Jump to content
Dogomania

POKER nie zyje - nie doczekal goracych letnich dni


iwna5702

Recommended Posts

  • Replies 437
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wrzucam link do Wermisia i opowieść o usuwaniu kamieni ;) dobrze byłoby dopytać sie wetki o te kamienie w jelitach, Barry dostawał parafine i jakiś pioguły, zeby nie tworzyły siekamienie po usunięciu ich za pomoca parafiny, Wermiś został potraktowany bardziej profesjonalnie :lol: i pewnie dokładniej wyczyszczony

Link to comment
Share on other sites

Na-razie--niemam-odpowiedzi-od-Megii-podejrzewam,ze-bedac-tuz-przed-urodzinami-dzidziusia-jest-tym-bardzo-zaapsorbowana.
Z-kolei-dla-nas-istotne-jest-dowiedziec-sie-ile-ostatecznie-zabiegow-usznych-mial-Poker.
Zobaczymy-moze-Megii-sie-niebawem-odezwie.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z wetką - wg niej u Pokera to nie złogi tylko problemy ze stawami. Poker nie ma problemów z wypróżnianiem, stolec jest prawidłowy i regularny. Jutro Pani weterynarz podjedzie i jeszcze go przebada. Jeżeli chodzi o Calibre na stawy - koszt 131 zł za 12 kg to wg wetki jest jak najbardziej wskazana. Teraz Poker je Purinę dla starszych psów za 95 zł 15 kg worek. Moja propozycja jest tak, żeby płacić za pobyt Pokera w hotelu 10 zł za dzień i kupowac mu oddzilnie Calibrę - chłopak będzie miał swój osobisty pojemnik na karmę i jak się będzie kończyć będziemy dawać znać.

Link to comment
Share on other sites

Z karma wychodzi za drogo, raczej nie damy rady finansowo:((((( tym bardziej, że nie zawsze są wszystkie miesięczne deklaracje i musimy uzupełniać z innych dochodów, które były przeznaczone na leczenie.. A ile kg karmy je Pokerek miesięcznie???? bo jeszcze nie mamy tej informacji, żeby ogarnać ewentulaną zmianę karmy....

Zamiast karmy jakieś lekarstwa???????? co z serią zastrzykow ( sterydy i przeciw bólowe)? jak sa skuteczne i ile kosztują.?

Iwonka, zapomniałam oddać wczoraj 50zl od Żanetki i Łukasza za lipiec i 20zl dla Elji za obróżkę ( też od Żanetki). Może przeslę na konto razem z deklaracjami sierpniowymi?

Link to comment
Share on other sites

Dzięki, to jeszcze dojdzie 20 zl - od Zanetki za sprzedana obrozke.
Jak wszystko dobrze pojdzie dzis wieczorem Elja bedzie ostrzyzona, wykapana i pachnaca - potem zostana tylko do oczyszczenia zeby suni i na razie powinno byc ok -natomist dla Pokerka trzeba bedzie chyba kupic kolejny Artresan

Link to comment
Share on other sites

Ja już po szpitalu i ciagle nie ma czasu dotrzec do tego watku. Jak mnie nie było Poker trochę się rozchorował - niby nic wielkiego bo biegunka ale to już starszy Pan także trzeba było działać szybko. Dostał antybiotyk, leki przeciwzapalne i przeciwbólowe; teraz jest na ryżu, marchewce i kurczaku i czuje się już lepiej a co najważniejsze kupy są już lepsze. Leczył go inny lekarz niż Pani doktor; to lekarz, u którego leczymy nasze psiaki i przywieźliśmy go specjalnie do nas, zeby Pokera nie męczyć. Koszt leczenia biegunki Pokera to 60 zł (cały wypis z lekami i paragonem wstawię jutro). Pan doktor zajrzał też w uszy pokera i zobowiązał się go wyleczyć za dokładnie 57 zł - tyle kosztują płyny do czyszczenia i płukania uszu Pokera plus jak się oczyszcza oridermyl. który Poker miał swój. Leczenie biegunki konsultowałam z Iwną, do uszu nie dotarłam bo byłam w szpitalu a mój Darek nie mógł się do mnie dodzwonić. Jak już zacznę robić jutro fotki dokumentacji medycznej to może uda mi się zrobić jakąś fajną fotkę Pokerowi.

Link to comment
Share on other sites

Dawno mnie nie bylo - ale sezon urlopowo-ogorkowy mnie dopadl. rozmawialam z Megii, Pokerek chyba wreszcie wychodzi z uszami na prosta.
Juz daje sobie bez problemu wpuszczac Oridelmyl. Nowy Pan doktor wykonal zabiegi, o ktorych pisala Megii.
Byc moze bedzie konieczne dalsze leczenie - lekarz ma jeszcze zdecydowac - Megii zaoferowal sie ze wystawi bazarek na rzecz Pokerka .
Dziekujemy serdecznie:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwna5702']Dawno mnie nie bylo - ale sezon urlopowo-ogorkowy mnie dopadl. rozmawialam z Megii, Pokerek chyba wreszcie wychodzi z uszami na prosta.
Juz daje sobie bez problemu wpuszczac Oridelmyl. Nowy Pan doktor wykonal zabiegi, o ktorych pisala Megii.
Byc moze bedzie konieczne dalsze leczenie - lekarz ma jeszcze zdecydowac - Megii zaoferowal sie ze wystawi bazarek na rzecz Pokerka .
Dziekujemy serdecznie:lol:[/QUOTE]

a co dr mowił o zmianie karmy na stawową czy tylko dawa lekarstwa? i ile wyniesie nowa karma miesięcznie?

Link to comment
Share on other sites

Karma na stawy by mu się przydała ale bez niej tez da radę. Jej koszt to 140 zł a Puriny dla starszych psiaków, którą teraz je to 95 zł. Generalnie każdy weterynarz mówi, że trzeba się cieszyć tym, ze Poker tak chętnie chodzi i że wystarcza mu te leki, które dostaje a które mu się już kończą.

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://images50.fotosik.pl/1070/b21fc0b92351cd0dmed.jpg[/IMG]

[IMG]http://images38.fotosik.pl/1050/9eb4ccca601fc7acmed.jpg[/IMG]

[IMG]http://images40.fotosik.pl/1051/0e819b47f38b895cmed.jpg[/IMG]

[IMG]http://images47.fotosik.pl/1060/290a011152f6c00emed.jpg[/IMG]



Zaległe paragony wstawione:)

Link to comment
Share on other sites

Moze dzis uda mi sie wyslac przelew za zalaczone tematy lekarskie, postaram sie tez kupic w koncu artresan i wyslac - niebawem bedziemy tez placic za kolejny miesiac pobytu POKERKA u MEGII.

Zaraz zabieram sie za nowy bazarek - ludzie wracaja z wakacji - moze cos sie posprzedaje.:razz:

Link to comment
Share on other sites

Ja dziś zacznę bazarek dla Pokera - może uzbiera się nie tylko na dalsze leczenie ale też na leki na stawy. Pokerek zaczął od paru dni gorzej chodzić... dostaje zastępczo leki naszego miszy na stawy ale mimo tego łapki mu się czasem rozjeżdżają. Zdarzają się też luźne stolce ale następnego dnia wszystko wraca do normy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='megii1']Ja dziś zacznę bazarek dla Pokera - może uzbiera się nie tylko na dalsze leczenie ale też na leki na stawy. Pokerek zaczął od paru dni gorzej chodzić... dostaje zastępczo leki naszego miszy na stawy ale mimo tego łapki mu się czasem rozjeżdżają. Zdarzają się też luźne stolce ale następnego dnia wszystko wraca do normy.[/QUOTE]
Dziękujemy Megii, baaaardzo, jak wróce to zrobie pewnie ciasteczkowy
moze potrzebne jakies silniejsze lekarstwa i, choc np na miesiąc, zmiana karmy na stawową? Ile kg karmy potrzeba dla niego na miesiąc?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...