Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Ja wrócę z wieściami. 

 

Niestety kolega przmyślał sprawe i nie decydują się na kota ( serduszko) 

Za to Thor i Odyn mają szczęście. Zaprzyjaźniona para kończy wykańczać dom i na początku przyszłego miesiąca chce wziąć chłopaków w dwupaku. 

 

Przyda się tez czas bo...mimo pierwszego negatywnego testu chłopaki mają nawrót lamblii. Trochę się niepokoję, bo już do moich kotów i psów zostały wypuszczone i teraz będzieslabo ;/ Kociaki u Pani Mai także test pozytywny, dostały antybiotyk. Kotki muszą być zdrowe, bo żona kolegi jest w ciąży i nie chciałabym im kłopotu zrobić żadnego. 

 

Ps. Jeśli wroci Pani która miała brać samego Odyna, to może odesłać ją do Isabel o tego kociaka w DT w Wawie?

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.10.2023 o 09:56, Madie napisał:

Ja wrócę z wieściami. 

 

Niestety kolega przmyślał sprawe i nie decydują się na kota ( serduszko) 

Za to Thor i Odyn mają szczęście. Zaprzyjaźniona para kończy wykańczać dom i na początku przyszłego miesiąca chce wziąć chłopaków w dwupaku. 

 

Przyda się tez czas bo...mimo pierwszego negatywnego testu chłopaki mają nawrót lamblii. Trochę się niepokoję, bo już do moich kotów i psów zostały wypuszczone i teraz będzieslabo ;/ Kociaki u Pani Mai także test pozytywny, dostały antybiotyk. Kotki muszą być zdrowe, bo żona kolegi jest w ciąży i nie chciałabym im kłopotu zrobić żadnego. 

 

Ps. Jeśli wroci Pani która miała brać samego Odyna, to może odesłać ją do Isabel o tego kociaka w DT w Wawie?

 

 

 

Tak, Jaskier szuka domu.i dobrze by było gdyby długo nie siedział w dt,kotek się przyzwyczai i pózniej bardzo przeżyje rozstanie..

Trzymam kciuki za maluchy, mam nadzieję,że przemyśleli zabranie 2 kotków , i pani w ciąży,ale gdyby coś nie tak było,to zawsze mogą wrócić. Tak?

Madie dziekuję Ci za ogłoszenie Serduszka💛 bo tak jak pisałam potrzebujemy miejsca gdzie kotki wiejskie po sterylce mogłyby być zaopiekowane,bo wiemy ,że wieśniaki tego nie zrobią.

A sue udało się wysterylizoawć już kilka kotek.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.10.2023 o 09:15, DORA1020 napisał:

Tak, Jaskier szuka domu.i dobrze by było gdyby długo nie siedział w dt,kotek się przyzwyczai i pózniej bardzo przeżyje rozstanie..

Trzymam kciuki za maluchy, mam nadzieję,że przemyśleli zabranie 2 kotków , i pani w ciąży,ale gdyby coś nie tak było,to zawsze mogą wrócić. Tak?

Madie dziekuję Ci za ogłoszenie Serduszka💛 bo tak jak pisałam potrzebujemy miejsca gdzie kotki wiejskie po sterylce mogłyby być zaopiekowane,bo wiemy ,że wieśniaki tego nie zrobią.

A sue udało się wysterylizoawć już kilka kotek.

Serduszko jest u mnie.Zalatwialam wszystko z p.Mariuszem,który płacił za pobyt u Murki.Jestem samodzielnym finansowo bdt i proszę nie mieszkać mnie do swoich spraw.Zostalam tutaj bardzo źle potraktowana,wręcz wyrzucona pomimo,że pomagałam.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.10.2023 o 18:56, bakusiowa napisał:

Wszystkich przyjaciół bezdomnych szczebrzeszyńskich kotów zapraszam serdecznie do pomocy na najnowszym bazarku cegiełkowym. Zbieramy środki na zakup budek zimowych oraz na spłatę długów u MURKI oraz w lecznicy w Izbicy.

link do bazarku

Zapraszamy na bazarek cegiełkowy☀️

Do Murki dojechały dwie kotki,a jutro jedzie Węgielek. 

W sumie będzie teraz 7 kotków.

Poprosiłam Vivę o finasową pomoc,od  20 lat ma "oko" na moją pomoc zwierzakom,i nieraz całkowitą bezsilność.  Wpłacili 2200zł. Ale na tym koniec,bo to jednorazowa pomoc.

A przecież doszły kolejne 3 , a adopcje stoją w miejscu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.10.2023 o 08:14, DORA1020 napisał:

Zapraszamy na bazarek cegiełkowy☀️

Do Murki dojechały dwie kotki,a jutro jedzie Węgielek. 

W sumie będzie teraz 7 kotków.

Poprosiłam Vivę o finasową pomoc,od  20 lat ma "oko" na moją pomoc zwierzakom,i nieraz całkowitą bezsilność.  Wpłacili 2200zł. Ale na tym koniec,bo to jednorazowa pomoc.

A przecież doszły kolejne 3 , a adopcje stoją w miejscu.

Ale to zawsze duża pomoc! Super

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.10.2023 o 10:53, guccio napisał:

Serduszko jest u mnie.Zalatwialam wszystko z p.Mariuszem,który płacił za pobyt u Murki.Jestem samodzielnym finansowo bdt i proszę nie mieszkać mnie do swoich spraw.Zostalam tutaj bardzo źle potraktowana,wręcz wyrzucona pomimo,że pomagałam.

Przepraszam Guciio, bo ja nie zrozumiałam, tzn że mam ogłaszać Serduszko, czy nie? Nie chcę Ci się wtrącać jeśli wolisz sama to załatwiać. Nie wiem czy napisałam coś złego....

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie wszystko jasne, dalej ogłaszam Serduszo. 

Dora, odnośnie Twojego pytania, nie zakładam, żeby był z kociakami kłopot, bo jakbym miała najmniejsze wątpliwości że dom się wycofa z byle powodu to by koty nie zostały tam oddane.

 

Natomiast moje tymczasy zawsze mogą liczyć na moje wsparcie, i zdarzyło się, że musiałam ponownie tymczasować/szukać domu lub znaleźć miejsce dla nich ( kilka razy była to Murka) to kolejnej adopcji. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.10.2023 o 12:08, Madie napisał:

Ponieważ leczenia na pierwotniaki nie dało spodziewanych efektow, dziś zaczynamy turę drugą, bo wynik przyszedł pozytywny, duzo ich jest. 

 

Muszę potem cale stado też przeleczyć, bo wypuśclismy kociaki na salony. 

 

 

385490662_288970310755385_2842386535865342917_n (2).jpg

368703823_893969408957959_472612922192787389_n.jpg

Trzymam kciuki za zdrowie maluszków,jakie to świństwo te lambie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...