Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

28 minut temu, DORA1020 napisał:

Kotki,które jadą na tymczas zostały zaszczepione 120zł

odpchlone i czyszczenie uszu 50zł

razem 170zł

dołozyłam z mojego bazarku  65zł

zostaje na plusie 17zł

Dora ale było tylko 22 zł bo 100 poszło do weta (plus 65 zł minus 170 zł = eee -83 zl?)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.11.2018 o 16:20, sharka napisał:

Dora ale było tylko 22 zł bo 100 poszło do weta (plus 65 zł minus 170 zł = eee -83 zl?)

Masz rację,tak myślałam,wszystko mi się juz miesza

czyli zostało na minusie 83zł?

no i pomyliłam bazarek 65zl  to razem z wysyłką,a jest dla bezdomniakow  z bazarku tylko 34zł z fantów

więc chyba na minusie mam 104zł

przepraszam,ale rachunki nigdy nie były moją mocna stroną

------------------------------------------------------------------------------

 

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy się wklei https://mobile.e-podroznik.pl/pl/polaczenia#wyniki-wyszukiwania/5649a872cd1eb66be3fb3332d3f05f01/Zamość/Rzeszów/c|78883/c|91576/30.11.2018/-- %3A --/0 Tetrycz 23.40 wozi futrzaki, tylko dogadać się trzeba..jak da się wsadzić jutro w busa to w sobotę w nocy mogę przejąć.. Tylko w sobotę mamy weta i od ok.13.30 na dość długo jesteśmy u weta..ale to do ogarnięcia 

Link to comment
Share on other sites

Trzy kociaki z lasu już w domu tymczasowym, ciepło i bezpiecznie.

Kocurek bardzo rezolutny i ciekawski, zaraz po przyjeżdzie obleciał cały dom :)

Bura koteczka trochę ostrożniejsza, ale też wyszła zobaczyć co i jak.

Szylkretka rozespana została na razie w transporterku, ale zrelaksowana,

Super kociaki, cudownie mruczą głaskane, będą przytulaste i nakolankowe.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Transport blabla 80zł,

Niestety nie miał ich kto w Krakowie odebrać, choć obdzwoniłyśmy kogo się dało, a pani z DT w pracy.

Zdecydowałam przejąć je na autostradzie  pod Tarnowem i zawieźć  samej.

BTW

I tak wyszło mnie taniej niż kiedyś zwrot kosztów paliwa znajomemu koleżanki, który przedstawił paragon za tankowanie.

Ja też zatankowałam przed wyjazdem, ale spaliłam mniej niż połowę :) Cóż, ludzie.... Pewnie sobie doliczył za poświęcony czas :)

A i tak byłam zadowolona, że wtedy zawiózł kotka, bo inaczej koleżanka musiałaby jechać z kotkiem pociągiem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I nie nadawałabym się na DT :((

Te 3 maluchy z lasu, tylko je wiozłam, dałam zjeść, wygłaskałam, dwa razy zmieniłam okupkany podkłąd i już je KOCHAM :)))

Logisiowatego burego kocurka, który miaukał głośno i zaczepnie z transporterka, burasiowatą słodką koteczkę i prześliczną łagodną Trisię z ogromnymi ufnymi oczętami.

Teraz potrzebne dla nich najlepsze domki na świecie !!!

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Baltimoore napisał:

I nie nadawałabym się na DT :((

Te 3 maluchy z lasu, tylko je wiozłam, dałam zjeść, wygłaskałam, dwa razy zmieniłam okupkany podkłąd i już je KOCHAM :)))

 

Ja podziwiam hotele i dt, bo jakbym była sama dt czy hotelem miałabym 150 zwierząt:(

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Baltimoore napisał:

I nie nadawałabym się na DT :((

 

3 godziny temu, Olena84 napisał:

Ja podziwiam hotele i dt, bo jakbym była sama dt czy hotelem miałabym 150 zwierząt:(

Też chyba nie potrafiłbym oddać tymczasowicza.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Baltimoore napisał:

I nie nadawałabym się na DT :((

Te 3 maluchy z lasu, tylko je wiozłam, dałam zjeść, wygłaskałam, dwa razy zmieniłam okupkany podkłąd i już je KOCHAM :)))

Logisiowatego burego kocurka, który miaukał głośno i zaczepnie z transporterka, burasiowatą słodką koteczkę i prześliczną łagodną Trisię z ogromnymi ufnymi oczętami.

Teraz potrzebne dla nich najlepsze domki na świecie !!!

O tak,o  najlepsze domki prosimy  i najlepsze usciski dla najlepszej cioci :-) Ja tez nie nadawalabym sie na DT.Malo tego, kot  sasiadow to  prawie jak moj:->) 

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziekuje Baltimoore za pomoc:)

transport wyniósł  150zł

Baltimoore zapłaciła za dowiezienie kotków do Krakowa,ale dojechały tylko do Tarnowa

bo z Tarnowa Baltimoore sama /jak napisała/ zawiozła

bardzo dziękuję:)

bo naprawde nie jest łatwo zorganizowac transport

napisałysmy,ze kotki pojechały,ale praktycznie piatek popłudnie i sobote do południa" wisiałyśmy" na telefonie

to wszystko jest bardzo stersujące,czy sie uda? czy kotki pojadą? w Krakowie nie ma nikogo kto kilka godzin przetrzymałby kociaki

dzwoniłam do dziewczyny,która kiedys robiła wizyte pa,ale tez pracowała do 20tej

ogłosiła na fb czy ktos mógły pomoc....i nic:(

no i Baltimoore pojechała,dzięki temu maluszki grzeja juz doopki w dt

samej byłoby mi trudno zorganizowac to wszystko

Link to comment
Share on other sites

mała trikolorka została wyrzucona pod sklep Delikatesy

zadzwoniła do mnie kierowniczka,ze maleństwo bardzo płacze

ale nie było łatwo

maleństwo dzikawe,uciekające w popłochu,nie udało sie złapać

po tych kartonach na tyłach sklepu uciekało....i prosto do dołu z cegly,nigdy sama nie wydostałaby sie z tego dołu

w tym dole podłoga z betonu,a w środku niewielka dziura,w która wlazlo maleństwo

i teraz  pytanie co to za dziura?  myślałam,ze to może byc cos takiego jak rynna prowdząca do dołu,wtedy byłoby po kotku

akcja trwała godzinę...na mrozie

ale w stresie nawet nie czułam,że jest tak zimno

bardzo dziękuję pani Agnieszce,która pracuje w Delikatesach,bardzo nam pomogła

i znajomej  Kasi, samej by mi sie nie udało

bo do tego dołu trzeba było wstawic łapak,inaczej nie udałoby sie pmóc maleństwu

razem z maluszkiem wyrzucono dwa dorosłe koty,bardzo przerażnone i głodne,a ja w torebce miałam tylko dwie saszetki:(

czarna to chyba kotka,brzuch prawie przy ziemi:( i kocurek/chyba/ buro-biały

cała trójka wyrzucona w mróż na bruk:(

a niedługo świeta,ludzie ci pójdą do kościoła i będą śpiewać ...Bóg się rodzi......tylko czy w ich sercach?

myślę,ze w ich sercach urodzi się diabeł.....musiałam to napisać.......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...