Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

A tutaj zdjęcie Plamki z karmienia...psa. Bo Plamka zawsze musi wszystkiego spróbować i wyjada psom z miski. Marcel pisze o niej tak:

 

Hej kotek ok. Rządzi w domu lata tłucze wszystkich. Nocny marek budzi się do życia o 2 w nocy ale o 7 już idzie spać , bije psy, wyjada im jedzenie z pod nosa. No niesamowita :))

A łobuz straszny wszystkiego ciekawa niczego się nie boi.
 
Z kotem się gania nocą, w dzień bije psy , niezniszczalna 
Ale naprawdę takiego kota nie widziałem. Jak daje świerszcze jaszczurkom to jak tylko widzi że pudełko zdejmuje to pierwsza przy mnie. Taka pozytywna
 
b4856c7267963de8med.jpg
 
8f49c20509acef66med.jpg
  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, terra napisał:

Dziekuje za wstawiene fotkek:) i ogloszenie:) Baltimoore równiez ogłosiła,dzieki wielkie:)

bylo juz pytanie o Gwiazdeczke,ale jak sie dowiedzieli,ze w Zamosciu to zezygnowali

a  kicia jest w awaryjnym dt w Zamosciu,tam została znaleziona przez osobę ktora pracuje w Szczebrzeszynie

i wie,ze pomagam zwierzakom

i od razu do mnie

koteczk ma ok 3 miesiecy,kobieta była z nia u weta,odpchliła,odrobaczyła,kicia ma książeczke

to bardzo charakterna koteczka,psa sie nie zlękła,wprost przeciwnie,prychała na niego,a on nie wiedział co sie dzieje

i obarził sie na swoja pania,ze sprowadziła do domu taka aparatke

wszędzie jej pełno,zajrzy w każdy kąt,wskoczy na parapet,z trudem,ale radzi sobie

ludzie musza wiedziec,ze zawsze pomogę,ale musza tez dać zwierzakowi cos od siebie

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.03.2018 o 17:00, terra napisał:

zdjęcia Kudłaczka

5a98239e59a95_kudaczek1.jpg.f923c721307ae5d58568983c25b05b9c.jpg5a9823a7ef231_kudaczek2.jpg.8ffbd9c8932fab3c592d0afb07d8c334.jpg5a9823b06db62_kudaczek3.jpg.dd360af79dc119a9aeef6ed7f8686378.jpg

Pamietacie tego pieska?

Jest...ktos sie zlitował  obciął mu te kudły,ale psiak chodzi głodny,dałam mu puszke kociej karmy /nie mam dla psiakow/

i zawsze nosze z soba jakies jedzenie,zostawiam na działce,ale wiem,ze przychodza tam tez inne psy,więc nie zawsze zje

wtedy wyrusza pod blok gdzie karmie psy,ale tam tez nie zawsze znajdzie jedzenie

jest bardzo biedny:( i kuleje:( musiał go ktos przeganiac

chce go zabrac do Murki,jak Irysek pojedzie do swego domku

do mały psiak,szybko znajdzie dom

Link to comment
Share on other sites

U nas też jest kotem, na obcięte uszko czyli najprawdopodobniej był łapany na sterylkę i puszczony jako wolno żyjący, nawet zmyślam, że to zaginiony kot z ogłoszenia ale pani powiedziała, że niestety nie, miski i jej i mi wyrzucają, a dziś kotek inaczej chodził, jakby ktoś go uderzył i co tu robić:(

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, DORA1020 napisał:

Pamietacie tego pieska?

Jest...ktos sie zlitował  obciął mu te kudły,ale psiak chodzi głodny,dałam mu puszke kociej karmy /nie mam dla psiakow/

i zawsze nosze z soba jakies jedzenie,zostawiam na działce,ale wiem,ze przychodza tam tez inne psy,więc nie zawsze zje

wtedy wyrusza pod blok gdzie karmie psy,ale tam tez nie zawsze znajdzie jedzenie

jest bardzo biedny:( i kuleje:( musiał go ktos przeganiac

chce go zabrac do Murki,jak Irysek pojedzie do swego domku

do mały psiak,szybko znajdzie dom

Kiedyś oferowała mu pomoc Bgra.Piesek miał jechać do Plaskatego Azylu.Trzeba by było zebrać więcej informacji o tym psiaku,czy ma właściciela? Został obcięty a więc na to wygląda,że chyba ma właściciela.

Link to comment
Share on other sites

Znowu chyba jest wyrzucony kotek pod tym blokiem niedaleko Delikatesów. Bardzo dzikie, czarne małe coś, próbowałam łapać go od rana prawie do teraz - bezskutecznie. Chował się pod samochody albo do takich zabudowań przy bloku. Do tego kręciły się jeszcze dwa psy, czarny i łaciaty, i przeszkadzały w próbach podejścia do kotka. Jedzenia nie mogłam zostawić, bo psy. Też podobno wyrzucone.

Albo ktoś wywalił, albo jest gdzieś tam urodzony i dlatego taki dzik. Pytałam dwóch pań, ale nie widziały w ogóle żadnego kota (!) chociaż jedna mówiła, że ciągle tam ktoś wyrzuca i psy, i koty. Ech.

Po pracy jeszcze zerknę. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...