Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

[quote name='Ty$ka']Dzisiaj Paulina(od Mundka) wizytowała chętnych i Ci, mimo czekających ich pracy są gotowi na to i zostawiła u nich Mundka. Mam nadzieję, że to właściwa decyzja.[/QUOTE]

Paulina,to dotychczasowy dom Mundka? Nie bardzo jej ufam po tym wszystkim,oby tylko nie okazało się ,że chce się go pozbyć za wszelką cenę i zostawia u pierwszych (przepraszam) lepszych ludzi.Będzie to ktoś sprawdzał?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ala123']Paulina,to dotychczasowy dom Mundka? Nie bardzo jej ufam po tym wszystkim,oby tylko nie okazało się ,że chce się go pozbyć za wszelką cenę i zostawia u pierwszych (przepraszam) lepszych ludzi.Będzie to ktoś sprawdzał?[/QUOTE]
Tak, tak. Podobno już Mundka oddała, ale też mam nadzieję, że ktoś ten nowy domek zweryfikuje, bo mam podobne odczucia co do Pauliny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ala123']Już wiem,że nie może pojechac do dt we Wrocławiu,bo tam była kolejka. Wiemy już ,że Bartuś nie pojechał:-( ,ale w kolejce był inny psiak,ze schroniska,dopiero po jego wyadoptowaniu,możemy pytać o miejsce.

Magda znalazla stare zdjęcia tego staruszka ze Szczebrzeszyna:

[IMG]http://img692.imageshack.us/img692/9679/misiozeszczebrzeszyna.png[/IMG]







[IMG]http://img145.imageshack.us/img145/4848/misiekzeszczebrzeszyna1.png[/IMG]

Misio teraz wygląda dużo gorzej,jest starszy,niewidomy na jedno oko,opieka społ.każe właścicielom pozbyć się psa,a oni chętnie na to przystają.
Spróbujmy mu pomóc,aby resztę zycia,jaka mu pozostała spędził w godziwych warunkach. Jednak zdarzają się cudowne dt,które przygarniają stare,schorowane psy,może dla Misia też znajdzie się takie miejsce?[/QUOTE]

szukam gdzie moge. Pytam dzwonie i na razie cisza. Wszystkie znane DT sa zapsione po pachy..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tymuś']ale jakiś grubszy chyba jest no i co z tym oczkiem zaćma czy jaki9ś mechaniczny uraz?[/QUOTE]
Zacma,jak zaatakuje drugie oczko bedzie problem,dlatego szukam DT,DS dla biedaka.
Psinka jest w rodzinie patologicznej,bude,ktora widac na zdjeciu dala ala123,a ja donosilam jedzenie,ale teraz to za malo,trzeba go zabrac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DORA1020']Zacma,jak zaatakuje drugie oczko bedzie problem,dlatego szukam DT,DS dla biedaka.
Psinka jest w rodzinie patologicznej,bude,ktora widac na zdjeciu dala ala123,a ja donosilam jedzenie,ale teraz to za malo,trzeba go zabrac.[/QUOTE]

ile mam lat czy mieszka na dworze jak ze stawami jaki ma charakter czy jest / będzie kastrowany jaki jest duży czy jest odrobaczony zaszczepiony itd?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tymuś']ile mam lat czy mieszka na dworze jak ze stawami jaki ma charakter czy jest / będzie kastrowany jaki jest duży czy jest odrobaczony zaszczepiony itd?[/QUOTE]
Napisalam,ze jest w rodzinie patologicznej,przeciez oni nie zaszczepia,nie odrobacza,tam ciagle sa interwencje,byla juz tam LSOZ,policja,niestety potrzeba czestej kontroli,sprowadzaja do domu zwierzeta,ktore umieraja,albo ja zabieram,tak jak Farcik,szczeniaczek ze swiezbowcem,i inne......
rowniez nie jest kastrowany,ma ok.10 lat,jest duzy,lagodny,dla wszystkich...ludzi,psow i kotow.
Prosilam,zeby zabierali go do domu,on bardzo lubi byc w domu,nie w budzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DORA1020']Napisalam,ze jest w rodzinie patologicznej,przeciez oni nie zaszczepia,nie odrobacza,tam ciagle sa interwencje,byla juz tam LSOZ,policja,niestety potrzeba czestej kontroli,sprowadzaja do domu zwierzeta,ktore umieraja,albo ja zabieram,tak jak Farcik,szczeniaczek ze swiezbowcem,i inne......
rowniez nie jest kastrowany,ma ok.10 lat,jest duzy,lagodny,dla wszystkich...ludzi,psow i kotow.
Prosilam,zeby zabierali go do domu,on bardzo lubi byc w domu,nie w budzie.[/QUOTE]

szukamy i szukamy.. Poki co miejsca wszedzie brak. Osobiscie prosilam Tymusia wlasnie by
popytal porozgladal sie. Im wiecej wiemy na jego temat tym bardziej mozemy go polecac.
Tak naprawde jest mnsotwo ale to mnostwo psow w podbramkowej sytuacji a DT i to jeszcze bezplatne maja kolejki.. Moze udalo by sie zalozyc mu osobny watek i probowac
zebrac jakiekolwiek deklaracje. Bedziecie wiedziec na czym stoicie,.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola&Miłosz']szukamy i szukamy.. Poki co miejsca wszedzie brak. Osobiscie prosilam Tymusia wlasnie by
popytal porozgladal sie. Im wiecej wiemy na jego temat tym bardziej mozemy go polecac.
Tak naprawde jest mnsotwo ale to mnostwo psow w podbramkowej sytuacji a DT i to jeszcze bezplatne maja kolejki.. Moze udalo by sie zalozyc mu osobny watek i probowac
zebrac jakiekolwiek deklaracje. Bedziecie wiedziec na czym stoicie,.[/QUOTE]
Postaram sie jutro zalozyc mu watek

Link to comment
Share on other sites

Błagam, rozsyłajcie dalej :( Boję się o swojego Endusława :(

[CENTER][COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]Uwaga! Zaginął kot![/B][/SIZE][/COLOR]

[IMG]http://images40.fotosik.pl/1647/cd361c074c695609med.jpg[/IMG]
[/CENTER]

Dn. 25 stycznia 2013r w Tomaszowie Lubelskim zaginął 2letni biało-rudy kocur o bursztynowych oczach. Jego znakami rozpoznawczymi jest rudy pręgowany ogon, Biała strzałka na pysku i rude, rudy grzbiet (prawy bok jest prawie cały biały, zaś lewy obsypany rudymi znaczeniami) oraz spokojny, trochę koślawy chód (ma uszkodzoną miednicę). Kot jest masywnej, dobrze zbudowanej postury, należy do dużych kotów. Wobec ludzi bywa nieufny, zaś do kotów tej samej płci – agresywny. Każdy, kto zobaczy podobnego kota, proszony jest o bezzwłoczny kontakt. Kot jest w trakcie leczenia powypadkowego.
[B]Kontakt[/B]: 782 221 876

[IMG]http://images40.fotosik.pl/1647/bdb6aac176630671med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...