Jump to content
Dogomania

Irys w ds. Dziękujemy Pani Kasi. :)


Recommended Posts

  • 1 month later...

[quote name='pati851']wiem, byłam ostatnio i pytałam o niego. Pamiątam tego biedaczka, jest prze mega cudownym psiakiem[/QUOTE]

Gdy go ostatni raz widziałam był w bytowych 2, między szczeniaczkami a kotami... jest bardzo pro-ludzki, wdzięczny za wszystko/a za chwilę poza boksem najbardziej; człowieka "bierze"sobie na własność w sekundę, bardzo prosi by go kochać.

Link to comment
Share on other sites

widziałam go wczoraj, on jest w boksie szczeniakowym - tak zauważyłam.....albo w boksie z małymi psami - tak najbardziej od lasu.
Jest wesolutki!!!!

Z nogami nadal ma kłopot, ale nie utrudnia mu to już funkcjonowania. Po prostu zawsze będzie tak inaczej chodził tylnymi nóżkami. Tak czy tak, to malizna przeogromnie wesoła, która wniesie wiele radości do czyjegoś domu,
Nie zrobiłam mu zdjęć, a mogłam....ale tam takie zamieszanie jak się pójdzie, człowiek nie wie do którego psa ma iść.
Kasumi, moze ty będziesz mogła zdjęcia mu porobić,
Psiak warty dużej uwagi - jest przyjemny, bezproblemowy,,,trzeba go tylko w świat puścić i czekać, aż ktoś się odezwie.
I jakiś tekst krótki i dobry napisać.

Link to comment
Share on other sites

Tak, to ten. Kasumi, jest nadzieja, że go zabierzemy do hotelu, jak będziesz w schronie, to niech go doprowadzą do ładu, odrobaczenie, odpchlenie, szczepienia. Bez tego nie da rady. Jeśli sama nie bedziesz, to przekaż komuś, proszę. Jeśli Cacek pojedzie do domu, to może Irysek by wskoczył na jego miejsce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasumi']ok, w schronie będę w sobotę i powiem wszystko, ewentualnie jutro będę dzwonić do p.Kasi i przy okazji powiem, żeby go doprowadzili do porządku :) A to na Cacka już są chętni?[/QUOTE]Tak Cacek jedzie w sobotę do domku koło Olkusza. Przyjadą po niego do Jamora.

Link to comment
Share on other sites

:painting:Cacek miał opłacone do 8 marca, bo 300 zł od 6 lutego, czyli za 30 dni, a luty ma 28. Jamor nie zaglądał w papiery, ale go poinformowałam. Przyjmie psiaka ale małego do pomieszczenia do tych dwóch, gdzie był Pysio i Cacek. Czy Irysek należy do małych psów? Bo do boksów nie ma miejsc. Tamte dwa są charakterne, Cacuś podobno ich ustawiał, bo nie było idealnie. Nie wiem jaki charakter ma Irysek. Dziś wysyłąm Jamorowi zdjęcie Iryska, niech zdecyduje. W razie co załatwimy transport. Myślałam jeszcze o jednym piesku małym krótkowłosym, muszę go odnaleźc na wątku radomskim.
No a Cacuś już w drodze do domku:painting:

Link to comment
Share on other sites

Kasumi, myślałąm też o Tymku, on jest malutki, krotkowłosy, może szybciej znajdzie dom niż Irysek. Sama nie wiem, ale Jamor chce naprawdę małego psiaka. Tymka widziałam, jest malutki. Co myślicie?
[IMG]http://i51.tinypic.com/2yn5nvd.jpg[/IMG]
On źle znosi pobyt w schronisku, od razu się rozchorował.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...