Jump to content
Dogomania

Irys w ds. Dziękujemy Pani Kasi. :)


Recommended Posts

Matko Jedyna ! Dziewczyny ! dajcie szanse Iryskowi. On juz tyle przeszedł, tyle biedny sie wycierpiał...Nikt specjalnie nie przejmowal sie ani czy dobrze sie pozrastał, rehabilitacją, niczym...
Dzielny piesek. Nalezy mu sie normale zycie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']Matko Jedyna ! Dziewczyny ! dajcie szanse Iryskowi. On juz tyle przeszedł, tyle biedny sie wycierpiał...Nikt specjalnie nie przejmowal sie ani czy dobrze sie pozrastał, rehabilitacją, niczym...
Dzielny piesek. Nalezy mu sie normale zycie...[/QUOTE]

Oj miał specjalne względy.

Link to comment
Share on other sites

Irysek jest mały - jak pekińczyk...
I siersć pekinczykowata - taka nieco dłuższa. Ma chłopak ogromną szansę na dom - ale nie ze schronu :(
Jamor zrobi mu zdjęcia jak chodzi - bo on z nogami ma już ok, tzn trochę coś z tyłem ma, ale nie przeszkadza mu to normalnie funkcjonować!!!!.

Wiem, że każdy pies zasługuje na szansę...ale może jednak Irysek???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monday']Irysek jest mały - jak pekińczyk...
I siersć pekinczykowata - taka nieco dłuższa. Ma chłopak ogromną szansę na dom - ale nie ze schronu :(
Jamor zrobi mu zdjęcia jak chodzi - bo on z nogami ma już ok, tzn trochę coś z tyłem ma, ale nie przeszkadza mu to normalnie funkcjonować!!!!.

Wiem, że każdy pies zasługuje na szansę...ale może jednak Irysek???[/QUOTE]

Podejrzewam, że właśnie ze względu na swoje nóżki przebywa w boksie ze szczeniakami.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Ma chłopak ogromną szansę na dom - ale nie ze schronu [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG]
[/QUOTE]

Tez tak myslę.
Zdrowe ,młode, piekne psy tkwia w schronie latami. U wiekszości, kaleki pies rodzi pytanie ' a po co to takie trzymać"?

Irysku! nawet nie wiesz jak bardzo sciskam kciuki...

Link to comment
Share on other sites

Musimy mieć więcej informacji o Irysku, w jakim jest stanie czy nie wymaga jakiegoś leczenia. Irysek jeśli pojedzie to jutro lub pojutrze z Dorką. Mój kontakt ze schroniskiem jest niemożliwy, dlatego proszę żeby ktoś jutro dowiedział się wszystkiego, również czy był wykastrowany, odrobaczony, odpchlony. Jamor musi wiedzieć takie rzeczy. Irysek ma jeszcze pokrycie finansowe na ok.5 tygodni.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Magdą W. psycholog..
Irysek nie jest leczony, jest mu dosć cieżko, ponieważ raz jest mu lepiej z chodzeniem raz gorzej - chyba chodzi o rozchodzenie. Jemu potrzeba rechabilitacji w postaci zwykłego ruchu...w boksie wiadomo jak to jest - ruchu brak, a jak psiaki dochodzą do kraty to skaczą jedne na drugich - i jemu ciężej.
Mimo to jest on bardzo fajny, łagodny i śliczny!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Czyli co, Irysek jedzie???
Czy może ten dzisiejszy spod dworca???

Jakby co to zrobiłam bazar,,,
Nie na Iryska, to na innego psa przerzucimy
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/203142-ISTNY-MEGGGAAAA!!!-Książki-ubrania-i-różności!!!!-Do-10-marca-godz.-20?p=16396853#post16396853[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='red']Monday ten spod dworca musi być doprowadzony do ładu, wygląda tragicznie. Jedzie Irysek. Dzięki za bazarek, ja też coś wystawię na Iryska, ba ma na koncie na 5 tygodni pobytu.[/QUOTE]

przypomnij się bastis...mówiła, że może dać ci jakieś rzeczy na bazar

Link to comment
Share on other sites

..........

[quote name='"jamor"'][quote name='"Monday"']
A jak Irysek? Czekam na jakieś info.
Wklejam jego wątek na dogo
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/190953-Irysek-ma-niedowład-tylnich-nóżek-pomóżmy-mu!-schr.Radom[/URL]
Może o nim zdążysz coś napisać. Acha - i zdjęcia poprosimy!!! Bo nie ma z czym go ogłaszać.[/quote]
no tak, dopiero jest u mnie kilka godzin a Ty chcesz zdjecia. Pies ogólnie nie jest za zdrowy. stawy biodrowe+ miednica do zdiagnozowania. Prosze dotrzec do veta( Pankracego), bo tam w karcie inf. powinien byc opis rtg którego nie ma. znajac zycie to i opis sie nie znajdzie. Mam wrazenie ze on nie ma lewej panewki. Pies ogólnie obesrany po pachy. smierdział jak dupa pawiana. Tuptus i Dino jednoznacznie dali mu warunek : wezniemy Cię do bandy, ale jak nie bedziesz smierdział.
Uprałem go i odrobaczyłem. wisi i sie suszy. jutro zrobie wielkie czesanie i zabepieczymy fiprexem.[/quote]

Link to comment
Share on other sites

to sie nazywa pies przygotowany do wyjazdu:) Pytałam w Pankracym ale dr Sebastian nie mógł Iryska znaleźć w komputerze, prosił żeby podac chociaz jakieś info kiedy to prześwietlenie było robione, bo oni chyba nie mają psów schroniskowych po imionach zapisanych tylko mają opis jak wyglądały. Mówił że prześwietlenia dostają pracownicy, którzy zabierają psy od nich, ale tak czy tak trzeba by to sprawdzić bo może rtg u nich zostało.

Link to comment
Share on other sites

Nie wyobrażam sobie żeby nie było w karcie psa takiego ważnego dokumentu z opisem - to podstawa. Nie wiem co z tym zrobimy, ręce opadają....Teraz jeszcze dojdą pewnie koszty diagnostyki. Tula on w schronisku miał na imię Timon, może znajdą w Pankracym, ale kiedy to było to nie mam pojęcia, jeśli już to wtedy kiedy zakładałam wątek mniej więcej w sierpniu, bo wtedy był w pomieszczeniu i nie chodził.

Link to comment
Share on other sites

no to trochę zdjęć jeszcze....
jak są to trzeba kopiować, gdzie będziemy później do ogłoszeń szukać...

[IMG]http://images8.fotosik.pl/1334/187f82698e1c1279gen.jpg[/IMG]

[IMG]http://images8.fotosik.pl/1334/bd0f81432f00d923gen.jpg[/IMG]

[IMG]http://images8.fotosik.pl/1334/ca74be85d39a49d6gen.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

ale on ma śmieszną mordkę:)
dzwoniłam do Pankracego, mówiłam że w schronisku nazywał sie Timon, że zdjęcia mogły być robione w sierpniu, mieli poszukać i jak znajdą oddzwonić, nie oddzwonili....dzisiaj dr Sebastiana nie było, nie wiem z kim rozmawiałam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...