Jump to content
Dogomania

POKER nie zyje - nie doczekal goracych letnich dni


iwna5702

Recommended Posts

  • Replies 437
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='APSA']Polecam się :grins: Takie cuda trzeba uwiecznić przed konsumpcją :)
Mam nadzieję, że za rok też są w planach? ;)[/QUOTE]
tak, a może jakiś kościoł albo co, ale przed nami jeszcze Wielkanoc i myślałam o zaprzegu 2 konnym ciągnącym wózek z cukierkami lub czyms tam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='APSA']To na wymianę za pół ceny sprzedam patent na migdałową dachówkę :)
[IMG]http://i683.photobucket.com/albums/vv192/Paluch_2009/zzz_niepsy/Zdjcie0060.jpg[/IMG][/QUOTE]
dzięki, nawet kupilam migdały, ale sama zjadłam :evil_lol:, bo uznałam, że szybciej narysuję lukrem dachówki niż nakleje:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Poki znowu dostal swoj lek, który daje mu siłe do chodzenia - z czego Poki skwapliwie korzysta.
Megii sie przeprowadza i jest niezle zamieszanie - a my szykujemy dla Pokera nowa kolezanke, ale to musi poczekać na decyzje Megii a także na ostateczne zamkniecie tematu przenosin:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Jestem na chwilę. No wiec Poki już się zaaklimatyzował:) Ma swój pokój z oknem, w pokoju miseczki, gryzaki i budę ze słomą (bo lubi słomę) a przed sobą wybieg w lesie. Oczywiście spaceruje też koło domu razem z naszym Miszą. Z tego co pamiętam to przydałoby mu się zrobić wkrótce badania krwi, żeby sprawdzić jak tabletki, które bierze na niego wpływają.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beat2010']niedługo Walentynki-Pokerek zaprasza na bazarek : [URL]http://www.dogomania.pl/threads/221629-Walentynki-serduszka-z-piernika-serduszkowe-kruche-ciastka-dla-Pokera-do-2.02.-g.17[/URL][/QUOTE]
Zastanawiam się, ale ponieważ odkryłam w szafce pierniczki (schowane, zeby nie pożreć przed świętami :evil_lol: ) to chyba tym razem zapauzuję :)
Beata, a nie myślałaś o takich walentynkowych pierniczkach? w końcu to serduszka ze ściętym dziubkiem ;)
[IMG]http://static.satyr.pl/data/2012/01/19/1/37c0704e874ce9349d8c2037012bab63_pyszne-ciasteczka.jpeg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='APSA']Zastanawiam się, ale ponieważ odkryłam w szafce pierniczki (schowane, zeby nie pożreć przed świętami :evil_lol: ) to chyba tym razem zapauzuję :)
Beata, a nie myślałaś o takich walentynkowych pierniczkach? w końcu to serduszka ze ściętym dziubkiem ;)
grasowałas po stronach z pierniczkami :evil_lol: to zostawmy ten wzór na kolejny rok :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Pokerek zyje jak książę - ale taki poziom życia to wieksze koszty.
Nowy hotelik Pokera bedzie od 1.03. kosztowal 450,- zł za miesiac - jeśli zamieszkalaby z nim Sara - pobyt dwoch naszych psiaków u Megii kosztowałby po 400,- zł za kazdego z nich.

Edited by iwna5702
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...