Jump to content
Dogomania

Krzysztof Odkrywca - malutki i starutki. mój aniołek za TM...


mru

Recommended Posts

  • 5 weeks later...
  • Replies 237
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jezu, APSA a Ty co, aż sie przestraszyłam :P
u na spoko, bez zmian :) Krzyś bez zmian w kółko chodzi, ale coraz mniej i mniej. ogarnia wiele rzeczy, niestety szans na normalność to nie ma :( szkoda, fajnie by wyglądał na łóżku :( trochę odrasta mu sierść, ale wolno i rzadko niestety...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Krzyś ma zapalenie płuc :( byłam z nim u weta ponad 3 godziny, teraz się uspokoił, przestał dusic i śpi - antybiotyk działa. dostał dużo leków, tlen i kroplówkę, wieczorem znów idziemy się osłuchać... generalnie :(

Link to comment
Share on other sites

Biedny ale całe szczęście że ma Ciebie . Duszenie powoduje strach , rozumiem go . Człowieka trudno uspokoić a co dopiero takiego psiego dziadeczka . Dobrze że obrzęk zszedł . Czyli wet. jutro nieczynny? Tlen by się przydał , pamiętam że Maupa4 miala dla Monara tlen w domu , jemu też by się przydał .

Link to comment
Share on other sites

mój tylko 2h czynny, zastrzyki (antybiotyk, na wszelki wypadek lek na uspokojenie i na rozszerzenie oskrzeli) sama podam rano przynajmniej antybiotyk, resztę tylko jakby było naprawdę trzeba i mam dzwonić. w razie co mamy niedaleko w miarę 24h tylko nieść go w mróz to zabójstwo :( jedno wyklucza drugie tak jak z tymi nerwami :( eh masakra, aż się boję nocy. ale śpi sobie kochany spokojnie na razie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...