Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

We wtorek trzymamy kciuki za Rambo. Młody będzie miał operacje usunięcia zębów (wszystkich oprócz kłów) z powodu bardzo silnego plazmocytarnego zapalenia dziąseł. Ostatnie 5 miesięcy leczenia nie przynosi rezultatów i z uwagi na coraz gorszy stan paszczy ale także kiepskie samopoczucie Rambusia zdecydowaliśmy się na zabieg. 

Przy okazji przygotowania do operacji odwiedziliśmy dr Garncarz żeby sprawdzic Rambo kardiologicznie. Ku wielkiemu zdumieniu pani doktor dziura w sercu która miał „zasklepiła się”. Badała go 3 różnymi głowicami, 40 minut dłużej ale

i tak wyniki ten sam. Rambo wyglada o wiele lepiej niż pół roku temu. 

 

Nastepna kontrola za rok 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.02.2019 o 22:40, Baltimoore napisał:

I jeszcze od wczoraj jest akcja w związku z nietrafioną adopcją dwóch burych sióstr z lecznicy- pani czwartego dnia dostała "alergii na koty bo ma hashimoto"

Ciekawe co ma hashimoto wspólnego z kotami? Moja znajoma, która właśnie na to choruje śpi z kotem od wielu lat.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Madie napisał:

We wtorek trzymamy kciuki za Rambo. Młody będzie miał operacje usunięcia zębów (wszystkich oprócz kłów) z powodu bardzo silnego plazmocytarnego zapalenia dziąseł. Ostatnie 5 miesięcy leczenia nie przynosi rezultatów i z uwagi na coraz gorszy stan paszczy ale także kiepskie samopoczucie Rambusia zdecydowaliśmy się na zabieg. 

 

Nasz miał usunięte z jednej strony i nic to nie dało, jest na sterydach, różne specyfiki też nie dawały rady, więc sama weterynarz powiedziała, że usuwanie nie ma sensu. Może Rambusiowi pomoże

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Olena84 napisał:

w moim schronisku ludzie oddali psa po 2 dniach  bo ślizgał się po podłodze... ludzie różne rzeczy wymyślają

Zawsze jak się chce uderzyć psa to kij się znajdzie. Mądre są przysłowia. Tyle, zę człowiek powinien myśleć i nie ośmieszać się samemu.

A kotki mają być dziś o 10 w nowym domu, pani sama je zawiezie. Dziewczyny chciały po nie jechać ale chyba doszła do wniosku, że taka opcja będzie pewniejsza i skuteczniejsza.

A tak przy okazji - który pies nie pośliźnie się na terakocie czy panelach? Zwłaszcza jeśli wcześniej po czymś takim nie chodził? Głupota nie zna granic.

Link to comment
Share on other sites

Kotki już w nowym domu, zwiedziły mieszkanie, zaliczyły kuwetę i nawet łóżko młodszej pani. Są ufne, jedynie kichnięcie je zaniepokoiło. Kociaki przywiózł pan, są książeczki, jakaś karma,  leki, zabawki i kocyk. 

Koleżanka zleciła córce, że ma mnie powiadomić o dojeździe kociąt więc zaraz dzwoniła. Wiem, że dzwoniła i do Was. 

Obiecała przesłać zdjęcia. Ciemniejsza kotka sama przychodzi się miziać, jaśniejsza jest ciut ostrożniejsza. Bogusia jest zdziwiona, że są tak otwarte do ludzi. 

Jaśniejsza jeszcze dość ciężko oddycha.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Madie napisał:

We wtorek trzymamy kciuki za Rambo. Młody będzie miał operacje usunięcia zębów (wszystkich oprócz kłów) z powodu bardzo silnego plazmocytarnego zapalenia dziąseł. Ostatnie 5 miesięcy leczenia nie przynosi rezultatów i z uwagi na coraz gorszy stan paszczy ale także kiepskie samopoczucie Rambusia zdecydowaliśmy się na zabieg. 

Przy okazji przygotowania do operacji odwiedziliśmy dr Garncarz żeby sprawdzic Rambo kardiologicznie. Ku wielkiemu zdumieniu pani doktor dziura w sercu która miał „zasklepiła się”. Badała go 3 różnymi głowicami, 40 minut dłużej ale

i tak wyniki ten sam. Rambo wyglada o wiele lepiej niż pół roku temu. 

 

Nastepna kontrola za rok 

Bardzo bardo mocne kciuki za Rambo :))

i duuuużo głasków dla kotecka  :))

Przez te wszystkie jego historie  z łapką i z oczkami, patronat nad nim gdy był w lecznicy i potem u Ciebie w dt,  czuję się z nim bardzo bardzo związana emocjonalnie.

Jakieś zdjęcia bardzo proszę :D

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Nesiowata napisał:

Ciekawe co ma hashimoto wspólnego z kotami? Moja znajoma, która właśnie na to choruje śpi z kotem od wielu lat.

Nesiowata :D :D :D

Weszłam na wątek żeby Ci jeszcze raz podziękować za podesłanie Super Domku zamojskim kociakom.

W tej sytuacji było jakby czuwał nad nami Koci Anioł :))

 

Co do Hahimoto- nie ma związku ani z alergia, ani z kotami, raczej świadczy o neurastenii takie powoływanie się na "hashimoto" przy każdej okazji, to teraz takie modne, jak "globus" w czasach Orzeszkowej XD

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Nesiowata napisał:

Kotki już w nowym domu, zwiedziły mieszkanie, zaliczyły kuwetę i nawet łóżko młodszej pani. Są ufne, jedynie kichnięcie je zaniepokoiło. Kociaki przywiózł pan, są książeczki, jakaś karma,  leki, zabawki i kocyk. 

Koleżanka zleciła córce, że ma mnie powiadomić o dojeździe kociąt więc zaraz dzwoniła. Wiem, że dzwoniła i do Was. 

Obiecała przesłać zdjęcia. Ciemniejsza kotka sama przychodzi się miziać, jaśniejsza jest ciut ostrożniejsza. Bogusia jest zdziwiona, że są tak otwarte do ludzi. 

Jaśniejsza jeszcze dość ciężko oddycha.

 

Ciemniejsza koteczka to Liza, jet bardziej śmiała, mniej nakolankowa, ogólnie jest zdrowa.

Jaśniejsza i mniejsza koteczka to Lila, ona najbardziej z 3 sióstr przechodziła kk, oddech miała już w lecznicy taki, nasila się jak jest w emocjach. Myślę że w swoim domu dojdzie do siebie i oddech e się poprawi. Lila jest niesamowicie miziasta i nakolankowa :))

Dziękuję Nesiowata za wstawienie zdjęć, wiem że na FB koleżanka znalazła już wstawione filmiki :D

 

Link to comment
Share on other sites

Pani była z Rudolfem w lecznicy i u okulisty. Trzymamy kciuki za oczko które łzawi.

 

A do domu który zgłosił się po Rudolfa jako drugi pojedzie jutro buro-szylkretowa koteczka ok 10 miesięczna z lecznicy w Izbicy :D

 

Dzisiaj miała też pojechać do swojego domku mała Trisia z interwencji za Zamościem, która ostatnie 2 tygodnie też spędziła w lecznicy w Izbicy, ale jeszcze nie mam potwierdzenia.

 

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze z tego wszystkiego nie napisałam o wtorkowej adopcji w Krakowie- do domu stałego pojechały razem dwie bure koteczki Śliwka i Malinka, z interwencji p. Krystyny, którym z Dorą znalazłyśmy jesienią DT w Krakowie- trafiły tam jako niebieskookie maleńtasy.

Dziękuj Yossarianie za wizytę PA :))

1-IMG_20180830_093718601.jpg

1-IMG_20180827_062153623.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bakusiowa :))

Bardzo dziękujemy za wpłatę 200 zł do lecznicy w Izbicy na PCR i kastrację Bosmanka.

Nadal nie wiemy co  koteczkiem, nie ma żadnego kontaktu z Bębenek :((

Obawiam się czy Bosman żyje, taka nagła cisza jest straszliwie niepokojąca :((

Do tej pory- od pierwszej wspólnej akcji ratowania kota spod kościoła w Tomaszowie Lubelskim- byłam z Bebenek w stałym kontakcie w zakresie różnych zwierzaków.

Będziemy się próbowali dowiedzieć czegoś o Bosmanku jutro.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Baltimoore napisał:

Bakusiowa :))

Bardzo dziękujemy za wpłatę 200 zł do lecznicy w Izbicy na PCR i kastrację Bosmanka.

Nadal nie wiemy co  koteczkiem, nie ma żadnego kontaktu z Bębenek :((

Obawiam się czy Bosman żyje, taka nagła cisza jest straszliwie niepokojąca :((

Do tej pory- od pierwszej wspólnej akcji ratowania kota spod kościoła w Tomaszowie Lubelskim- byłam z Bebenek w stałym kontakcie w zakresie różnych zwierzaków.

Będziemy się próbowali dowiedzieć czegoś o Bosmanku jutro.

Tak....wielkie dzięki bakusiowej:)  za wszystko:)  nigdy nie odmówi pomocy:)

co do Bosmanka mamy złe przeczucia:(

musimy wiedziec co sie stało....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...