Jump to content
Dogomania

Irys w ds. Dziękujemy Pani Kasi. :)


Recommended Posts

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/203314-45-ogłoszeń-AKTUALIZACJA-za-10-zł-dla-Tytusa-do-30.03[/URL]

Dziewczyny! to jest ten bazarek. Tak go rozdrapały że nie zdażylam, ale Kochana[B] Bjuta[/B] odstapiła mi jeden pakiecik. Musicie sie na to powołać.
Na pierwszej stronie sa szczegółowe instrukcje ...
Trzymam kciuki za dzielnego[B] Iryska[/B]. Mam slabosc do takich malców z poplątanymi nożkami...

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE="5"][COLOR="purple"]ZAPRASZAM na bazarek dla chorej CaDeBou i Pieguski/Kropeczki!

[url]http://www.dogomania.pl/threads/203442-WSZYSTKO!-Dla-ka%C5%BCdego!-Bi%C5%BCu-kosmetyki-ciuchy-i-wiele-wiele-innych!!!-11.03-20.00?p=16424759#post16424759[/url][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Tekst do ogłoszeń.

Mały bezdomny Irysek- czy ktoś go pokocha?
"Mój pan mnie wyrzucił....daleko od domu, żebym nie mógł trafić. Biegałem po ulicach, nie wiedziałem co z sobą zrobić. Myślałem, że zdążę przebiec przez ulicę i nagle uderzył mnie samochód, potem nie wiem co się działo, znalazłem się w klatce, wokół pełno zwierząt, czułem straszny ból. Nie mogłem wstawać na tylnich łapkach. Miałem połamaną miednicę. Dopiero po kilku tygodniach zacząłem stąpać, potem było co raz lepiej, czasem wychodziłem z klatki na spacery. Jestem w boksie z innymi psiakami, one sobie lepiej radzą ode mnie, staram się, żeby nie zauważyły, że trochę plączą mi się nóżki, bo wtedy mnie atakują. Jak długo zdołam się bronić...marzę, żeby mnie ktoś zauważył i zabrał do domu...."
Irysek jest młodym pieskiem, chodzi coraz lepiej, potrzebuje jednak pilnie domu, normalnych warunków i kochających opiekunów, którzy nadadzą sens jego życiu. Aktualnie przebywa w płatnym hotelu.
Kontakt w sprawie adopcji: tel.501-732-982.

Tula zrób mu ogłoszenia, może trafi do Metra?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']Wpłacę grosik.
[B]plin[/B]a tworzy wlaśnie bazarek ogłoszeniowy. Jutro wykupie Iryskowi pakiet ogłoszeń tylko kto przygotuje tekst i foto ?
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/203314[/URL][/QUOTE]Tekst już jest wyżej, zdjęcia są na wątku. Dzisiaj wpłynęła wpłata 20 zł od cioteczki Togaa, wielkie dzięki, Irysek przesyła lizaczki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='red']NTekścik do ogłoszeń Iryska: Tula dedykuję go Tobie - Ty masz dobrą rękę, więc Irysek w tydzień znajdzie domek.

Mały bezdomny Irysek- czy ktoś go pokocha?
"Mój pan mnie wyrzucił....daleko od domu, żebym nie mógł trafić. Biegałem po ulicach, nie wiedziałem co z sobą zrobić. Myślałem, że zdążę przebiec przez ulicę i nagle uderzył mnie samochód, potem nie wiem co się działo, znalazłem się w klatce, wokół pełno zwierząt, czułem straszny ból. Nie mogłem wstawać na tylnich łapkach. Miałem połamaną miednicę. Dopiero po kilku tygodniach zacząłem stąpać, potem było co raz lepiej, czasem wychodziłem z klatki na spacery. Jestem w boksie z innymi psiakami, one sobie lepiej radzą ode mnie, staram się, żeby nie zauważyły, że trochę plączą mi się nóżki, bo wtedy mnie atakują. Jak długo zdołam się bronić...marzę, żeby mnie ktoś zauważył i zabrał do domu...."
Irysek jest młodym pieskiem, chodzi coraz lepiej, potrzebuje jednak pilnie domu, normalnych warunków i kochających opiekunów, którzy nadadzą sens jego życiu.
Kontakt w sprawie adopcji: tel.501-732-982.

Tula zrób mu ogłoszenia, może trafi do Metra?[/QUOTE]
Masz ciotka talent;)

Link to comment
Share on other sites

świetny tekst Red:) tylko tak sie zastanawiam, może napisac że Irysek jest w hotelu. Co o nim pisze Jamor? Bo ja nie śledzę jego wątku na tamtym forum, jak sobie psiak radzi? Bo warto to napisać, żeby zachęcić ludzi.
Od jutra Irysek będzie miał robione ogłoszenia na cafeanimal codziennie, może go wydrukują, ale niestety sama wiesz jak to bywa z tymi ogloszeniami w Metrze czasem zdarza się świetny dom a czasem nikt nie dzwoni, będę się starała:)

Link to comment
Share on other sites

tula, chcesz wiedzieć co u Iryska...proszę, zapytałam
[quote name='"Monday"']Coś o Irysie poproszę - co to za pies?
I to nie marudzenie, tylko żądanie :mrgreen:
kilka dni u Ciebie siedzi, to cokolwiek już wiesz....[/quote]

[quote name='"jamor"']to moze ja sie wrescie dowiem co z tym rtg ? czy pies miał złamaną miednice, kosci udowe czy wyłamane panewki ? jak ktos zadzwoni i zapyta co mu jest , dlaczego tak mu dupe wozi - to co mam powiedziec ?
A co o psie jako o jego głowie : bardzo sympatyczny psiak, bardzo towarzyski , taka przylepka. Agresja poziom zero. Do innych psów pozytywnie nastawiony. Radzi sobie dobrze nawet w towarzystwie skurczybyków- przeszedł pewnie niezłą szkole w schronie , wiec wie jak sobie radzic aby na głowe mu nie weszły. czy pies nadaje sie do domu ? na dzien dzisiejszy raczje nie - dlaczego ? bo gubi kartofle.NIe zawsze potrafi kontrolować kiedy mu wypadają. jest to pewnie efekt urazu mechanicznego, albo kregosłup albo nerwy, albo albo - bo skad mam wiedziec[/quote]

Link to comment
Share on other sites

dzięki wielkie Monday, no to mamy problem, tak jak pisałam na razie nie udało mi sie niczego dowiedzieć w Pankracym, zadzwonię jeszcze dzisiaj i zapytam kiedy będzie dr Sebastian, będę mu marudziła aż znajdzie badania chyba że poszły do schronu. Jak się nie znajdą to musimy zbierać na dodatkowe badania, chociaz chyba i tak powinien miec je przeprowadzone. Biedny Irysek.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]na dzien dzisiejszy raczje nie - dlaczego ? bo gubi kartofle.NIe zawsze potrafi kontrolować kiedy mu wypadają.[/QUOTE]

Może miec uszkodzone zwieracze. To nie wyklucza bycia w domu.Sa pieluchy.Ale o taki dom bedzie trudno.
Trzeba zwrócic uwagę czy jak podnosi łape do sikania czy cos wogole leci, czy siura 'w marszu".
I to samo z koo.
Czy jak sie wypina do kupska to cos wydusi, czy konczy sie dobrymi checiami ?

A posłanko ma suche? Jakby miał podkład, to łatwo to zauważyc...

Link to comment
Share on other sites

Zaczekajmy może znajdą w Pankracym. Jestem wściekła, burdel w dokumentach i jak psu pomóc, żadnych informacji. Gdyby nie pobyt w hotelu, nic byśmy nie wiedzialy, np. że załatwia się bez czucia. Ciekawe jak z sikaniem, bo jeśli tylko kupa to pół biedy. I tak zostaje podwórko, raczej nikt go w pieluchy nie weźmie.

Link to comment
Share on other sites

Jamor napisał:
załatwia sie z czuiem, tylko jak sie zamierza ze niby mu sie juz chce to juz mu cos sie wysypie zanim sie naszykuje. np. w pomieszczeniu gdzie mieszkają. Z moczem sobie radzi. Rtg chyba najtaniej w radomiu, wiec zapraszam.
Umówimy jednak Iryska na wizytę i rtg. Tula, czy pytałaś Sebastiana o ten rtg?

Link to comment
Share on other sites

dzwoniłam, rozmawiałam tym razem z dr Magdą, szukała go w komputerze ale nie znalazła, miała jeszcze potem poszukać i zapytac innych lekarzy, może znajdą, ma mi dac znać. Ale mówiłam jej w czym problem i kiedy moglo być robione prześwietlenie i tez stwierdziła ze przydałoaby się nowe, u nich koszt to 20 zł, ale ten transport..Kurcze gdyby ktoś poinformował wcześniej że coś jest z Iryskiem nie tak to by się zrobiło przed wyjazdem, ale teraz to se można gdybać...

Link to comment
Share on other sites

[B]Red[/B] ! Czy byłabys tak kochana i podrzuciła na ten watek tekst i zdjecia do ogłoszeń?.
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/203314-45-ogłoszeń-AKTUALIZACJA-za-10-zł-dla-Tytusa-do-30.03[/URL]

Bazarek juz opłacilam. Ja kompletnie nie wyrabiam czasowo.Przepraszam...

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam Iryskowi stałe ogłoszenia: cafeanimal, gumtree, szerlok, adopcjapsa, morusek, będę odnawiać regularnie. Ile właściwie Irysek ma lat?
Red uzupełnij te dane do ogłoszeń na bazarku który wykupiła Togaa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...