Jump to content
Dogomania

Irys w ds. Dziękujemy Pani Kasi. :)


Recommended Posts

Trochę zaśmiece z ogromną porśbą o zakup paliwa na transport starej Jadzi z Kliniki W Warszawie do hoteliku w Zamościu. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/219087-Pomóż-dojechać-Jadzi-z-kliniki-do-hoteliku-inaczej-nie-ma-szans-na-lepsze-zycie!"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2190...-lepsze-zycie![/COLOR][/URL]!
Jadzia musi już opuścić klinikę a nie mamy gdzie jej zabrać.. Jeśli sie nie uda to wyląduje w zimnym betonowym boksie z kilkoma innymi psami a to jej na pewno nie pomoże [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/217471-Ares...ślepy-stary-pies-z-geriatrium-MA-DS!-ale-nadal-proszę-o-drobną-pomoc!/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] tu jej watek : [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210781-Jadzia-z-pięknym-wnętrzem-niewidzialna-dla-ludzi"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/210781-Jadzia-z-pięknym-wnętrzem-niewidzialna-dla-ludzi-!!!!!!!![/COLOR][/URL]-!!!!!!!!

Jeśli znacie jakiś transport Warszawa- Zamośc to dajcie znac pliissss ;(

Link to comment
Share on other sites

Iryskowe wiadomości z dnia dzisiejszego:Biegam,szczekam,merdam ogonkiem i mam apetyt!Jestem małym zaczepnisiem i bardzo lubię podgryzać futerko na rękawiczkach mojej kochanej p.KasiBardzo lubię poranne śniadanko,które nam Kasia co dziennie przygotowuje tzn.kosteczki chleba z pasztecikiem.Mniam ,mniam...ale ja jestem bardzo pazerny,wiec co dziennie udaje mi sie podkraść jeden kawałeczek z miski Malucha i pędem lecę z nim do mojej miski.No cóż,muszę swojej pilnować,a co?!Choć nie narzekam,bo jeszcze żadnemu nie udało się mnie przechytrzyć!A moja Pani,co dziennie od rana ma z tego wesołą zabawę...!Co jeszcze mam powiedzieć...a może to,że uwielbiam nasz ogród!To dopiero jest frajda i zabawa...!Gdy moja Kasia obdziela nas smaczkami,to ja go w zęby i pędzę na środek ogrodu, aby tam go w spokoju zjeść,a przy tym mieć oko na " okolicę" i całą resztę mojego towarzystwa.Bo wiecie,nigdy nie wiadomo co któremu strzeli do głowy...!A pieszczotki...?o takie np.drapanko u nasady mojego ogonka...to uwielbiam najbardziej,a moja kochana Pani,robi to zawsze jak ją tylko o nie poproszę!Mam swój domek,mam kochającą mnie,Kasię...i jestem baaaaaaaaardzo szczęśliwy!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogusik']Iryskowe wiadomości z dnia dzisiejszego:Biegam,szczekam,merdam ogonkiem i mam apetyt!Jestem małym zaczepnisiem i bardzo lubię podgryzać futerko na rękawiczkach mojej kochanej p.KasiBardzo lubię poranne śniadanko,które nam Kasia co dziennie przygotowuje tzn.kosteczki chleba z pasztecikiem.Mniam ,mniam...ale ja jestem bardzo pazerny,wiec co dziennie udaje mi sie podkraść jeden kawałeczek z miski Malucha i pędem lecę z nim do mojej miski.No cóż,muszę swojej pilnować,a co?!Choć nie narzekam,bo jeszcze żadnemu nie udało się mnie przechytrzyć!A moja Pani,co dziennie od rana ma z tego wesołą zabawę...!Co jeszcze mam powiedzieć...a może to,że uwielbiam nasz ogród!To dopiero jest frajda i zabawa...!Gdy moja Kasia obdziela nas smaczkami,to ja go w zęby i pędzę na środek ogrodu, aby tam go w spokoju zjeść,a przy tym mieć oko na " okolicę" i całą resztę mojego towarzystwa.Bo wiecie,nigdy nie wiadomo co któremu strzeli do głowy...!A pieszczotki...?o takie np.drapanko u nasady mojego ogonka...to uwielbiam najbardziej,a moja kochana Pani,robi to zawsze jak ją tylko o nie poproszę!Mam swój domek,mam kochającą mnie,Kasię...i jestem baaaaaaaaardzo szczęśliwy!!![/QUOTE]

Czyli nie jest niejadkiem. Dobrze. Przytyje, bo chudziuteńki był. A jak z chodzeniem, wiadomo?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilith27']Czyli nie jest niejadkiem. Dobrze. Przytyje, bo chudziuteńki był. A jak z chodzeniem, wiadomo?[/QUOTE]
Chodzi i biega.Nóżki mu się nie plączą.Tak jak powiedziała p. Kasia,on ma ogromną swobodę i może chodzić i biegać po ogrodzie kiedy tylko ma na to ochotę.Więc sam sobie to reguluje i chyba dlatego z chodzeniem nie ma takiego problemu jak wcześniej.Jeśli chodzi o ko i si to trudno jest powiedzieć czy jest to zawsze niekontrolowane.Czasami p.Kasia ma wrażenie,że jakby przykucał ale trudno jest znaleźć na trawie parę kropel.Powiedziała,że jak spadnie śnieg, to łatwiej będzie zobaczyć ślady na na białym.Po Nowym Roku będzie umówiony na rehabilitację.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilith27']no to super


dzięki, że tak skrupulatnie i rzetelnie się wywiązujesz ze składania relacji[/QUOTE]
Cioteczko,ja długo nie zapomnę o Irysku!Jak go tylko zobaczyłam po raz pierwszy na tym wątku...to już byłam "Iryskowa"...i bardzo,bardzo się cieszę,że nasz maluch ma tak wspaniały domek!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hop!']Wszystko fajnie, ale uważam, że poranne śniadanko w postaci kosteczek chleba z pasztecikiem nie jest najzdrowsze dla piesków. ;)[/QUOTE]
Cioteczko hop!,to jest tylko małe przed śniadanko i tylko parę kosteczek chlebka,posmarowanego cienką warstwą paszteciku drobiowego, tzw przed śniadanko.Wiem tylko,że dostają również suchą karmę i to nie z marketu.Mogę dopytać przy następnej rozmowie.Pieski mają się bardzo dobrze,jak słychać i widać na zdjęciach zrobionych przez p.Kasię.Zawsze możesz osobiście dopytać drogą majlową lub telefoniczną.Im więcej cioteczek troszczących się o Iryska,tym lepiej dla niego!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem przeciwnikiem dokarmiania ludzkim jedzeniem. Każdy wet powie, że to niezdrowe. Mój najstarszy pies ma 16 i pół roku - jest naprawdę w dobrej formie. Reszta psiaków jest zdrowa i nie choruje - oby jak najdłużej. Każdy ma prawo do swojego zdania. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Z dzisiejszych Iryskowych wiadomości:Wszystko OK!Biegam,merdam ogonkiem i czekam z resztą towarzystwa na wigilijną kolację!
Wszystkim cioteczkom:Zdrowych,pogodnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku 2012 życzę ja,pani Kasia oraz nasz Irysek!

Link to comment
Share on other sites

Eee tam ciotki ! wiadomo że psiaki lubią to co ludzkie! Mój Kołtun też wyniucha pasztet z kilometra i kawałeczek wszystkiego zawsze dostanie do skosztowania. Ja jestem przeciwnikiem suchej i puszkowej karmy. sama gotuje psiakowi. A to jak długo pozyje nie zawsze zależy od jedzenia - tak jak u ludzi zresztą. Pozdrowionka dla Irysia !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karina R']Co u chłopaka ?[/QUOTE]

A u naszego chłopaka wszystko OK!Jest z niego istny "uciekinier"...jak p.Kasia otworzy tylko bramkę,to pierwszy za nią jest Irysek,a za nim dopiero reszta"towarzystwa"Jest liderem w tych biegach!I kto by pomyślał,że taki mały i z "nóżkowymi" problemami, będzie pędził jak "strzała"na czele dużo większych od siebie piesków?!Pani Kasia robi im takie wycieczki "na wioskę"do pierwszych zabudowań,gdzie muszą obowiązkowo przywitać się "noskowo"z mieszkającymi tam kolegami.Chyba najbardziej te "wioskowe"odwiedziny lubi Irysek,bo mordka roześmiana "od ucha do ucha"!!!Pogoda jest okropna i straszne błocisko,więc Irysek po takim "wypadzie"swój beżowy kolorek,zmienia na szarobłotnisty, ale to mu wcale w niczym nie przeszkadza i najmniej się tym przejmuje!Najważniejsze jest przecież to,że gonitwa zaliczona!!!Apetyt dopisuje,koopy i siuu są,koledzy nie podgryzają, więc czego więcej chcieć?!Raj na ziemi i tyle!!!
Jak p.Kasia będzie miała trochę wolnego,to wybierze się na obiecaną rehabilitację,także trzeba jeszcze trochę poczekać.To tyle na dzisiaj Iryskowych wiadomości.

Edited by Bogusik
Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasumi']a na kogo była pisana umowa tymczasowa? chyba na tą osobę, co zabierała Irysa, tak?[/QUOTE]

Zdaje się, że Iryska odebrał ze schroniska jamor i pewnie on podpisał umowę. Chyba najlepiej zapytać o to red. Może zadzwoń do niej i wyjaśnij sprawę?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...