zł.
witaminy raz na kwartał - ok 250zł.
wspomaganie stawów - prawie cały czas - ok 170zł./m-c
drogo, ale skutecznie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='megii1']Idusiek już zrobiła trochę ogłoszeń dla Pokerka z tym tekstem:) Poniżej paragon i pudełko po leku Pokera. Dostał tabletkę wczoraj, następna za dwa tygodnie (i dopiero po tej drugiej ma być widoczny efekt) a potem co miesiąc jedna. Wg weta ten lek podnosi nawet psiaki nie chodzące i jest super. Oczywiście to tego jeszcze artroflex itp.

[IMG]http://images45.fotosik.pl/1192/54e3048bd0da292amed.jpg[/IMG]

[IMG]http://images35.fotosik.pl/1003/63131c7bb044d204med.jpg[/IMG][/QUOTE]

to dostaje Poki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...